Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Szara ....No kuźwa co za pytania mi zadajesz ? ...Czy Ty myślisz , że aż tak jej się przyglądałam ??? ....Biała na stówę nie była ...szarutka taka , ale czy kurde pasemka ...albo inne refleksy miała to już nie mogę powiedzieć . Portretu pamięciowego nie będzie :szydera:

Bo jak białe myszki widzisz to nie pij więcej. :szydera:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Bo jak białe myszki widzisz to nie pij więcej. :szydera:

 

 

Nie widzę białych .....jeszcze ... Trzeźwa jak nie wiem co !....Byłam teraz ...siedziała nadal ...musi z chaty nawiała ....albo ją wygonili . Tupałam ...ona nic ...wzięłam dwa kamyczki malutkie i rzuciłam niedaleko niej - zwiała ....Kurde balans ...a jak po posiłki pociekła ?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie widzę białych .....jeszcze ... Trzeźwa jak nie wiem co !....Byłam teraz ...siedziała nadal ...musi z chaty nawiała ....albo ją wygonili . Tupałam ...ona nic ...wzięłam dwa kamyczki malutkie i rzuciłam niedaleko niej - zwiała ....Kurde balans ...a jak po posiłki pociekła ?:(

To pozostaje ci los Popiela...:szydera: A my będziemy bajali niczym o  "Starej baśni"...nie Baśce....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

.a jak po posiłki pociekła ?

To prawdopodobne :)Na jesień myszki szukają ciepłęgo schronienia:)Ty lepiej pokój swój dobrze przeszukaj,żebys się z mysia rodzinką pod kołdrą nie obudziła:):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

To prawdopodobne :)Na jesień myszki szukają ciepłęgo schronienia:)Ty lepiej pokój swój dobrze przeszukaj,żebys się z mysia rodzinką pod kołdrą nie obudziła:):):)

Lepiej niech im domek przygotuje. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

4 małe kartofelki?I to niby ja oczadziałam?Bo,że masz dietę to nie uwierzę:)Znam ,Twoje mozliwości:):):):)

Diety nie mam , ale trochę wskazana by była .... To co błyskawicznie  zgubiłam na przełomie koniec listopada - luty (? ) zaczęłam powolutku odrabiać ...Co do kartofelków masz rację ...takie cztery , wielkości orzecha włoskiego to sama bym zjadła :haha:....Mogłabym przynieść z piwnicy i obrać , alee...teraz już jestem ostrożniejsza  . Bonbosików doktorowych też nie podjadam ....ani jednego ...jeszcze ...choć wczoraj bardzo zdziwiony był , że mu nie pomagam w opróżnianiu salaterki z nimi . Zaparłam się i już !:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Ja jak wyjmuje z rosolu warzywa to wszyscy widza, że same warzywa jem.....a pod warzywami 2 kg mięcha mam....:haha:

Bystra dziewczynka :oklaski:...No cholewcia ...ja tutaj nie gotuję ...zależna jestem . Gdybym powiedziała , że za mało to na pewno by większe porcje robiła ...Dla własnego dobra nie powiem :haha:Przegryzam pomiędzy posiłkami jakimś owocem , piję dużo wody ....przed samym posiłkiem szklankę 300 ml i pasi ....Ja bardzo szybko potrafię przybrać na wadze ...a ciężko mi to zgubić . Jedynie okropny stres powoduje u mnie szybki spadek ....a takich ja już na wszystkie czasy mam dostatek .....Taki stres " zwyczajny " ..z powodu głupstwa - zajadam i to słodkościami ...Tak mam gdzieś w kartach zapisane i inaczej nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Oki dzięki o to mi chodziło tak jej przekaże.A swoją drogą dziwię się jej że zdecydowała się zostać ale zobaczymy firma postawiona na nogi koordynator ma przyjechać.Zobaczymy

Witam :dyskusja:. Miłego słonecznego dnia dla pracusiów i urlopujących.

Wg mnie pełne informacje o stanie zdrowia i obowiązkach dla Opiekunki zostały zatajone. Być może celowo, żeby nie płacić więcej agencji. Jeżeli Opiekunka decyduje się obsługiwać Lift, decyduje się dobrowolnie na wykonywanie szerszego zakresu czynności. Opiekunka rozumiem decyduje się zostać na szteli, w związku z tym śmiało może wołać o podwyżkę ( żadna łaska :dobrze: ). 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się, pij kawę, syci i oszukuje głód. Serio, serio. Jak piłam dużo kawy to czasem zapominałam coś zjeść. :haha:

Ady wiem :haha:bo po porannej , żeby nie to , że muszę z doktorem śniadać to bym do popołudnia głodu nie czuła . Za to jak byłam w domu ...u siebie ...to ...kawa z rana ....około południa przypominałam sobie , że warto coś na ząb wrzucić ....później znów popołudniowa kawa ....i powtórka z rozrywki . Niestety , gdybym wypiła kawę po 17-tej to noc bym miała z głowy a na to w domu pozwolić sobie nie mogłam ...i tak bez usypiaczy nie zasypiałam ....No i nadchodził wieczór i ...to się zjadło ...tamtego podjadło ...jeszcze innym przekąsiło i ...kochane ciało powracało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bystra dziewczynka :oklaski:...No cholewcia ...ja tutaj nie gotuję ...zależna jestem . Gdybym powiedziała , że za mało to na pewno by większe porcje robiła ...Dla własnego dobra nie powiem :haha:Przegryzam pomiędzy posiłkami jakimś owocem , piję dużo wody ....przed samym posiłkiem szklankę 300 ml i pasi ....Ja bardzo szybko potrafię przybrać na wadze ...a ciężko mi to zgubić . Jedynie okropny stres powoduje u mnie szybki spadek ....a takich ja już na wszystkie czasy mam dostatek .....Taki stres " zwyczajny " ..z powodu głupstwa - zajadam i to słodkościami ...Tak mam gdzieś w kartach zapisane i inaczej nie będzie .

To w domu tak jem....bo się całe życie odchudzam.....wszyscy wiedzą i się śmieją, że z głodu puchnę i powinnam coś konkretnego zjesc.....:szydera:

A tu, w DE....co prawda jem dwa razy tyle co Pdp ale na wadze nie przybieram....regularność posiłków robi swoje...:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

To w domu tak jem....bo się całe życie odchudzam.....wszyscy wiedzą i się śmieją, że z głodu puchnę i powinnam coś konkretnego zjesc.....:szydera:

A tu, w DE....co prawda jem dwa razy tyle co Pdp ale na wadze nie przybieram....regularność posiłków robi swoje...:oklaski:

Skądś to znam ...to wieczne odchudzanie .Kiedyś , kiedy w ogóle nie musiałam to też wszelakie diety stosowałam ....a później efekt jo-jo robił swoje :haha:...Teraz nie zależy mi aż tak na " wyglądzie " , ale o zdrowotności biega ....2 kg więcej i już kolana , kręgosłup dają znać , że je posiadam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...