Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja ! Ja się nadaję.

Właśnie zauważyłam że jak piszę na laptopie to mam mały paluszek uniesiony do góry. :oklaski: Hrabianką jestem. Na pewno !

Ciekawe czy panowie sa brani pod uwage czy paluszek beda sprawdzac?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Na tej szteli pewnie życie jak w Madrycie: na śniadanie szlam, na obiad liść sałaty polany sosem z octu, na kolację wspomnienie śniadania i obiadu:szydera:

Ale za to podane na srebrnej rodowej zastawie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22713640,zginac-mozesz-przy-27-km-h-zabic-moga-cie-butelka-wody-lub.html

 

Jadąc busem najczęściej pasy maja zapięte tylko trzy osoby:kierowca,pasażer siedzący obok niego i ja......

@foczka63 ja tez w busie zapinam pasy

zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja ! Ja się nadaję.

Właśnie zauważyłam że jak piszę na laptopie to mam mały paluszek uniesiony do góry. :oklaski: Hrabianką jestem. Na pewno !

Na pewno....:haha: Tylko jakby krew sprawdzić, to jad by popłynął...a on jakoś innego koloru jest...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Heidi napisał:

Pewnie opiekunka będzie miała sprawdzany kolor krwi przed zajęciami ze szlachcianką . Powinien kolor być błękitny. Od jutra zaczynam pić atrament do posiłków. Mały palec powinien znacznie odstawać od dłoni, więc dziasiaj na noc zabandażuję go odpowiednio i gipsem zaleję. Może załapię sie na to zlecenie xd

Kurde, żebyś tylko filiżankę rodową potrafiła utrzymać:szydera:.A jeszcze jedno, może denaturat, atrament jest drogi :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, foczka63 napisał:

Z dzisiejszej ścianki- "seniorka o szlacheckim pochodzeniu"...Przyznam,że z tym w ogłoszeniu jeszcze sie nie spotkałąm.Czy to oznacza,że i opiekunka powinna takie mieć ,albo czy pampersy bardziej wykwintnie "waniają"Rozbawiło mnie to ogłoszenie:)

Też się kiedyś śmiałam z takich ogłoszeń. Ale...no właśnie...pampersy śmierdzą identycznie jak te bez pochodzenia. Ale dla tych ludzi jest ważne, żeby nie kłaść łokcia na stole i nie dłubać w buzi przy jedzeniu. I nie jest to żart, niestety. Byłam w takim domu, gdzie jedynie ja nie dostawałam po pysku...a dlaczego, to łatwo się domyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...