Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, awe59 napisał:

W Pl to wysoka kultura.....przez gazę wyjalowioną się cedzi.....A w DE zdejmujesz rajstopy z tyłka....trzeci świat pani.. ...trzeci świat......:szydera:

Teraz nie żartuję ...jakby co ....Za moim pierwszym pobytem poszukiwałam mopa ...Chciałam " u siebie " odświeżyć .... Zapytałam pani Tureckiej  , kiedy do sprzątania przyjechała , gdzie takie cudo ukryła , bo na wierchu ...w pucowej szafce ...tylko taki malutki " na sucho "...Ona wskazała mi inną szafkę w której na półkach piętrzyły się równo pocięte na kawałki ... stare podkoszulki doktora ...tudzież niewymowne .... i ...a'la ryżowa szczotka na kiju ...na którą te gatki i koszulki różniste trzeba narzucić i ....kowboju do dzieła ......Powiedziała mi też , że odkąd 10 lat temu zawitała w progi domostwa tego - innych mopów nie używała .......Nooo...i dlatego ludzie na kasie leżą , bo nie wyrzucą ....a człowiek ( no ! ) pójdzie do Biedronki , czy jej podobnemu Netto i nakupi tych szmatek ...mopów ...sropów i pieniądze idąąą się teges ...Ostatnio zakupiłam mop parowy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Teraz nie żartuję ...jakby co ....Za moim pierwszym pobytem poszukiwałam mopa ...Chciałam " u siebie " odświeżyć .... Zapytałam pani Tureckiej  , kiedy do sprzątania przyjechała , gdzie takie cudo ukryła , bo na wierchu ...w pucowej szafce ...tylko taki malutki " na sucho "...Ona wskazała mi inną szafkę w której na półkach piętrzyły się równo pocięte na kawałki ... stare podkoszulki doktora ...tudzież niewymowne .... i ...a'la ryżowa szczotka na kiju ...na którą te gatki i koszulki różniste trzeba narzucić i ....kowboju do dzieła ......Powiedziała mi też , że odkąd 10 lat temu zawitała w progi domostwa tego - innych mopów nie używała .......Nooo...i dlatego ludzie na kasie leżą , bo nie wyrzucą ....a człowiek ( no ! ) pójdzie do Biedronki , czy jej podobnemu Netto i nakupi tych szmatek ...mopów ...sropów i pieniądze idąąą się teges ...Ostatnio zakupiłam mop parowy :szydera:

Całe zacytowałam ,bo się nie da inaczej:(A chciaąłm tylko ostatnie zdanie ,ale się nie pokazyje"cytuj":(

Sprawdza się ten parowy mop,używasz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To przenoś....ale ja do ciebie na obiad nie przyjadę...:szydera:

No.. dobra, przygotuję te dobra w męskiej skarpecie :$. Tylko nie wiem co na to inne koleżanki z forum i goście przy stole. Dla równowagi, podam to ekstra danie na złotej tacy :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka o której Wam pisałam wczoraj otrzymała za niezgodność opisu Stelli 70 euro od firmy .Nie wiem czy to ok, ale zdecydowała się zostać.Okazalo się że to jednak rodzina nie podała faktycznego stanu zdrowia,miała być mobilna a okazało się że trzeba ją liftowac i mycie w łóżku.Pozatym to jest bardzo spokojnie acha haha babcia dziś jej piwiedziala że ma grządki w ogrodzie wysprzątać hahahaha ale usłyszała od niej krótkie..  ............ Nein ..:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Całe zacytowałam ,bo się nie da inaczej:(A chciaąłm tylko ostatnie zdanie ,ale się nie pokazyje"cytuj":(

Sprawdza się ten parowy mop,używasz?

Też elaborat popelniłam i coś innego mi wyskoczyło ...cholera wi co i poszedł się ...teges ....Nie wiem , czy mój internet ...lapek ...takiego psikusa mi sprawia , bo albo " biały obraz " i tylko tytuły wątków ...albo wystrzela mnie ...w pistuuuuu...że tak się wyrażę ...Do meritum :szydera:...Kasia sprawdziłam na parkiecie i wykładzinie , która ma być wydana ( bo nowa / ładna / droga / ...ponad rok ) kiedy mi płytki w kuchni położą .... Na tych dwóch fajnie czyścił ...Nie jest to jakieś cudo ...mało co ..."Wiledy " , czy jak jej tam ...tylko Hoffena , bo fajna cena w Biedronce była zamiast 129.99......to 99 zł ..... Hoffena mam toster ....bardzo mi się sprawdza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

Moja koleżanka o której Wam pisałam wczoraj otrzymała za niezgodność opisu Stelli 70 euro od firmy .Nie wiem czy to ok,

Ja walnęłabym na jej miejscu  250 euro. Z poprawką na utargowanie 50 euro.Jak nie, to info daję, że wracam.  Nie mieliby wyjścia. W umowach jest pełno informacji o karach skierowanych w naszą stronę. Opiekunka ukarałby agencję za narażenie nie wywiazania się z umowy  .Ot kij ma dwa końce jak kiełbasa z jadem :haha:. Poza tym już dzień pracy  pokazał , że nie będzie tam lekko z babką

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

a... Może zaraz potem będziesz kazała nam do ogródków wskoczyć na wyrąb lasu? Krótkie ponowne: nein:trele:

Popatrz tylko Heidi na te nasze ...mało co ...a profesjonalne opiekunki ....Piszą od rańca do wieczora ....ale wtedy , kiedy pod opieką mają PDP ....Pauza ...rzecz święta . Odpoczywają ...a potem piszczą , że czytania nadrobić nie mogą ....Musi pomaluchnu czytają ...bo 3 -4 napisane posty już sprawiają trudność w czytaniu ...A...może literki zapomniały ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi pomaluchnu czytają ...bo 3 -4 napisane posty już sprawiają trudność w czytaniu ...A...może literki zapomniały ?:szydera:

A... może  zeza mają  i nie chcą się przyznać? Jedne literki w Rzymie, a inne na Krymie:szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

Nasze bobaski na prawdę w betach leżą w środku dnia?:szok:. Nie...., nie wierzę, nie...., to niemożliwe:szok:

Leżały, udawały że śpią a film oglądały.

Niestety Kasieńce włączyły się instynkty opiekuńcze i mimo moich protestów dostałam z dostawą do łóżka : karton mleka, wodę w jakimś plastiku, sok i marmoladę.

Full wypas, proszę Państwa. :szydera: Teraz muszę to wszystko znieść na dół i pochować. :haha:

Koniec pauzy. :smutek:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...