Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, sayonara 52 napisał:

@salazar jedz,jedz,moze jakies nowe perfumy?

Wracam już :).

Ha, ha, w sobotę kupiłam wreszcie nowe Chloe Nomade, bo w styczniu dotrwałam próbkę i zakup całej flaszki przesunął się o miesiąc. 

Dziś w Tkmaxx przymierzałam się do Rihanny Rogue, ale dałam sobie na wstrzymanie, bo znowu kupuję w ciemno na Facebooku, a to, co zrobiłam przed świętami stopuje mnie przed kolejnymi zakupami. Zaczęłam się sobą martwić ;).

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salazar napisał:

Wracam już :).

Ha, ha, w sobotę kupiłam wreszcie nowe Chloe Nomade, bo w styczniu dotrwałam próbkę i zakup całej flaszki przesunął się o miesiąc. 

Dziś w Tkmaxx przymierzałam się do Rihanny Rogue, ale dałam sobie na wstrzymanie, bo znowu kupuję w ciemno na Facebooku, a to, co zrobiłam przed świętami stopuje mnie przed kolejnymi zakupami. Zaczęłam się sobą martwić ;).

Nie dziwię się....zakupoholizm należy leczyć :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Sama nie wiem, czy mam ci zazdrościć :haha:Z perfumków bym się cieszyła, ale puste konto już mnie w zachwyt nie wpędza :donos:

Mnie też nie, ale się ograniczam i jakoś daję radę ;).

W czasie dłuższego pobytu w Polsce muszę pozbyć się części zbioru (tudzież kolekcji, jak mawiają inni uzależnieni ;)) i część wymienić, a część po prostu sprzedać, żeby była kasa na inne chciejstwa, bo dziś znowu coś fajnego wyniuchałam xd.

Dopóki tego nie zrobię, mam szlaban :$.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Mnie też nie, ale się ograniczam i jakoś daję radę ;).

W czasie dłuższego pobytu w Polsce muszę pozbyć się części zbioru (tudzież kolekcji, jak mawiają inni uzależnieni ;)) i część wymienić, a część po prostu sprzedać, żeby była kasa na inne chciejstwa, bo dziś znowu coś fajnego wyniuchałam xd.

Dopóki tego nie zrobię, mam szlaban :$.

 

A kto ci szlaban śmiał założyć?! :haha: Nie można sobie wszystkiego odmawiać :szydera: Znam taka jedną, perfumofiśniętą, która sobie nie nakłada takich ostrych restrykcji, jak ty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A kto ci szlaban śmiał założyć?! :haha: Nie można sobie wszystkiego odmawiać :szydera: Znam taka jedną, perfumofiśniętą, która sobie nie nakłada takich ostrych restrykcji, jak ty :szydera:

Gdybyś zobaczyła, ile mam tego wszystkiego na półce tu, a ile tam, to byś zrozumiała xd.

Te paczki kazałam Mamie chować, żeby przypadkiem moja córka ich nie widziała, bo ona, choć też ma sporo za uszami ;), uważa od dawna, że matce odbiło xd.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Gdybyś zobaczyła, ile mam tego wszystkiego na półce tu, a ile tam, to byś zrozumiała xd.

Te paczki kazałam Mamie chować, żeby przypadkiem moja córka ich nie widziała, bo ona, choć też ma sporo za uszami ;), uważa od dawna, że matce odbiło xd.

Pozostaje tylko zamówić wizytę u psychiatry...wszak natręctwa utrudniają życie :haha:I cieszę się ogromnie, że moje natręctwa nie są tak kosztowne :szydera: Ale psychiatra też by mnie się przydał :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar @Mirelka1965 Jestem u siebie i patrzę na garderobę ... Mam okazję zobaczyć mniej więcej wszystko co mam :o i jestem tym przerażona i kuźwa niech mnie ręka boska broni żebym sobie jeszcze coś kupiła. I potrzebna mi była garderoba żebym mogła tą własną głupotę zobaczyć ... I patrzę na to wszystko i marzy mi się jeden mundurek na każdą okazję :( Tylko w łeb sobie strzelić i łeb sobie odstrzelić ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

@salazar @Mirelka1965 Jestem u siebie i patrzę na garderobę ... Mam okazję zobaczyć mniej więcej wszystko co mam :o i jestem tym przerażona i kuźwa niech mnie ręka boska broni żebym sobie jeszcze coś kupiła. I potrzebna mi była garderoba żebym mogła tą własną głupotę zobaczyć ... I patrzę na to wszystko i marzy mi się jeden mundurek na każdą okazję :( Tylko w łeb sobie strzelić i łeb sobie odstrzelić ;)

To zapraszam na wspólną sesję psychiatryczną :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

@salazar @Mirelka1965 Jestem u siebie i patrzę na garderobę ... Mam okazję zobaczyć mniej więcej wszystko co mam :o i jestem tym przerażona i kuźwa niech mnie ręka boska broni żebym sobie jeszcze coś kupiła. I potrzebna mi była garderoba żebym mogła tą własną głupotę zobaczyć ... I patrzę na to wszystko i marzy mi się jeden mundurek na każdą okazję :( Tylko w łeb sobie strzelić i łeb sobie odstrzelić ;)

Może mały,wiosenny remanent?Coś ,czego nie nosiłaś 2-3 sezony i raczej już nie założysz - do wora!Coś co jest za duże a sądzę,że raczej nie utyjesz,hi hi hi -  do wora.Wory do domu samotnej matki ,albo podobnego miejsca i będziesz miała luzik w szafach i poczucie zrobienia czegoś dobrego :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To zapraszam na wspólną sesję psychiatryczną :szydera: 

I to w ośrodku zamkniętym bo idąc do otwartego mijasz różne sklepy i sklepiki  xd Nie... ja to musiałam sobie zrekompensować jakiś wieczny niedobór i bycie czwartym dzieckiem ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Może mały,wiosenny remanent?Coś ,czego nie nosiłaś 2-3 sezony i raczej już nie założysz - do wora!Coś co jest za duże a sądzę,że raczej nie utyjesz,hi hi hi -  do wora.Wory do domu samotnej matki ,albo podobnego miejsca i będziesz miała luzik w szafach i poczucie zrobienia czegoś dobrego :)

Takie rzeczy to ja robię w miarę systematycznie bo już dawno bym zginęła w tym co mam :d Ale oczywiście czeka mnie kolejna inwentaryzacja :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

@NNNdanutaWięc najwyższa pora na następny krok:)Wchodzisz do sklepu,oglądasz,nawet przymierzasz i wychodzisz nic nie kupując:)

 

Kasia to mi się zdarza i to nawet często :haha:Głównie dlatego, że na takie "byki z pod szafy" trudno coś dostać xd Na szczęście czuję też ogólne nasycenie, czyli mam dosyć ! :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wieczorową porą . Niedługo ruszam w swój  "dziewiczy rejs " na północ Niemiec . I mam takie pytanie , jak to wygląda z tym internetem ? Z tego co udało mi się zorientować , to raczej sztywne łączę jest rzadkością . Czyli pozostaje otwarte  WiFi , jak sobie radzicie z bezpieczeństwem danych w sieci?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak mam tańszego bzika. Mam z sobą jakieś 50 par skarpetek :haha:Nie wiem po kiego diabła tyle nakupiłam. Podkoszulek i spodni mam niewile mniej. Zaczęłam kupować majciochy. Ciekawe na ilu się skończy :szydera: Buty już przestałam kupować bo za dużo miejsca zajmują.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

@NNNdanutaWięc najwyższa pora na następny krok:)Wchodzisz do sklepu,oglądasz,nawet przymierzasz i wychodzisz nic nie kupując:)

 

O! Tak dziś zrobiłam i jestem prawie z siebie dumna :d.

Piszę "prawie", albowiem decyzja o niekupieniu niezwykle potrzebnych mi kolejnych dżinsów ;) spowodowana była brakiem właściwego rozmiaru. Wg Vero Moda znajduję się między M a S i tym sposobem muszę jeszcze ze dwa kilo schudnąć i będzie ok :d. Model Sophia, polecam :).

@NNNdanuta, Danusiu, idź do Vero Mody, na 100% znajdziesz coś w swoim rozmiarze. Na góry nie patrzyłam, ale portek w stosownym rozmiarze maja dostatek :).

 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doppelgaenger Prawie na każdej szteli jest teraz internet.Rzadkością są te bez netu.Jak masz w domu sticka bez simloka to weź na wszelki wypadek.Gdyby nie było,kupisz sobie net z ALDI np. czy inny.Najlepiej zapytaj w agencji czy tam ,gdzie jedziesz jest net,albo zmienniczkę ,jeśli masz z nią/nim kontakt.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

@Maria Jolanta Po co Ci 50 par skarpetek????ha ha ha 

Mam to samo., skarpetki i majtki, i tu mi już nikt nie zabroni (sama sobie też) bo jest we mnie tzw siła wyższa :d Dobrze, że tylko wybrana bielizna wchodzi w rachubę, tzn. to musi być dla mnie druga skóra.., bo bym zginęła w gaciach :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, salazar napisał:

O! Tak dziś zrobiłam i jestem prawie z siebie dumna :d.

 

@NNNdanuta, Danusiu, idź do Vero Mody, na 100% znajdziesz coś w swoim rozmiarze. Na góry nie patrzyłam, ale portek w stosownym rozmiarze maja dostatek :).

 

W niedziele kupiłam przepiękne, jasne dżinsy z jeszcze jaśniejszymi lampasami. Z tych nie dziurawych, a tylko mocno podrapanych... Cud miód i idealne... :d W tym asortymencie mogę spokojnie zrobić sobie przerwę bo już mam duży wybór :d:d:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...