Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak...."nie zna granic ni kordonów pieśni zew..."...kawusiowy zew...:szydera: I ja tu zostaję...:oklaski: Kółka różańcowe....WEG...:oklaski: Kółka wzajemnej adoracji....NA PRIV...:oklaski: Huzia na Bastylię...:oklaski: Mnie jest tu DOBRZE...:oklaski: I wołami mnie stąd nie wyciągną...:oklaski: "Naprzód młodzieży świata..."...czy jakoś tak to leciało w minionym ustroju....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powiem tak...."nie zna granic ni kordonów pieśni zew..."...kawusiowy zew...:szydera: I ja tu zostaję...:oklaski: Kółka różańcowe....WEG...:oklaski: Kółka wzajemnej adoracji....NA PRIV...:oklaski: Huzia na Bastylię...:oklaski: Mnie jest tu DOBRZE...:oklaski: I wołami mnie stąd nie wyciągną...:oklaski: "Naprzód młodzieży świata..."...czy jakoś tak to leciało w minionym ustroju....:szydera:

Wyklęty Powstań Ludu Ziemi..:szok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, LACH napisał:

Pytanie: czemu ma służyć status profilowy?

To nas właśnie różni w podejściu do nowych osób. Przymykamy na to oko, bo szukają pracy. Dajemy im kilka dni i potem status znika. Przychodzą nic nie robią, szukają tylko pracy. Nie chcemy im tego utrudniać i na potrzeby jednego posta uruchamiać regulaminu. Was też prosimy o to, by nowych otoczyć wyrozumiałością i oceniać swoje posty nie pod kątem atmosfery forum, ale osoby, która jej nie zna i znalazła się w nowym miejscu. Piszcie do nich zawsze tak, jak sami chcielibyście być traktowani w nowym miejscu. Pozdrowienia  

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, violka napisał:

Czytałam Twój komentarz i @hawana nawet przez moment nie przyszło mi do głowy , że jest prześmiewczy . 

A przyszło Ci do głowy, że nic te komentarze nie wniosły. Nie pomogły, a mogły być odebrane jako prześmiewcze. A może trzeba było napisać, żeby osoba poszukała pracy w klubie z pracą lub wysłała formularze. Nie potraficie pomóc, nie piszcie, zwłaszcza w tematach, w których ktoś szuka pomocy, w tym przypadku w znalezieniu pracy. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moderator napisał:

A przyszło Ci do głowy, że nic te komentarze nie wniosły. Nie pomogły, a mogły być odebrane jako prześmiewcze. A może trzeba było napisać, żeby osoba poszukała pracy w klubie z pracą lub wysłała formularze. Nie potraficie pomóc, nie piszcie, zwłaszcza w tematach, w których ktoś szuka pomocy, w tym przypadku w znalezieniu pracy. 

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, violka napisał:

Pomysł z kółkami wzajemnej adoracji , uważam za całkowicie nietrafiony , chyba , że ma na celu ukazanie kto kogo lubi a kogo mniej . Zastanawiam się co zrobię jak do jednego kółka trafi @Baśka powtarzająca się a do drugiego @fioletowa.mysz . Mam je wybierać metodą ...orzeł , czy reszka ? O.o

@violka!!!!!!! Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Czy my napisaliśmy, że zamykamy rozmowę przy kawie? Napisaliśmy, że to dodatkowe narzędzie. A jak z niego będziecie korzystać, to już Wasza sprawa. Nikt Was do niczego nie zmusza, a własnymi klubami było już zainteresowanie dawno temu.

Do usłyszenia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moderator napisał:

A przyszło Ci do głowy, że nic te komentarze nie wniosły. Nie pomogły, a mogły być odebrane jako prześmiewcze. A może trzeba było napisać, żeby osoba poszukała pracy w klubie z pracą lub wysłała formularze. Nie potraficie pomóc, nie piszcie, zwłaszcza w tematach, w których ktoś szuka pomocy, w tym przypadku w znalezieniu pracy. 

Widocznie brak mi wyczucia poprawnej wrażliwości , bo osobiście odebrałam te posty jako pochwałę dla zalet . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matusiu. Zginęłam na moment taplając się w słonecznej kąpieli . A tu po powrocie czytam i oczom nie wierzę :szok: ,co tu się wyrabia>:(.  Ja nie chcę zmian:(. Plisss..:| Temat z mafią to był malutki żart z mojej strony, a tu naprawdę ktoś kogoś do beczki włożył i zadekował, wrzucił do Renu i po krótkim czasie aferę rozkręcił. Kto to jest ? Ńie wierzę , że Moderator sam ręce w tym maczał. Ludzie są jak wilki. Dlaczego tak jest , w lesie jest tyle przestrzeni do życia? Tutaj też !!!! Wilki na prerię trzeba wysłać, niech nowe rodziny zakładają w nowym środowisku. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Bo były anonimowe i często nadużywane, przydzielane bez sensu i zza krzaka.

Były nadużywane...ale były również przydatne...I bardzo żałuję, że ich nie ma. Pomimo tego, że ktoś używał ich w celu ukazania antypatii, stanowiły również źródło wiedzy dla obdarowanego, że czas się przymknąć. A teraz coopa...Teraz nie ma narzędzia do korekty negatywnej, a słowami nie każdy potrafi operować. No i za słowa zbiera, często niezasłużone baty. Postuluję urządzić wiec pod hasłem "Czerwona mordko wróć na łono"...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Heidi napisał:

Ło matusiu. Zginęłam na moment taplając się w słonecznej kąpieli . A tu po powrocie czytam i oczom nie wierzę :szok: ,co tu się wyrabia>:(.  Ja nie chcę zmian:(. Plisss..:| Temat z mafią to był malutki żart z mojej strony, a tu naprawdę ktoś kogoś do beczki włożył i zadekował, wrzucił do Renu i po krótkim czasie aferę rozkręcił. Kto to jest ? Ńie wierzę , że Moderator sam ręce w tym maczał. Ludzie są jak wilki. Dlaczego tak jest , w lesie jest tyle przestrzeni do życia? Tutaj też !!!! Wilki na prerię trzeba wysłać, niech nowe rodziny zakładają w nowym środowisku. 

Lepiej dawaj te orzechy...zrobimy obrzucanie laskowcami...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...