Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, salazar napisał:

 Już jedną noc z nim spałam i dalej nie wiem, co zrobić ;).

Pogadać z kimś życzliwym. Nie po to, żeby Ci coś doradził, ale czasem wypowiedzenie problemu na głos i wysłuchanie kogoś niezaangażowanego w to, pozwala podjąć decyzję.

 

Trzymam kciuki, żeby było dobrze.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie urok, to sraczka, jak nie sraczka to przemarsz wojsk. Ciągle coś. Jutro mam trochę pauzy. 

Oczywiście nie poszedłem do tego dziwnego stomatologa, ale Elka skwapliwie wykorzystała mój termin, i wyskoczyła w tą wizytę.  Okazało się że ma pekniętą protezę. Jutro rano jedzie tam znowu. Zabierają jej perełki do naprawy. Kiedy oddadzą nie wiem. No i tu miała prośbę, co bym dzidzìę wziął na terapię bo ona bezzębna ludzi nie chce straszyć. Tak się składa że terapia jest w połowie mojej pauzy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Jak nie urok, to sraczka, jak nie sraczka to przemarsz wojsk. Ciągle coś. Jutro mam trochę pauzy. 

Oczywiście nie poszedłem do tego dziwnego stomatologa, ale Elka skwapliwie wykorzystała mój termin, i wyskoczyła w tą wizytę.  Okazało się że ma pekniętą protezę. Jutro rano jedzie tam znowu. Zabierają jej perełki do naprawy. Kiedy oddadzą nie wiem. No i tu miała prośbę, co bym dzidzìę wziął na terapię bo ona bezzębna ludzi nie chce straszyć. Tak się składa że terapia jest w połowie mojej pauzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie objadłam pysznymi pierogami i kabanosami z dziczyzną. Prosto z Polski! Jak ja lubie gościć u siebie przyjaciół, którzy do pracy wracają:szydera: Trochę człowiek niedospany ale ile radochy, że o apetycie nie wspomnę:haha:

Poza tym z zaskoczeniem odebrałam przesyłeczkę od naszej @ivanilia40. Z pierniczkami!! O mamuniu jakie pyszne!!

Czyli dwa dni pod rząd(plus jedna noc), były takie super jak od dawna nie:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MeryKy napisał:

Ratunku! Zgodzilam sie zostac dluzej i potrzebuje moje lekarstwa. Jak je przeslac? Dhl lekow nie zabiera. Są dosyc drogie boje sie zeby gdzies nie zaginely.

-Zaufana sprawdzona busiarnia.

-Ktoś jadący akurat do De w okolicy.

-Blablacar.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A ja sie objadłam pysznymi pierogami i kabanosami z dziczyzną. Prosto z Polski! Jak ja lubie gościć u siebie przyjaciół, którzy do pracy wracają:szydera: Trochę człowiek niedospany ale ile radochy, że o apetycie nie wspomnę:haha:

Poza tym z zaskoczeniem odebrałam przesyłeczkę od naszej @ivanilia40. Z pierniczkami!! O mamuniu jakie pyszne!!

Czyli dwa dni pod rząd(plus jedna noc), były takie super jak od dawna nie:szydera:

Phi. Na pewno robię lepsze pierogi a za kabanosami nie przepadam. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Grzegorz B napisał:

Jak nie urok, to sraczka, jak nie sraczka to przemarsz wojsk. Ciągle coś. Jutro mam trochę pauzy. 

Oczywiście nie poszedłem do tego dziwnego stomatologa, ale Elka skwapliwie wykorzystała mój termin, i wyskoczyła w tą wizytę.  Okazało się że ma pekniętą protezę. Jutro rano jedzie tam znowu. Zabierają jej perełki do naprawy. Kiedy oddadzą nie wiem. No i tu miała prośbę, co bym dzidzìę wziął na terapię bo ona bezzębna ludzi nie chce straszyć. Tak się składa że terapia jest w połowie mojej pauzy

Haha z której strony nie popatrzeć to doooopa:szydera::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

 

Poza tym z zaskoczeniem odebrałam przesyłeczkę od naszej @ivanilia40. Z pierniczkami!! O mamuniu jakie pyszne!!

 

Poważnie już skosztowałaś? Poczęstowałaś chociaż naszego kolegę,czy sama wećpałaś? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka Chooodź, zostało jeszcze trochę:haha:

@Baśka powtarzająca się Co Ty?! Wszystkie kalorie spaliłam już dawno! Po schodach latałam tam i zuruck:haha:

@BabaJagusia , Też zapraszam :love:

@Maria Jolanta Może i tak! Ale te tez były pyszne! A kabanoski kocham po prostu jak głupia:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...