Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Ale kto jej sypnął że tabletkę gwałtu i dlatego że taka fajna bo ja już nic nie kumam:kopara:

W mieście W...dnia dzisiejszego...doszło do kolejnego trefu pań dwóch....:oklaski:Nikt nikogo nie odurzał...nie gwałcił...wszystko odbyło się dobrowolnie...za porozumieniem obu stron...i ku obopólnemu zadowoleniu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, awe59 napisał:

A w mojej wsi, w następna niedzielę będzie " święto pomidora "  :szydera:  kilka zaprzyjaźnionych rodzin robi sobie takie party na świeżym powietrzu a jak pogoda nie dopisze to w stodole....:szydera: każda z pań przynosi coś do jedzenia z pomidorami ( mnie tylko zupa pasuje...:szydera: ) no ciekawa jestem co można zjeść na takim święcie golymi rękami z pomidorem w roli głównej.....oprócz samego pomidora....:d

@awe59 moze bede sie naparzac tymi pomidorami??//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

W mieście W...dnia dzisiejszego...doszło do kolejnego trefu pań dwóch....:oklaski:Nikt nikogo nie odurzał...nie gwałcił...wszystko odbyło się dobrowolnie...za porozumieniem obu stron...i ku obopólnemu zadowoleniu...:szydera:

Uff ulżyło mi . Wreszcie .Jest ok.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

Heidi, pierwszy przepis może być (mleko z masłem?), ale drugi jest do niczego. Robiłaś kiedyś Semmelknoedel?

 

@Barbara48, Basiu, jutro postaram się wstawić w przepis w części kulinarnej :).

@salazar ciekawa jestem twojego przepisu jako ,ze osobiscie lubie knedle.

Nie wiem,czy Niemcy, ale Austriacy, robia tez ..Serviettenknodel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest? :haha: Jakąś trutkę na mróweczki czyi inne insekty i owady ktoś w nocy rozpylił? :haha: Nic to...aromacik siorbanej kawusi odurza....nikotyna w płuckach krąży...zaraz adrenalinka podskoczy jak przeczytam coście naklepali....jest nieźle...:szydera: Życzę przy poniedziałku każdemu 1001881760_miegodniami.jpg.69cc45618efcf3d111eef598b4c889cf.jpg Czas rozpocząć nowy tydzień...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz grzecznie witam grono szacowne szukajac kubka kawy na prozno:$....trudno zrobie sobie sama....moze jakos w tej kuchni forumowej sie odnajde...:d

milego dnia misie-przytulaja-sie.jpg.c56a5868924d353f474f5522a1fb5c69.jpg

te dwa miski mnie urzekly.....sa takie slodziakie i miskowate...chyba cos wspolnego z dniem przyjazni maja....czy jakos tak....

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Pierwsza nocka za którą byłam odpowiedzialna już za mną . Doktor zawezwał mnie " barbarowaniem " przed 4 -tą ...obsłużyłam go ( czyt. podałam "kaczkę " )i po powrocie natychmiast zasnęłam .....Niestety ...zapomniałam , że budzik nastawiłam sobie na 6-tą ....po wdzięcznym jego wybudzającym dzwoneczku zerwałam się na równe nogi ...i jestem ....Kubek z kawą jeszcze do połowy pełny ...cugasek zaliczony ...Czas rozpocząć nowy dzień ...tydzień na robotach ....Aby do piątku ...w piątki podpisuję rachunki i zasób mojego , jak na razie biednego portfela powiększać się będzie ....bo musi i już . Pierwsze ojro już w portfelu spoczywają , ale to raptem za podróż 180 i 60 za miesiąc ubezpieczenia ...no i jakieś 20 parę ojrasów z poprzedniego pobytu ....a to wszystko to pikuś ...mały Kaziu ...pryszczyk ...w stosunku do moich obecnie finansowych potrzeb ....Dużoooooo....mi trza ...oj dużooooo ....

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Drugi weekend zaliczony. W tygodniu jakoś leci, ale weekendy są hm... interesujące. Polka potrafi, więc nawet z potencjalnie trudnej sytuacji wyciągam ile się da dobrego. Idę do siebie (mam dwupokojowe prawie odrębne mieszkanko) i oddaję się temu co lubię (książka, szydełko czy laptop) i temu co muszę czyli pranie, prasowanie i sprzątanie, a jedna z córek szaleje przy mamusi, ale ja jestem na tyle oddalona, że mi to lotto. Po takiej wizycie Pdp śpi jak kamień, a ja dalej do siebie :szydera:. Zostaje tylko popołudniowa kawa, więc biorę talerzyk z ciastem i kawę i do siebie. W ostatecznym rozrachunku nie jest źle. Niemniej nigdy nie przestanie mnie zadziwiać co niemieckie dzieci potrafią wymyślić żeby rodzica usprawnić. Tu, gdy córki przychodzą zajmują się mamą osobiście, z myciem i zmienianiem pampka i nie muszę przy tym asystować, więc jest ok. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...