Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sayonara 52 to posiedzimy razem, tylko zaopatrzenie trzeba zrobić i będziemy kneblowanych zdrowie pic:haha:

U mnie maski jeszcze nie obowiązują, Security stał i mnie wpuścił, sam też nie miał.

Chusteczki  zakupiłam, papieru nie szukałam bo mam zapas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 co??? Ty też pierdziel zaliczyłaś??? za co? :szok: ja nie rozumię tutaj wiele rzeczy,,teraz trzeba wszystko jak z jajkiem ostrożnie?  a mój jęzor nieraz nie patrzy na jajko,,:szydera:  chyba trzeba isc gdzieś do grupy zamkniętej, może tam jest trochę luzu,,wolnośc słowa i zero obrażalskich ,,bo takich też nie brakuje,,co to wszystkie rozumy ,,,,,tralalalalala:szydera: nosi mnie już też,,zaraz szukam blablacar,, muszę zmienic miejsce,,ale ostatnio na blablacar, zero ,normalnie cisza ,,ale dwa razy wyskoczył Sinbad, za moją trasę, gdzie placę najwyżej 160 czy 180 zł, Sinbad 290 do 300zł,,ceny szybują,nie ma co,, ale są  busiki co to 200 euro wołają,,wszyscy kombinują i chcą zarobić,przejazdów mało i liczą sobie podwójnie,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sayonara 52 napisał:

PS :siedze tu od polowy grudnia, i zadnych widokow na urlopik,

Następne !  CO?????   dobra jesteś zawodniczka, 3,5 msc. podziwiam,,naprawdę, siedzisz z tą elegantką ,,ąę" :szydera: ale teraz chyba lepiej siedziec ,tylko ja na doopie nie mogę usiedziec,, ciągnie mnie do Pl jak nie wiem co,,ale ja z tęsknoty, 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SYLWIAK  widze ze razem bedziemy stad wyjezdzac ja tez gdzies okolo 30tego ,ale zastanawiam sie jeszcze ze jak bedzie jeszcze wirus mocno szalal to moze  z tydzien  2  dluzej ,chociaz nie wiem czy wyrobie psychicznie ,tyle sresu teraz ze masakra ,tu zle ,w polsce zle .nie wiadomo co robic . A i z busami moze byc problem ,,,  ale miejmy nadzieje ze to sie juz powoli zacznie zmieniac na lepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Spoznione dzien dobry!

Bylam z corka pop na tygodniowych zakupach.

W Aldi-jeden klient wychodzi, drugi moze wejsc,

wiekszosc w maseczkach i rekawiczkach,

Odstepy raczej zachowane.

Ciekawe,ze od dzis rekawiczki ,,be,, natomiast maseczki obowiazkowo, podalo radio,

Do wczoraj telewizornia mowila, ze maseczki nie chronia(pewnie mniemce maly  deficyt)

A i okulary trza miec,

Zamowilam jakies zerowki, bo w tych do czytania niewiele widze :haha:

W dodatku zachodza para, jak oddycham przez maseczke,

Para z nozdrzy mi wali, cy co ?;))))

W Rewe, kierujacy ruchem, tlum przed wejsciem,wpuszczaja po kilka osob.

Ale papier wartosciowy byl!!!

Polki z maka prawie puste,

Cukru normalnego akurat nie bylo,

Rekawiczek jednorazowych tez nie.

Zrobilam zapasy jedzenia na tydzien ,

No i teraz :umyc rece po przyjsciu,

rozpakowac zakupy,

umyc znowu rece

, przetrzec opakowania:mur:

znow umyc rece.

Zaraz zjem moje platki z jagodami i jogurtem jako deser,

Mialy byc na sniadanie.:$

I umyj rece

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo. Wczoraj zrobiłam torcik imeninowy dla męża, /Ryszard/ Młodzież po kawałeczku  Jutro mamy 40 rocznice ślubu- imprezka była zamówiona jest odwołana.Liczyłam na order lub mały brylant, wszystkie skrytki przejrzałam:( i nic. pozdrawiam was i spokojnego wieczoru życzę Acha jeszcze firma moja dzwoniła, że zakupili dwa / 2 / busy - nówki  mercedes i jeden do granicy przewozi drugi odbiera od granicy,.Wyjazd mamy zaplanowany z początkiem maja ale nic na razie nie planuję. pozdrawiam Was i spokojnego wieczoru. Lecę do wnuków bo telefony przegrzane.:haha:  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bodzio napisał:

to nie wiocha to małe miasto :)

A co za różnica , nie chce mi się dzisiaj za dużo myśleć bo już mam Koronalenia:szydera: Ja jestem na wiosce, gdzie nie zobaczysz ludzia,,tacy wszyscy przestrzegający reguł, bardzo dobrze, nikt się nie pcha , sąsiedzi na odleglosć, a że sami seniorzy tutaj to i pilnują,,nawet do sklepu nie latają,,a sklep pod nosem,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...