Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, salazar napisał:

Heidi, pierwszy przepis może być (mleko z masłem?), ale drugi jest do niczego. Robiłaś kiedyś Semmelknoedel?

Nie, nigdy nie robiłam, bo przecież nie jestem Bawarką, ale.... kupiłam gotowe w bawarskim markecie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ależ Ty zdolna bestia jesteś. Mało tego wyprzedziłaś mnie, bo ja dziś jak nawiedzona oglądam niemieckie prezentacje dekoracji jesiennych i już ziomowych. Wczoraj byłam w Woolworth market  i wyrzucali towar jesienny. Pomarańczowo się zrobiło, szyszkowo, jeżowo, grzybowo, jednym słowem barwnie i pięknie. I jestem dziś jak zaczarowana. Natura daje tyle możliwości kreacji. @Joy ja pod względem dekoracji mam w domu śmietnisko. Uwielbiam tworzyć coś z niczego (niby z niczego):zdrówko:

To mamy coś wspólnego :) Ja jak jestem w plenerze to od razu łapy mnie świerzbią,żeby zerwać,zabrać ,bo się przyda :haha:.Tak sobie pomyślałam,że chyba zacznę ze sobą wozić pistolet do kleju bo później szkoda :( nie ma jak pobawić się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko...bajerczycy gotują wodę i wrzucają rosołek w proszku...z wiaderka...:haha: A jaki klarowny jest...:szydera:

A taki bulionik z wiaderka w zimny dzień to mi nawet smakuje....szast....prast....I masz rosół.....:d

Zupką chińską tez nie pogardzę. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

To mamy coś wspólnego :) Ja jak jestem w plenerze to od razu łapy mnie świerzbią,żeby zerwać,zabrać ,bo się przyda :haha:.Tak sobie pomyślałam,że chyba zacznę ze sobą wozić pistolet do kleju bo później szkoda :( nie ma jak pobawić się.

Nie zapomnij o wstążkach, jucie, sizalu, tasiemkach, drucikach zwykłych i kreatywnych, gąbkach florystycznych i innych pierdołach.

Będziesz miała jak ja - więcej "przydasi" niż ciuchów. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie zapomnij o wstążkach, jucie, sizalu, tasiemkach, drucikach zwykłych i kreatywnych, gąbkach florystycznych i innych pierdołach.

Będziesz miała jak ja - więcej "przydasi" niż ciuchów. :szydera:

O nie :) Pistolet wystarczy.Zdecydowanie wolę ciuchy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Joy napisał:

Jak to z wiaderka? Da się ugotować?:szydera:

Nie... nie da się ugotować wiaderka:szydera: . Nogi wstawiasz do miski z wodą i gwiżdżesz jakby się to wszystko gotowało, a wiadro kładziesz na głowę , żeby para nie uciekała :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

To mamy coś wspólnego :) Ja jak jestem w plenerze to od razu łapy mnie świerzbią,żeby zerwać,zabrać ,bo się przyda :haha:.Tak sobie pomyślałam,że chyba zacznę ze sobą wozić pistolet do kleju bo później szkoda :( nie ma jak pobawić się.

Widziałam wczoraj :tak2:. Kosztuje całe 5 euro i jest to mały drań, który zmieści się do walizki:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Widziałam wczoraj :tak2:. Kosztuje całe 5 euro i jest to mały drań, który zmieści się do walizki:oklaski:

Tutaj na wsi nie kupię,ale w domu mam kilka.Zabiorę,bo w październiku zaczyna się sezon na fajne dekorki z dyniami,może będzie okazja poszaleć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie to nie...łaski bez...:szydera:

Patrz jacy to ludzie są, no ! Najpierw się przymilają, wypytują, a potem w 4 litery sugerują pocałować. Ożżżż... Zemsta będzie słodka. Może już jutro. Pożyjemy-zobaczymy >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...