Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przyznać się muszę bez bicia, że potrawa ta nie przypadła mi do gustu...:haha: Jadłam i odsmażaną i gotowaną, polewaną jakimś sosem...ohyda...:słabo: Taka tektura z gipsem...:haha:

Ja tez się na tym przejechałam.....kupiłam w markecie, ugotowałam wg przepisu w torebce i było niedobre.....natomiast moja zmienniczka kupiła podobne ale w rodzaju klusek śląskich tylko bez dziurki i trzy razy większe i to mi bardzo smakowało. Tylko nie mam opakowania i nie wiem jak sie te " pyzy " nazywają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przyznać się muszę bez bicia, że potrawa ta nie przypadła mi do gustu...:haha: Jadłam i odsmażaną i gotowaną, polewaną jakimś sosem...ohyda...:słabo: Taka tektura z gipsem...:haha:

Dla mnie to też była smakowo  wersja wojenna :tak2:. Co im zrobić za to, że takie "coś" uwielbiają ? Taki gust smakowy, a o gustach tu  nie dyskutujemy :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Barbara48 napisał:

Ktoś mi powie o co chodzi z tymi wygranymi rankingami? 

Właśnie przeczytałam że wczoraj wygrałam, i to już drugi raz :szok:.

Że co, za dużo nadaję?

Nie, chyba nie, ja to raczej małomówna jestem :haha:.

Ja! Chętnie! 

Olej to!

@Moderator Twojego konta nie usunie.:szydera:

Bo dobra i normalna Babeczka z Ciebie!

(:hura::hura::hura:)♡

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Dla mnie to też była smakowo  wersja wojenna :tak2:. Co im zrobić za to, że takie "coś" uwielbiają ? Taki gust smakowy, a o gustach tu  nie dyskutujemy :)

To coś to jeszcze nic....:haha: Jak posmakowałam ichnią Huehnesuppe....to dopiero był rarytas...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, salazar napisał:

Heidi, pierwszy przepis może być (mleko z masłem?), ale drugi jest do niczego. Robiłaś kiedyś Semmelknoedel?

 

@Barbara48, Basiu, jutro postaram się wstawić w przepis w części kulinarnej :).

Dziękuje salazar, wiesz że ja jestem ciekawa nowinek kulinarnych :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Joy napisał:

Z dzisiejszego spaceru przyniosłam trochę "śmieci" .Nie mam kleju na gorąco ani drutu więc trochę się pomęczyłam z nitką :haha:,ale baza pod wianek jest gotowa.Jutro uzupełnię to jarzębiną ,tylko muszę zdobyć gdzieś jakieś kolorowe liście i coś pomarańczowego.Czeka mnie dłuuuuugi spacer ,albo skok w cudze ogródki:szydera: Na razie wygląda to tak,ale mam nadzieję,że będzie dużo,dużo fajniej .

IMG_20180909_133542848 (Kopiowanie).jpg

IMG_20180909_163505379 (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Ależ Ty zdolna bestia jesteś. Mało tego wyprzedziłaś mnie, bo ja dziś jak nawiedzona oglądam niemieckie prezentacje dekoracji jesiennych i już ziomowych. Wczoraj byłam w Woolworth market  i wyrzucali towar jesienny. Pomarańczowo się zrobiło, szyszkowo, jeżowo, grzybowo, jednym słowem barwnie i pięknie. I jestem dziś jak zaczarowana. Natura daje tyle możliwości kreacji. @Joy ja pod względem dekoracji mam w domu śmietnisko. Uwielbiam tworzyć coś z niczego (niby z niczego):zdrówko:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Eeee. To ja jadam normalny rosołek. Sama gotuję. :szydera:

Tylko raz mi podopieczna do pięknego klarownego rosołku wrzuciła grysik. Już nie był klarowny. :haha:

Słonko...bajerczycy gotują wodę i wrzucają rosołek w proszku...z wiaderka...:haha: A jaki klarowny jest...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...