Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dzisiejszej ścianki- "seniorka o szlacheckim pochodzeniu"...Przyznam,że z tym w ogłoszeniu jeszcze sie nie spotkałąm.Czy to oznacza,że i opiekunka powinna takie mieć ,albo czy pampersy bardziej wykwintnie "waniają"Rozbawiło mnie to ogłoszenie:)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńkę nóżki bolą już drugi dzień....

Może taki czas ?

Moja pdp chyba za duzo spala w dzien i po prostu krecila sie w nocy. Wczoraj byla z Putzefrau, bo ja mialam wolne. Kobieta  opowiadala mi potem, ze pdp  tak mocno zasnela, wiec ja nie budzila. Po cichutku sprzatala.Chce zarobic, nie ma sie czemu dziwic.

Ja staram sie ja  wymeczyc w ciagu dnia. Podsypia,  ale nie dlugo. Tylko, zeby odpoczac. Czasem specjalnie pukam czyms w kuchni albo ide splukac w toalecie:haha:  

Chociaz ,  jak ma sie stac,  to i tak sie stanie.Nie ma na to rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Z dzisiejszej ścianki- "seniorka o szlacheckim pochodzeniu"...Przyznam,że z tym w ogłoszeniu jeszcze sie nie spotkałąm.Czy to oznacza,że i opiekunka powinna takie mieć ,albo czy pampersy bardziej wykwintnie "waniają"Rozbawiło mnie to ogłoszenie:)

Nie czytalam, ale teraz tez sie smieje:haha:

Chyba chodzi o sztucce, nie o pampki:szydera:

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Z dzisiejszej ścianki- "seniorka o szlacheckim pochodzeniu"...Przyznam,że z tym w ogłoszeniu jeszcze sie nie spotkałąm.Czy to oznacza,że i opiekunka powinna takie mieć ,albo czy pampersy bardziej wykwintnie "waniają"Rozbawiło mnie to ogłoszenie:)

Haha ja też mam szlacheckie pochodzenie na bank mam .haha no przecież wiem:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Z dzisiejszej ścianki- "seniorka o szlacheckim pochodzeniu"...Przyznam,że z tym w ogłoszeniu jeszcze sie nie spotkałąm.Czy to oznacza,że i opiekunka powinna takie mieć ,albo czy pampersy bardziej wykwintnie "waniają"Rozbawiło mnie to ogłoszenie:)

Pewnie opiekunka będzie miała sprawdzany kolor krwi przed zajęciami ze szlachcianką . Powinien kolor być błękitny. Od jutra zaczynam pić atrament do posiłków. Mały palec powinien znacznie odstawać od dłoni, więc dziasiaj na noc zabandażuję go odpowiednio i gipsem zaleję. Może załapię sie na to zlecenie xd

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, foczka63 napisał:

Z dzisiejszej ścianki- "seniorka o szlacheckim pochodzeniu"...Przyznam,że z tym w ogłoszeniu jeszcze sie nie spotkałąm.Czy to oznacza,że i opiekunka powinna takie mieć ,albo czy pampersy bardziej wykwintnie "waniają"Rozbawiło mnie to ogłoszenie:)

Kasiu, może praca na zamku :szydera:albo we dworze:szydera:, albo na dworze :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Pewnie opiekunka będzie miała sprawdzany kolor krwi przed zajęciami ze szlachcianką . Powinien kolor być błękitny. Od jutra zaczynam pić atrament do posiłków. Mały palec powinien znacznie odstawać od dłoni, więc dziasiaj na noc zabandażuję go odpowiednio i gipsem zaleję. Może załapię sie na to zlecenie xd

Kochana,  nie badz Hortensja z taka pensja:szydera: Czytalas ile oferuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Pewnie opiekunka będzie miała sprawdzany kolor krwi przed zajęciami ze szlachcianką . Powinien kolor być błękitny. Od jutra zaczynam pić atrament do posiłków. Mały palec powinien znacznie odstawać od dłoni, więc dziasiaj na noc zabandażuję go odpowiednio i gipsem zaleję. Może załapię sie na to zlecenie xd

Ja ! Ja się nadaję.

Właśnie zauważyłam że jak piszę na laptopie to mam mały paluszek uniesiony do góry. :oklaski: Hrabianką jestem. Na pewno !

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...