Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzeje i parzy i tylko sekundę :papieros: palę na tarasie i znikam z niego, Wczoraj odwiedziłam IKEA , są meble na których zawieszam oko, ale te meble wiszą w mojej głowie od zawsze, oczywiscie białe kuchenne z ogromną wyspą, kanapy do odstrzału-wszystkie jakieś nie teges i ta kolorystyka smutna ,ale wieszaki białe drewniane kupilam, bo ciągle mi mało, dekoracji trochę też, oraz oświetlenie ledowe,bo Słodziak wymyślił oswietlić mnie trochę:szydera: za to obiad pyszny zjadłam w IKEA , rumsztyk wołowy - soki się z niego lały:p 

Leipzig miasto butów i to prawda, jeden sklep mnie powalił z butami, piękne skórzane buciki sznurowane i białe ,ale brązowe w kolorze naturalnej skóry też były śliczne,musze trochę swoich poniszczyć szybko ,

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

Witam gorąco forumowiczów:oklaski: dzisiaj dzień lenia,zrezygnowałam z następnej atrakcji, atrakcji traktorowej:szydera: więc zostałam sobie w domu,jest super:tak2: 

Witaj, skoro tyle wczoraj schodziłaś, to dziś należy się dzień łańcucha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję się na stanowisku :oklaski: Fajny dzionek miałam :oklaski: Wolne dni, to samo zdrowie dla naszej psychiki...ale niekoniecznie dla kieszeni :szydera: A jutro powtórka z rozrywki :oklaski:

Nie patrzaj na kieszeń, nie ta to inna będzie:szydera: liczy się radocha, chyba na lody nie wydałaś fortuny:hura:ja jestem dobra do lodów, jedna mała gałeczka i mam lodow po dziurki w nosie, są za słodkie ,ale pętka dobrego kabanosa to mogę kilka wciąc ,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nie patrzaj na kieszeń, nie ta to inna będzie:szydera: liczy się radocha, chyba na lody nie wydałaś fortuny:hura:ja jestem dobra do lodów, jedna mała gałeczka i mam lodow po dziurki w nosie, są za słodkie ,ale pętka dobrego kabanosa to mogę kilka wciąc ,,

mogę oddać wszystkie kabanosy świata za lody kawowe i sorbet cytrynowy :szydera: I jeszcze torcik do tego :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

mogę oddać wszystkie kabanosy świata za lody kawowe i sorbet cytrynowy :szydera: I jeszcze torcik do tego :oklaski:

Dobry torcik :ciacho: sama chętnie wrąbię,chodz ostatnio omijam wielkim łukiem, bo jakiś brzuchol afrykanski dostałam:szydera: na starosc jakoś człowiek krzywo rośnie:tak2::grzmotnąć:tylko go młotkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Dobry torcik :ciacho: sama chętnie wrąbię,chodz ostatnio omijam wielkim łukiem, bo jakiś brzuchol afrykanski dostałam:szydera: na starosc jakoś człowiek krzywo rośnie:tak2::grzmotnąć:tylko go młotkiem 

Dobry torcik nie jest zły :oklaski: A na ciążę spożywczą trzeba kupić odpowiednie stroje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...