Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym domu pracowałam pod kamerą.

Były w kuchni, gdzie z pdp spędzało się dzień, w jej łazience i sypialni.

W moich apartamentach-nie.

Założone po tym, jak w obecności opiekunki pdp upadła tak, że miała złamaną rękę i poobijaną twarz.

I tu się rodzinie pdp nie dziwię, bo pewnie jako córka też bym coś takiego u rodziców zainstalowała.

Córka pdp pracowała w służbach mundurowych, na zewnątrz domu były dwie tabliczki z informacją o monitoringu.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Pierwszą osobą, którą o tym poinformuję - to będzie zmienniczka. 

Jeszcze "chwila" i obiad pdp. Potem idę na spacer. Wreszcie ruszę doopsko, trzeba mi było szoku aby się ruszyć. Niech sobie wali na dworze do upojenia i tak muszę wyjść. Nieśmiało dodam, że w sandałkach:haha:

Adlaczego nie agencja-oni przede wszystkim powinni wiedzieć!Boisz się czy co?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Właśnie zorientowałam się, że jestem w domu wielkiego brata-cokolwiek to znaczy7>:(

Witam wietrznie, dopijam drugą kawcię. Poczytam, chwilę podpiszę i muszę się zresetować. 

Słońca w serduchach:cmok:

@BabaJagusia?????!!!!

Kamera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiłam się dziś jak dziki osioł ,ale chatka lśni:)Co nie znaczy ,że był syf wcześniej,he he .Waliza kłapie na mnie:)Chyba jutro zacznę pakowanie bo jeszcze pranko sobie musze zrobić.Wyjątkowo mało nakupowałam tym razem więc spokojnie się w jedną zmieszczę ,zapasową mam oczywiście ,jak zawsze.I nawet raz tylko w mieście byłam przez całę 2 miechy.Taka jestem oszczędna dzieweczka:)Jużmi się bardzo,bardzo chce do domku:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Narobiłam się dziś jak dziki osioł

Ja też Kasiu, po kawie posadziłam  40 cebulek, mieczyków i takich jakby frezji.

I posiałam 550 nasion aksamitek.

Dobrze że man mi przekopał ogródek, bo sama bym nie dała rady. 

Ale teraz juz leze do wieczora. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wychodzi zmęczenie materiału ( czytaj : znudzenie ) bo jakoś wybitnie wszystko mnie nudzi. Filmy - nuda, szydełko - nuda, książki - nuda. Uruchamia mnie tylko rozmowa telefoniczna i to tylko na krótko.

Chyba pora zacząć ćwiczyć i nałożyć sobie jakiś rygor. Kasieńka owszem, jest męcząca ale pracy tutaj mało więc czasu na nudę mam sporo. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba wychodzi zmęczenie materiału ( czytaj : znudzenie ) bo jakoś wybitnie wszystko mnie nudzi. Filmy - nuda, szydełko - nuda, książki - nuda. Uruchamia mnie tylko rozmowa telefoniczna i to tylko na krótko.

Chyba pora zacząć ćwiczyć i nałożyć sobie jakiś rygor. Kasieńka owszem, jest męcząca ale pracy tutaj mało więc czasu na nudę mam sporo. :haha:

Może pogadaj z inteligentną kobietą ?  Jakieś lustro chyba masz ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Gapi się na mnie już od tylu lat że chyba wszystkie lustra zasłonię. :szydera:

Przed chwilą przeszła śliczna burza. Kilka razy błysnęło a lało się z nieba jak z cebra. Ale przeszła i znów nuuuda. :haha:

U mnie leje i wieje :( Jutro chciałam się udać na wypadzik, ale jak grasować po Hanowerze w taką pogodę? >:( Pewnie ponudzę się razem z tobą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...