Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Jessica1979 napisał:

Daj nam znać jak ktoś zrozumie Twój  wpis...

Ja tez zazdroszczę, że Ty niezazdrością zazdrościsz ale nie zazdroszczę, że zazdrościsz niezazdrością.

@Jessica1979 pacz pan/pani to poziom wyższy, po co się trudzilas? Było się nie zabierać za rozbieranie na czynniki pierwsze.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krista napisał:

@Maria Jolanta Zazdroszczę i nie zazdroszczę. 50-tki nie zazdroszczę, łazenia po górach bardzo, egal w jakiej pogodzie, odosobnienia nie zazdroszczę, krajobrazów zazdroszczę mega,że 3/4roku zima nie zazdroszczę. Kurde bilans mi wyszedł 3 do 2 na niekorzyść a chciałam napisać, że zazdroszczę i pogubiłam się, dobra-podsumujmy: zazdroszczę łazenia po górach.Kończę coby zaoszczędzić, wiesz czego;):haha:

Ja też rozumiem i zazdroszczę:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jessica1979 napisał:

Ty Janka jesteś taki ciekawy egzemplarz,że rozumiesz to czego nie rozumie nikt a nie kumasz tego co rozumieją wszyscy...

Przynajmniej  @Janeczka1963 wie kim jest:szydera: a Ty nie bardzo zdeklarowany ...Małe czy Female...:szydera: ha rozumiem że tolerancja i inne bajery i gdyby mój syn mi powiedział q...wa mamo kocham inaczej:szydera:to przytulam i na wnuki nie czekam:szydera: A Ty powiedz ktoś jest...ake z drugiej strony RODO...

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Jessica1979 napisał:

Ty Janka jesteś taki ciekawy egzemplarz,że rozumiesz to czego nie rozumie nikt a nie kumasz tego co rozumieją wszyscy...

bo widzisz, z inteligencją trzeba się urodzić, tego nie kupisz, nawet gdybyś się e...ał/ała:dobrze:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Janeczka1963 napisał:

bo widzisz, z inteligencją trzeba się urodzić, tego nie kupisz, nawet gdybyś się e...ał/ała:dobrze:

Nio...Ty się z nią urodziłaś a ,że ważyłaś 5,4 kg to innym już zabrakło...

Nie wiem tylko czy nie myli Ci się impotencja z inteligencją. Bo jest znaczna różnica a słowa podobne,z tym że w przypadku inteligencji pracuje głowa a w przypadku tej drugiej nie pracuje łepek...

Edytowane przez Jessica1979
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jessica1979 napisał:

Nio...Ty się z nią urodziłaś a ,że ważyłaś 5,4 kg to innym już zabrakło...

Nie wiem tylko czy nie myli Ci się impotencja z inteligencją. Bo jest znaczna różnica a słowa podobne,z tym że w przypadku inteligencji pracuje głowa a w przypadku tej drugiej nie pracuje łepek...

w jednym się z Tobą zgadzam, ale ja stałam we właściwej kolejce:dobrze:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...