Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Czyja wersja??

Nie czego tylko kogo. Moja. O fajnosci Mirelki. Która jest tak fajna, że skali brakuje aby tą fajność opisać. I jak fajnie się delektuje ciachami. Wszelakimi. Chociaż podobno wygląda wtedy jakby ktoś jej czegoś do kawy sypnąl. Ale to kalumnie. Niczego takiego nie zauważyłam:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ja na dziś kończę się zwierzać Dobrodziejom:cmok:. Poddam sie już bez bicia, zapadam w letarg, do którego przygrywa mi muzyka miła dla moich uszu . Niekoszmarnych  snów życzę 

 :szydera::szydera:. Zemsta jest słodka :szydera::szydera:

image.png

Nie strasz...nie strasz...bo.........się ze snu zbudzisz......:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie czego tylko kogo. Moja. O fajnosci Mirelki. Która jest tak fajna, że skali brakuje aby tą fajność opisać. I jak fajnie się delektuje ciachami. Wszelakimi. Chociaż podobno wygląda wtedy jakby ktoś jej czegoś do kawy sypnąl. Ale to kalumnie. Niczego takiego nie zauważyłam:oklaski:

Ale kto jej sypnął że tabletkę gwałtu i dlatego że taka fajna bo ja już nic nie kumam:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ja na dziś kończę się zwierzać Dobrodziejom:cmok:. Poddam sie już bez bicia, zapadam w letarg, do którego przygrywa mi muzyka miła dla moich uszu . Niekoszmarnych  snów życzę 

 :szydera::szydera:. Zemsta jest słodka :szydera::szydera:

image.png

Ale Ty ładna jesteś :szok: Dobranoc spij

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Nie czego tylko kogo. Moja. O fajnosci Mirelki. Która jest tak fajna, że skali brakuje aby tą fajność opisać. I jak fajnie się delektuje ciachami. Wszelakimi. Chociaż podobno wygląda wtedy jakby ktoś jej czegoś do kawy sypnąl. Ale to kalumnie. Niczego takiego nie zauważyłam:oklaski:

Aaaaa......nie pozostawiłaś niczego wyobraźni...:smutek: A miało być tak pięeeeknie....:szydera: Dodam jeszcze, w formie wyjaśnienia, że koleżanka FM pisząc te słowa jest pod wpływem....kabanosa...a jak wiadomo, to jest to narkotyk działający na korę płatu czołowego, który z kolei odpowiedzialny jest za....itd... itp......:haha:I wszystko, co pisze, należy traktować z przymrużeniem oka...:szydera: Ale dzień był zajebiaszczy...:oklaski: I to bardzo...bardzo...bardzo....zajebiaszczy...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...