Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Wiesz tak sobie przypominam że na mojej studniówce byłam z Zygmuntem ....fakt tańczył jak szalony:szydera: i też nie był wstydliwy..Hmmmmmm może to ten

Ten twój za stary już by był :szydera:Luknęłam w mój profil ...ten mi się nawet podoba :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1bozka napisał:

Wiesz tak sobie przypominam że na mojej studniówce byłam z Zygmuntem ....fakt tańczył jak szalony:szydera: i też nie był wstydliwy..Hmmmmmm może to ten

Od Twojej studniówki trochę minęło. Jedyny Zygmunt, który tam mógł być to Zygmunt Stary. On po Twojej studniówce ożenił się z Boną czy jakoś tak jej było. Dobrze tańczył ale dopiero później ta Bona Sforza przytargała z Włoch italo disco, włoszczyznę,syfilis i jakieś inne rozrywki. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jessica1979 napisał:

Od Twojej studniówki trochę minęło. Jedyny Zygmunt, który tam mógł być to Zygmunt Stary. On po Twojej studniówce ożenił się z Boną czy jakoś tak jej było. Dobrze tańczył ale dopiero później ta Bona Sforza przytargała z Włoch italo disco, włoszczyznę,syfilis i jakieś inne rozrywki. 

Ja pamiętam że był młody:szydera: i do tej pory nie moge zrozumieć jak mogl mieć na imię Zygmunt:szydera: no jak? Obciach jak cholewcia....ale tańczył super

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

Zrobiłam wywiad, pan jest z Krakowa, a w De blisko Ciebie :szydera:

Faktycznie , gdzieś niedaleko , ale może rowera nie mieć i jak tu się można spotkać ? Qwa ...przyjdzie mi naprawdę z @awe59na wesele jechać , ale jak jakiegoś wolnego z tą @ jedną zatańczyć ? Zaczniemy się przytulać to powiedzą , że my są teges . Kuźwa zawsze pod górkę :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Faktycznie , gdzieś niedaleko , ale może rowera nie mieć i jak tu się można spotkać ? Qwa ...przyjdzie mi naprawdę z @awe59na wesele jechać , ale jak jakiegoś wolnego z tą @ jedną zatańczyć ? Zaczniemy się przytulać to powiedzą , że my są teges . Kuźwa zawsze pod górkę :smutek:

Czekaj, może się odezwie, zaprosi na kawę i loda :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Faktycznie , gdzieś niedaleko , ale może rowera nie mieć i jak tu się można spotkać ? Qwa ...przyjdzie mi naprawdę z @awe59na wesele jechać , ale jak jakiegoś wolnego z tą @ jedną zatańczyć ? Zaczniemy się przytulać to powiedzą , że my są teges . Kuźwa zawsze pod górkę :smutek:

No to co że teges....teraz nikt na to uwagi nie zwraca....zdecyduj się w końcu z kim idziesz bo muszę suknię z krempliny wyjąć z szafy i wytrzepać z moli :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...