Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, geronimo napisał:

No to moze skromnie zaproponuję Ci targanie moich bagaży?:szydera:

Dzięki, nie skorzystam z uprzejmej propozycji...mam swoich gratów dosyć...:haha: I jeszcze teraz muszle i żaby, o wcześniej kupionych ptaszkach nie wspomnę...Kaśka Kariatyda przy mnie to pikuś...:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja nie chcę być porównywana...nawet za zdjęcia...:haha:

Nikt nie będzie Ci robił takich porównań . Wklejaj zdjęcia ogrodu ....przecudny jest :cmok:

Tyyy...jakie porównania ....widziałaś kiedy sowę w czapluszu ?....Czaplusz - tak moja 2,5 letnia wnuczka Maria mówi na kapelusz i nikt nie może jej przetłumaczyć ....a może w sumie ma rację ...jeśli czapka to i czaplusz ? ....Kurde balans ....biały czaplusz ....toż to prawie brzmi jak czapka -uszanka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Dodzisława napisał:

Jestem po prostu zażenowana tym co Kurwizja w Opolu zaproponowała. Masakra jakaś.

Czytalam,ze w przerwie mecz pokazywali,ze byl konkurs na piosenke na wystepy w Rosji,ze wspominali inne fudbolowe utwory....

jeszcze takiego czegos  w Opolu nie bylo.  Nie wiem czego sie czepiasz hahhahaahhahaaaa

Przeciez kreatywnie bylo,3 w jednym ! :-););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nikt nie będzie Ci robił takich porównań . Wklejaj zdjęcia ogrodu ....przecudny jest :cmok:

Tyyy...jakie porównania ....widziałaś kiedy sowę w czapluszu ?....Czaplusz - tak moja 2,5 letnia wnuczka Maria mówi na kapelusz i nikt nie może jej przetłumaczyć ....a może w sumie ma rację ...jeśli czapka to i czaplusz ? ....Kurde balans ....biały czaplusz ....toż to prawie brzmi jak czapka -uszanka .

:szydera: mądrą masz wnusię....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nikt nie będzie Ci robił takich porównań . Wklejaj zdjęcia ogrodu ....przecudny jest :cmok:

Tyyy...jakie porównania ....widziałaś kiedy sowę w czapluszu ?....Czaplusz - tak moja 2,5 letnia wnuczka Maria mówi na kapelusz i nikt nie może jej przetłumaczyć ....a może w sumie ma rację ...jeśli czapka to i czaplusz ? ....Kurde balans ....biały czaplusz ....toż to prawie brzmi jak czapka -uszanka .

Dzieciaki to takie cudne,nowe słowa tworzą i bardzo sensowne i logiczne.:d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...