Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, hawana napisał:

Dzień dobry z najpiękniejszej szteli w de :d

Mam za sobą poranek kąpielowy , więc coś za mną i fajnie. Dziadek kroliczek zgarnięty do wanny zdziwił sie oczywiscie, że to dzisiaj, ale potem, kiedy już ujrzał sie w lustrze i  zobaczył jaki jest piękny to zartobliwym zachwytom nie było końca :haha:

A do mnie skierował slowa : dziękuję Madam:d

Więc pozdrawiam jeszcze raz z Paryża, z Wersalu :haha:I życzę miłego dnia:d

I uwierzyłaś , że nią jesteś ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byla pani komisja w sprawie podniesienia pop grupy.

Najpierw powiedzialysmy z corka,jak to babce sie pogorszylo.

Troche podkolorowalysmy,ale niech tam,

Nastepnie pani komisarka zeszla do parteru i zadawala podchwytliwe pyta

 

 

Coz,czekamy w napieciu, bo od 1.04. bedzie nia pop, zeby sprawdzic w jakim stopniu ma ,,weiche Birne,,

To wyrazenie corek pop.

żeby nie bylo.że ja sie wyrazam,,;)))

I chyba uda sie

Na pytanie co bylo na obiadek ,babka zrobila tak zrozpaczona mine:hura:

az komsyja nie miala watpliwosci.

 

 

Coz, czekamy na wynik,

Od 1.04 bedzie 2x dziennie wpadac Pflegedienst.

Na razie miesiecznie brakuje babce ponad 2 tysiace,,,,

A z dienstem bedzie 4,,,,

brakowac,

Oszczednosci sa,

ale stopnieja, bo pop bedzie jeszcze dlugo zyc(niech zyje jak najdluzej! )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syneczek zadzwonił , że za godzinkę w domu będzie ...szybki prysznic i w drogę . Trzymajcie kciuki , żebyśmy bez zakłóceń dotarli do D. ...na miejscu ( na szteli ) przewidujemy , że będę jutro w godzinach popołudniowych . Możliwe , że będę zaglądała do Was z podróży ...sie zobaczy . Buziaczków dla Was  nie będzie ...higieniczna jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Syneczek zadzwonił , że za godzinkę w domu będzie ...szybki prysznic i w drogę . Trzymajcie kciuki , żebyśmy bez zakłóceń dotarli do D. ...na miejscu ( na szteli ) przewidujemy , że będę jutro w godzinach popołudniowych . Możliwe , że będę zaglądała do Was z podróży ...sie zobaczy . Buziaczków dla Was  nie będzie ...higieniczna jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@awe59 po0szukaj moze tu maja odpowiedniki,musza miec,

I uderzaj tu do lekarza,

A firma powinna zaplacic,

Napisz  i miej na pismie w razie sie zgodza.

Na pewno mają. Ale to jest plan B jak nie dojdzie paczka z Pl. Dzis lub jutro ma córka wysłać. Poczta Polska wstrzymała wysyłanie paczek ale kurierzy chyba nie ? Zresztą czort wie....jak nie to musze tu isć do lekarza po zamienniki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, awe59 napisał:

Na pewno mają. Ale to jest plan B jak nie dojdzie paczka z Pl. Dzis lub jutro ma córka wysłać. Poczta Polska wstrzymała wysyłanie paczek ale kurierzy chyba nie ? Zresztą czort wie....jak nie to musze tu isć do lekarza po zamienniki.

Już można wysyłać z Polski do Niemiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, LACH napisał:

Na szyję Ci się rzucał nie będę, ponieważ Ciebie nie znam ale uważnie czytam i szanuję.

A mogę zapytać, czy ty jestes miejscowy, czy spadochroniarz z Hiltona , a jeśli spadochroniarz, to jaki miałeś nick na tamtym forum, jeśli to nie tajemnica oczywiście. Twój styl pisania wydaje mi się znajomy.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Lawenda vera napisał:

A mogę zapytać, czy ty jestes miejscowy, czy spadochroniarz z Hiltona , a jeśli spadochroniarz, to jaki miałeś nick na tamtym forum, jeśli to nie tajemnica oczywiście. Twój styl pisania wydaje mi się znajomy.

Jestem tutaj zalogowany od 5.01.2018r. i identyfikuję się w pełni z tym Forum.
Wcześniej czytałem wszystkie fora związane z opieką. Jedne mniej, drugie bardziej uważnie.
Na op24 mam konto, które było mi potrzebne niedawno i jednorazowo. Zapewniam skromnie, że drugiego takiego LACHA i tego stylu nigdzie nie znajdziesz, bo po prostu milczę. Choć są forumowicze, do których właśnie, bardziej przemawia milczenie.
A czy taki, czy owaki, to chyba najważniejsze, że opiekun w zawodzie, który stara się czasami coś pieprzyć do rzeczy a nie ciągle od :hura::szydera::hura:(musiałem je-emo wstawić, choć już mi przechodzi).

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

Jestem tutaj zalogowany od 5.01.2018r. i identyfikuję się w pełni z tym Forum.
Wcześniej czytałem wszystkie fora związane z opieką. Jedne mniej, drugie bardziej uważnie.
Na op24 mam konto, które było mi potrzebne niedawno i jednorazowo. Zapewniam skromnie, że drugiego takiego LACHA i tego stylu nigdzie nie znajdziesz, bo po prostu milczę. Choć są forumowicze, do których właśnie, bardziej przemawia milczenie.
A czy taki, czy owaki, to chyba najważniejsze, że opiekun w zawodzie, który stara się czasami coś pieprzyć do rzeczy a nie ciągle od :hura::szydera::hura:(musiałem je-emo wstawić, choć już mi przechodzi).

 

Aha, ok. Każdy z nas jest niepowtarzalny oczywiście, ale w Hiltonie był taki sympatyczny mężczyzna, nick misiek bodajże i on miał nieco zbliżony styl pisania, stąd moje pytanie. Pozdrawiam. :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lawenda vera napisał:

Aha, ok. Każdy z nas jest niepowtarzalny oczywiście, ale w Hiltonie był taki sympatyczny mężczyzna, nick misiek bodajże i on miał nieco zbliżony styl pisania, stąd moje pytanie. Pozdrawiam. :)

Nie wiem, czy to ten sam ale tu też jest Misiek.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Na pewno mają. Ale to jest plan B jak nie dojdzie paczka z Pl. Dzis lub jutro ma córka wysłać. Poczta Polska wstrzymała wysyłanie paczek ale kurierzy chyba nie ? Zresztą czort wie....jak nie to musze tu isć do lekarza po zamienniki.

Moje leki dzisiaj zostały wysłane pocztą. Przesyłki zostały już wznowione a koszt o wiele niższy niż kuriera, bo też taki rozważałam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Lawenda vera napisał:

Aha, ok. Każdy z nas jest niepowtarzalny oczywiście, ale w Hiltonie był taki sympatyczny mężczyzna, nick misiek bodajże i on miał nieco zbliżony styl pisania, stąd moje pytanie. Pozdrawiam. :)

@Lawenda misiek też tu jest, tylko nie odzywa się od jakiegoś czasu, może w ramionach pani misiowej się zatracił :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...