Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Znaczy się niedobrze :szydera:

Hmmm...a jednak dobrze.Wreszcie w domu  PDP w którym jestem jest wesoło jest śmiech , radość i jest głośno.A dlaczego ??? Bo jestem Nie cierpię malkontentów, wiecznie niezadowolonych ludzi szukających problemów.Przed przyjazdem ostrzegano mnie że starsi państwo lubią ciszę i szachy.Tak Haha  ciszę zamieniłam na muzykę i to Disco Polo żeby było wesoło.Zostaly tylko szachy a to też lubię i nie ma  że pozwalam starszemu panu wygrać o nieeee.Musi walczyć I.............. bingo..........Zaproponowali mi niezła stawkę żeby z nimi zostać. Tak że śmiech i radośc  to mój sposób na zycie Basiu:hura::cmok:

 

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

masaż ,masaż męskimi rączkami,,to jest ten cały myk w cyckach,,:hura:

Dziarmolisz trzy po trzy . Gdyby to było takie proste to byśmy cyckami w monitory waliły ...że o telefonach nie wspomnę ...z rąk by wypadały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

@1bozka a mowiłam? synki fajne i rodzina fajna,,muzyką naprawdę można dużo zdziałac w domach PDP, oraz zadowoleniem i śmiechem i żartami, a jeszcze tańce musisz wprowadzić, :tak2: a niech nózkami potupią i też dobrze:szydera:

A Ty myślisz że po co.. Boys... Bayer Full  Akcent....I inne chłopaki z Polski  tu grają ??Dziadki  tańczą że hej!!!:hura:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

A Ty myślisz że po co.. Boys... Bayer Full  Akcent....I inne chłopaki z Polski  tu grają ??Dziadki  tańczą że hej!!!:hura:

No i super, wiesz jak takim dziadkom się taka cudowna atmosfera pozytywnie udziela? dzień całkiem inny, coś się dzieje, monotonia weg, to jest piękne:hura:wprowadziłaś tam życie,nie dziwię się w ogóle ,że chcą abyś wrócila, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

No i super, wiesz jak takim dziadkom się taka cudowna atmosfera pozytywnie udziela? dzień całkiem inny, coś się dzieje, monotonia weg, to jest piękne:hura:wprowadziłaś tam życie,nie dziwię się w ogóle ,że chcą abyś wrócila, 

No właśnie a ja mam Polskę i dom i wiesz nie zamienię go na nikogo.Acha i plany też mam....

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

No właśnie a ja mam Polskę i dom i wiesz nie zamienię go na nikogo

No przecież wiadomo, ale tam zawsze wrócic możesz ,,nie chodziło mi non stop pracowac,,nie!! ale sama przyznasz ,że calkiem inna praca jest w takiej atmosferze, to jest fajne, mimo ,że daleko od domu, :tak2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No przecież wiadomo, ale tam zawsze wrócic możesz ,,nie chodziło mi non stop pracowac,,nie!! ale sama przyznasz ,że calkiem inna praca jest w takiej atmosferze, to jest fajne, mimo ,że daleko od domu, :tak2:

Tak masz rację... ale zeby było tak jak jest to wiesz samo się nie zrobiło.Ja jeżdżę na krótkie zlecenia więc tym bardziej jest mi ciężko zorganizować haha atmosferę w domu i przekonać się do kogoś i kogoś do mnie.Ale nie skromnie mówiąc hahahahahHahahaha...mój urok haha haha osobisty hahahahahHahahaha robi swoje.No dobra już się pochichralam:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu piszę naprawdę prawdę o masażach cycków, wszyscy uważają ,że tak nie jest, czy nikt nie miał masowanych piersi swoich przez męża? może nie, a ja tak,  Teraz mi się przypomniało ,jak jedna niemka biegała na Campingu na masaże piersi, w wieku 65 lat,, , ale dużo facetów nie wie ,że takie masaże są super dla kobiety, ,wielu nawet nie dotyka piersi, a w ogóle dużo nie wie nawet jak powinien normalny seks wyglądac, to o czym tu mówić,,pa znikam, 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja tu piszę naprawdę prawdę o masażach cycków, wszyscy uważają ,że tak nie jest, czy nikt nie miał masowanych piersi swoich przez męża? może nie, a ja tak,  Teraz mi się przypomniało ,jak jedna niemka biegała na Campingu na masaże piersi, w wieku 65 lat,, , ale dużo facetów nie wie ,że takie masaże są super dla kobiety, ,wielu nawet nie dotyka piersi, a w ogóle dużo nie wie nawet jak powinien normalny seks wyglądac, to o czym tu mówić,,pa znikam, 

 

 

 

 

 

 

 

Hahaha i nawet z B może zrobić się C......

.hahaha szalona jestes wiesz???:szydera::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzisiaj wkur..... rzyłem. :przekleństwa: Jak byłem na zakupach to córcia starego zadzwoniła z pyskiem, że czemu nie ma mnie w domu jak przyszedł majster naprawić drzwi do ogrodu.  A on przyszedł o godzinie 10, a dzień wcześniej dzwonił, że będzie między 11-12.  No przepraszam, ale dla mnie ustalony przedział czasu to ustalony przedział czasu, więc miałem prawo nie spodziewać się go o 10:00 i być w tym czasie w sklepie.  
   Byłem zaskoczony jej telefonem i jej tonem, więc się z nerwów jąkałem i i ciężko mi było znaleźć słowa. Ale jak przyjedzie to jej wytłumaczę po żołniersku co myślę 

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piąty dzień dobiega końca.Spokój tylko wiatr hula morski hula za oknami.Synowie ustalili że Pdp od 16.11 do -1.01 będzie w domu starców /choc na 100% niepewne/ i czekają na mój powrót.Ja nic z nimi nie ustalałam.Zadzwoniłam do firmy i wiedzieli,że na okres swiat nie biora opiekunki ale ze ja zaraz wracam nic nie wiedzą.Szkoda  bo dobre miejsce.Na połowę stycznia mam miejsce z siostrą /też nie pewne/ i więcej nie wiem co napisać ............spokojnej nocki życzę wszystkim .

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.11.2018 at 11:43, Blondi napisał:

@Michał845 coś Ci powiem,,ja byłam rok temu u dentysty w De, zalepił mi zęba ,ale ja bez bólu,ułamało mi się kawałek i trzeba było troszkę plomby,,ztobił mi w sekundę i powiedział, że musze tego zęba zrobić w Pl,bo ta plomba jest tylko tymczasowa,,czy Wiesz ,że ja ją mam do dzisiaj? w pl zobaczyli ze jest dobrze zrobione i nie ruszają,,także i Twoja plomba może być dobra,,widze ,że wszyscy mają stawkę 50 euro,,też tyle płaciłam,,w pl też tyle płacę,,żadnej róznicy,,no to zdrówka i zero bólu Ci życzę:tak2:

Hej Blondi. Ta biała masa na zębie (większość zęba jest nią zakryta)  nie wygląda zbyt solidnie. Myślę, że i tak mnie czeka już bardziej zaawansowane robienie tego zęba w Polsce..... jak i wielu innych zębów zresztą :$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959 :love: to jest pewne ;) ugadaj się z rodziną ,że jak Ty nie będziesz mogła wrócisz to polecisz równie dobrą i sympatyczną opiekunkę jak Ty z którą potem możesz się wymienić jak "wypali "ten wyjazd z siostrą a jak nie to masz miejsce zapewnione :)

22946 Brunsbek tam jest moja koleżanka też nad morzem gdzieś koło Hamburga może jesteś gdzieś blisko?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam. Piąty dzień dobiega końca.Spokój tylko wiatr hula morski hula za oknami.Synowie ustalili że Pdp od 16.11 do -1.01 będzie w domu starców /choc na 100% niepewne/ i czekają na mój powrót.Ja nic z nimi nie ustalałam.Zadzwoniłam do firmy i wiedzieli,że na okres swiat nie biora opiekunki ale ze ja zaraz wracam nic nie wiedzą.Szkoda  bo dobre miejsce.Na połowę stycznia mam miejsce z siostrą /też nie pewne/ i więcej nie wiem co napisać ............spokojnej nocki życzę wszystkim .

Wiesz, wydaje mi się że lepiej wrócić w dobre miejsce niż jechać z siostrą. Jak nadal będzie to takie dobre miejsce to siostra może Cię zmienić. Przyjedzie po prostu kilka dni wcześniej i ją wprowadzisz. A do tego czasu niech się uczy niemieckiego.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...