Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może być ...Ewcia żarta ...wszystko wtranżoli . W mundurku , czy bez :szydera:

Ty se popatrz, czym Cie pasa w poradniku. Jakies jaja, nawet dwa. Ale uwazaj, bo w runie to najczesciej grzyby rosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, 1bozka napisał:

Jizzasss dopiero Cię przeczytałam.Looo matko jak Ci pomoc?? Może tak?:855_interrobang::hura::wino:

Tak... potrzebuję pomocy:love:. Przejdzie mi jak wojnę na pomidory ktoś tu mi zaaplikuje. Lubię sie bawić, a nawet rzucać pomidorami do ruchomego celu np jak na  Hiszpańska fiesta Tomatina

image.png.2c3acfb0897ece8c080b90798ca285cd.png

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Dzisiaj na forum czuję się jak w Wigilię Bożego Narodzenia kiedy Wszystkie najskrytsze marzenia się spełniają i to nie jest sen to się dzieje na prawdę tu i teraz :hura::hura::hura:

Hmmm...., co masz na myśli  ? Czy załączniki są trafione :haha:tu i teraz :szydera:

image.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Hm a to mi klina zadałaś z Bożym Narodzeniem nie ma to nic wspólnego z Wigilią tym bardziej ze spełnieniem marzeń też chyba nie .To muszę chyba poprosić o podpowiedz na pierwszy ogień poproszę publiczność ;)

Z Koszałka opałka -
Co zrobi INEZ-KA
Tego jeszcze nie wie nikt
Kto się zmartwi, kto rozerwie
Czy przed przerwą, czy po przerwie
Tego jeszcze nie wie nikt
Uśmiechów, radości,
Kłopotów czy żalu
Czego będzie więcej?
To tajemnica mundialu
Mundialu to tajemnica
Ja jednak wierzę że nie będzie źle
WIEC WITAJ FORUM OLE !!!!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Z Koszałka opałka -
Co zrobi INEZ-KA
Tego jeszcze nie wie nikt
Kto się zmartwi, kto rozerwie
Czy przed przerwą, czy po przerwie
Tego jeszcze nie wie nikt
Uśmiechów, radości,
Kłopotów czy żalu
Czego będzie więcej?
To tajemnica mundialu
Mundialu to tajemnica
Ja jednak wierzę że nie będzie źle
WIEC WITAJ FORUM OLE !!!!

Jak to na Mundialu czasami faworyt zawodzi a ten na kogo nikt złamanego grosza by nie postawił zaskakuje Wszystkich .Więc niech słowo stanie się ciałem OLE!!!!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Z Koszałka opałka -
Co zrobi INEZ-KA
Tego jeszcze nie wie nikt
Kto się zmartwi, kto rozerwie
Czy przed przerwą, czy po przerwie
Tego jeszcze nie wie nikt
Uśmiechów, radości,
Kłopotów czy żalu
Czego będzie więcej?
To tajemnica mundialu
Mundialu to tajemnica
Ja jednak wierzę że nie będzie źle
WIEC WITAJ FORUM OLE !!!!

Kororowo, jak u mnie za oknem. Małymi kroczkami idzie jesień. Przysłała już forpocztę.:tak2::cmok::tak2: I szybciej niż zwykle brakuje drugiej połówki.:zdrówko:

Screenshot_20180909-174712.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemniedzielniewitam:cześć2:

spokojnie leniwie...no prawie.leniwie....obiad musialam jakowys ogarnac...w koncu synek do mamci wpadl z wizyta....

wczoraj nalewek roznistych na samogonie zwiozlam do domu od ciotki mojej  ...a to malinowa a to jezynowa a to gruszkowa a to czeresniowa...tylko aronii brak....samorobki w najczystszej postaci....cukier....w cukrze...:)

kaczuszka ..dobrze ze oskubana sie w zamrazace jeszcze zmiescila:szydera:..wiejska walowa ....doslownie

a wieczorem amberfest na stadione, zeton na piwo 6zlociszy...muza ze sceny...wiek i masc tancerzy dowolna....nawet wygralam misia na strzelnicy...taki brzydal ze az sliczny....i kieszonke ma na klacie na rzepy:oklaski:...zmiesci i paczka fajek i setka plynu zyciodajnego..w sam raz dla opiekuna ze stresujacym zleceniem.....taki...bliski bardzo przyjaciel...wrecz nierozlaczny:szydera:

doliczylam sie orientacyjnie bardzo...od polowy sierpnia.....ponad 350stron...szacun....az strach cokolwiek komentowac zeby nie zgubic glownej mysli autora postu...

milego wieczoru

czas mojego wyjazdu sie zbliza krokami ...wprawdzie nie siedmiomilowymi ale jednak...zbliza....

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

 

czas mojego wyjazdu sie zbliza krokami ...wprawdzie nie siedmiomilowymi ale jednak...zbliza....

No i dobrze. Dlaczego Tobie miałoby być lepiej. :haha:

Weźmiesz wypchanego miśka to nawet nie zauważysz jak znów będziesz w domu. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No i dobrze. Dlaczego Tobie miałoby być lepiej. :haha:

Weźmiesz wypchanego miśka to nawet nie zauważysz jak znów będziesz w domu. :szydera:

dokladnie taki mam zamiar....bedzie zawsze tam gdzie ja...czas szybciej bedzie zapierda..l

3 tygodnie to dobry czas....4 tygodnie wolnego tez nie jest zle.....ale wiesz ze jak sie juz w te tryby wejdzie to automatycznie w pewnym momencie nogami podswiadomie zaczyna sie przebierac...tylek swedzi od siedzenia :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Knorr napisał:

Cześć Basiu. Ja też Ciebie widzę. 

Mam się dobrze, ba nawet i bardzo dobrze. cieszy mnie, że jeszcze Ktoś o mnie pamięta. I jest mi bardzo miło.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pozytywnie zakręconych na Forum. 

 

Fajnie że jesteś :oklaski:.

A teraz czekamy na opisy pysznych potraw które przygotujesz :cmok:.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Chyba się powtórzę ale muszę tysięczny raz stwierdzić , że nie znoszę niedzieli na Steli >:( Do tego na dokładkę , wszyscy uwzięli się na mnie i zasypują  zdjęciami z cudownie spędzanych chwil :mur:

Ja też widziałam te jęzory :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

 Dzisiaj był świeży pstrąg pieczony. Smażona porcja czegoś bawarskiego, zamiast ziemniaka czy ryżu.

Krojony pomidor ze szklarenki.

Dno talerza posypane ciętym szczypiorem. 

Herbata rumiankowa z miodem.

A masz!

Już mi lepiej :hura:.

Pysznego pstrąga jadlam jak byłam na urlopie w domku. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...