Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ...

Ziąb jak jasny gwint , dwa łyki kawy zaliczone , nadszedł czas na przekąskę ....bez kurtki nie da rady ...na zewnątrz  -4 stopnie . Upałów nie znoszę , ale zimnicy też nie ...tęsknię za umiarkowanym ciepełkiem .... A poza tym bez zmian : Jadzia pochrapuje , szerściuch wyskoczył na miasto ...czyli nuda albo dzień świstaka ...jak kto woli .

Miłego , cieplutkiego dnia i tygodnia ...życzę JA :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich pracusiów i urlopowiczów, przymusowych też . Słoneczko świeci za to tylko 3°są, brrrr zimno. Zatem kawusią częstuję, by ogrzać łapki trochę i coś słodkiego przekąsić trzeba dla poprawy nastroju . Zapraszam do mnie kto ma ochotę . Dziś do sklepu trzeba iść?‍♀️, to szybciej zleci czas, potem obiad i pauza zasłużona. 

Miłego dnia życzę

Kot 68.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dokulałam się :oklaski:Dzisiaj ostatni dzień image.png.f0a6eca265fcb0cbe341760b6e27a7e7.png, więc już widać światełko w tunelu...to i piłki do metalu szukać nie muszę :haha:Posiorbię sobie kawunię, pohoduję odgnioty dzień jeszcze, a jutro.....jutro wyruszę gdzieś :oklaski: Sama jeszcze nie wiem gdzie, ale gdzieś na pewno :oklaski: Póki co...obserwacje meteorologiczne przez okno czynię, przy dźwiękach natury płynących z tv, a do towarzystwa mam "Wnuczusię" :szydera: Jest dobrze :oklaski: A będzie jeszcze lepiej :oklaski: I tej "dobrości" życzę wam na dzisiejszy dzień i na cały tydzień :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nie mam już cierpliwości, kończą się moje zapasy optymizmu, jestem zła na siebie i na cały świat, że muszę te sreberka codziennie zawijać....kużwa kiedy wróci normalność... ?

Nie bierzcie ze mnie przykładu....jutro mi przejdzie tylko na jak długo ?

Spokojnego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Podopieczna wydusxowana, Kosmita zalega jak zwykle w pierzach ,ale....wszystko ma pod kontrolą. Temat obiadu na razie pominięty . Czekam na jego ruch, ale wiem, że będzie bofrost menu dzisiaj. Ciekawa tylko jestem o jakim smaku. Miłego dnia dla Wsiech, choć za oknem buro i ponuro.♥️

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Madzia91 napisał:

Był straszny wrzask na pokładzie Lufthansy więc do stewardessy, że Ty stara d**a jesteś- krzyczeć musiała cala trójka. Jan, Maria i Rokita. A Linda był u Ryśka Ochuckiego bo węgiel przywieźli. No i była wojna i było ciężko i 20 filmów o tym zrobili. Taka była tradycja ,żeby wyrwać chwasta ale nie w Paryżu tylko w Lądku nad Tamizą gdzie Rysiek miał konto ale nie miał paszportu i co Ty wiesz o zabijaniu jak łubu dubu nie żyje nam prezes PIS klubu...

Amator, to był dobry film, ale zawsze w cenie zawodowcy. 

IMG_20200329_230630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,wszyscy starzy i dawno niewidziani też;)

Kończę sztelę u celebrytki,przejedzam stąd do Andrei tej od kotów.

Prawie trzy godziny w pociągu mam nadzieję że podróż odbędzie się bez komplikacji.Po przyjeździe prawdopodobnie zanim trafię do Andrei pójdę do osobnego mieszkania na kwarantannę,ze wzglądu na jej bezpieczeństwo.

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Witam :cmok:Dzień Dobry:cmok: hallo jestem:cmok::szydera: słonce świeci i to najważniejsze,,a może ten mróz zabije tą koronkę? :święty: 

Tą na zębie -jedynce coś twardego może Ci zabić ....jedynie . A tą majtkową koronkę może zabić pranie w 90 stopniach ....znaczy się zniszczy ją trochę ...starga :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tą na zębie -jedynce coś twardego może Ci zabić ....jedynie . A tą majtkową koronkę może zabić pranie w 90 stopniach ....znaczy się zniszczy ją trochę ...starga :szydera:

Oj oj oj   ,,,od razu majtki i zęby Ci w głowie:szydera:,,,ja tu poważnie piszę,,:szydera: cygaretkiem zamorduję koronkę jak będzie gdzieś w pobliżu,,:papieros: spierd...i równo:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Madzia91 napisał:

Droga A lasko. Dostawca pizzy dzwoni zawsze dwa razy i przyjeżdża skuterem zwanym pożądaniem. Tym bardziej, że prezes klubu Ochucki Ryszard to nie gangster Siara Siarzewski ,któremu żona lafirynda chciała usmażyć jajka. W basenie jak był.

A listonosz puka tę rudą zdzirę spod siódemki, a w ogóle to to prezes klubu Tęcza, niejaki Ochódzki, to już ochujałll z tej nagonki na LGBT, bo wiesz, te dzieci z czworaków do tej nagonki, to dziwne jakieś, bo dziwny jest ten świat, jak twierdził Czesio. A u siostry Basen był Killer, albo cóś pomaklaczyłam, bo wyglądał jak Maniek Kosela, ten od generalas Motors, uff i w końcu my doszli do skutera, którego nie mam. I jak mówi siostra Basen, jesteśmy w gniazdku. Howg! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Nie mam już cierpliwości, kończą się moje zapasy optymizmu, jestem zła na siebie i na cały świat, że muszę te sreberka codziennie zawijać....kużwa kiedy wróci normalność... ?

Nie bierzcie ze mnie przykładu....jutro mi przejdzie tylko na jak długo ?

Spokojnego dnia.

Ewa ,prawidłowo zadane pytanie powinno brzmieć nie na jak długo tylko na kogo:haha:

I jakby co to ja wypadam z kolejki.Już dość długo chodziłam na wq..e. Limit wyczerpany.xd

 

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek poza spacerkami do lodówki jeszcze jedno zajęcie znalazł. Babcia go denerwowala zarcikami, więc złożył grata i kazał jej wynieść do smieci:haha:

I  już nic naprawial  nie będzie :haha:

Kupi nowe.  Mnie chyba zwolni, bo rano mówił, że nowego merca kupi:haha:

Nadzieja tylko w tym, że zapomni :haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne, leniwe poniedziałkowe popołudnie.....zbliża się ku końcowi :oklaski: W ramach solidarności, z uczniami klas szkół podstawowych, postanowiłam zdalnie przerobić materiał z matematyki :haha: I tak sobie liczyłam, rachowałam, kombinowałam i....czas.thumb.jpg.2de859a13ff917018fd751874914ae87.jpg oto efekt moich wysiłków :oklaski: A to oznacza, że za 785 minut będę wolna :hura: Ale już nie chciało mi się odliczać godzin na sen :haha:Wynik więc jest prawidłowy, zawiera jednak błędy...ale jakie miłe :szydera: I w czasie wykonywania tego ciężkiego zadania doszłam do wniosku, że matematyka nie jest zła :szydera: Zwłaszcza 13, z 14, dnia izolacji :haha:Życie znów nabiera barw :hura:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Cudowne, leniwe poniedziałkowe popołudnie.....zbliża się ku końcowi :oklaski: W ramach solidarności, z uczniami klas szkół podstawowych, postanowiłam zdalnie przerobić materiał z matematyki :haha: I tak sobie liczyłam, rachowałam, kombinowałam i....czas.thumb.jpg.2de859a13ff917018fd751874914ae87.jpg oto efekt moich wysiłków :oklaski: A to oznacza, że za 785 minut będę wolna :hura: Ale już nie chciało mi się odliczać godzin na sen :haha:Wynik więc jest prawidłowy, zawiera jednak błędy...ale jakie miłe :szydera: I w czasie wykonywania tego ciężkiego zadania doszłam do wniosku, że matematyka nie jest zła :szydera: Zwłaszcza 13, z 14, dnia izolacji :haha:Życie znów nabiera barw :hura:

Barw ....jakich barw ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...