Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry po południu :haha:.Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę wszystkim a szczególnie tym co to wciąż nie przestają wad wszelakich szukać u innych a u siebie widzą tylko zalety ,które niekoniecznie posiadają .Jaka ja zajęta ostatnio jestem sama się sobie dziwie,że na życie prywatne prawie nie mam czasu tylko praca i praca  :szok:.Miłego i słonecznego popołudnia :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

Chyba stałam się celebrytką FB, 127 polubień i ponad 30 komentarzy. :szydera::szydera::szydera:

Nawet nie wiedzialam. Mąż mnie poinformował że dał mi 100ne polubienie :szok:

Mnie dzisiaj fb milutko zaskoczył przypominajką sprzed kilku lat z Lwowa

FB_IMG_1539321399229.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Emi86 napisał:

Hej wszystkim w ten śliczny dzionek. Dzisiaj mam fajny humor ☺️ Wypełniła wczoraj formularz do wielu agencji i dzisiaj co 5 minut mam telefony z agencji. Szybka weryfikacją językowa i okazuje się, że z marszu, od ręki mogę liczyć na 1300-1400 e. W porównaniu z 900 e od mojej agencji to dla mnie duże kwoty. Okazuje się nawet, że co najmniej jeden dzień wolny jest możliwy i nie trzeba prowadzić żadnych batalii. Obiecali, że będą dzwonić tylko z takimi zleceniami. Tylko Pani z jednej agencji chciała mi wmówić, że przysługuje mi tylko 2 h pauzy, bo oni zapewniają opiekę 24 h. Nie spodziewałam się, że jest aż taki popyt na opiekunki. No i cieszę się, że mój niemiecki nie jest taki zły. Poza tym jeszcze tylko miesiąc i 5 dni i będę wolnym człowiekiem. 

A widziałaś może jakie Twoja agentura rachunki wystawia? Bo ja mojej pierwszej agencji rachunki widziałem. Krew mnie zalała, mało udarem krwotocznym się to nie skończyło, choć ja jestem nieprawdopodobnie spokojnym człowiekiem, spiąłem poślady i zmieniłem. Bez żalu. Teraz jak wydzwaniają, to im mówię że w życiu pewne są śmierć i podatki, i może kiedyś coś tam jeszcze razem zrobimy. Ale teraz to jestem zajęty

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzegorz B napisał:

Mnie dzisiaj fb milutko zaskoczył przypominajką sprzed kilku lat z Lwowa

FB_IMG_1539321399229.jpg

Niestety nie jestem tak ładna jak Twój pieso :d.

O żonce nie wspominając. 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

:tak: no nie podskoczysz do mnie,,,ile waży? 80 kg? ładniutki -chodz nie przepadam za tą rasą,,ale gębuchę ma sympatyczną,,

100 kg. A wiesz co to za rasa? Bo wielu hodowców psiarzy na wystawach pytało.Raczej mało popularna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Grzegorz B napisał:

A widziałaś może jakie Twoja agentura rachunki wystawia? Bo ja mojej pierwszej agencji rachunki widziałem. Krew mnie zalała, mało udarem krwotocznym się to nie skończyło, choć ja jestem nieprawdopodobnie spokojnym człowiekiem, spiąłem poślady i zmieniłem. Bez żalu. Teraz jak wydzwaniają, to im mówię że w życiu pewne są śmierć i podatki, i może kiedyś coś tam jeszcze razem zrobimy. Ale teraz to jestem zajęty

Ja widziałam....I szczęka mi wypadła....:szydera:  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry po południu :haha:.Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę wszystkim a szczególnie tym co to wciąż nie przestają wad wszelakich szukać u innych a u siebie widzą tylko zalety ,które niekoniecznie posiadają .Jaka ja zajęta ostatnio jestem sama się sobie dziwie,że na życie prywatne prawie nie mam czasu tylko praca i praca  :szok:.Miłego i słonecznego popołudnia :cześć:

Źle planujesz czas @INEZ.....postawię Cię do kąta za karę.....:szydera: na pierwszym miejscu musisz być Ty a praca nie zając.....:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Źle planujesz czas @INEZ.....postawię Cię do kąta za karę.....:szydera: na pierwszym miejscu musisz być Ty a praca nie zając.....:d

Inni mi planują >:(a szczególnie podopieczny :haha:Wczoraj pół dnia szukaliśmy w szopce narzędziowej pokarmu dla rybek ,które pływają sobie beztrosko w oczku wodnym a dzisiaj jak syn przyjechał i się go spytałam czy nie wie gdzie jest papu dla rybek to dziadek powiedział ,że one nie potrzebują żadnego pokarmu :szok::mur::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Inni mi planują >:(a szczególnie podopieczny :haha:Wczoraj pół dnia szukaliśmy w szopce narzędziowej pokarmu dla rybek ,które pływają sobie beztrosko w oczku wodnym a dzisiaj jak syn przyjechał i się go spytałam czy nie wie gdzie jest papu dla rybek to dziadek powiedział ,że one nie potrzebują żadnego pokarmu :szok::mur::haha:

Moja babcia też wczoraj szukała czegoś w szopie ale sama nie wiedziała czego....zrobila balagan, powyjmowala rozne rzeczy z kartonow i wyszla cala umorusana i w pajeczynach.....ale szczesliwa :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Musze się pochwalić :d co prawda to nie  fb ale za to na forum OR bije chyba wszelkie rekordy popularności :haha:.Jeszcze jedna osoba przejrzy mój profil i będzie równiutko 8000 wyświetleń ;)

Nie udało mi się. 8001. 

Adolf mnie wyprzedził :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Musze się pochwalić :d co prawda to nie  fb ale za to na forum OR bije chyba wszelkie rekordy popularności :haha:.Jeszcze jedna osoba przejrzy mój profil i będzie równiutko 8000 wyświetleń ;)

Już biegnę zobaczyć. Jaka nagroda dla ośmiotysięcznika?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Moja babcia też wczoraj szukała czegoś w szopie ale sama nie wiedziała czego....zrobila balagan, powyjmowala rozne rzeczy z kartonow i wyszla cala umorusana i w pajeczynach.....ale szczesliwa :szydera:

Może właśnie o to chodzi :haha:ja wczoraj byłam trochę mniej szczęśliwa ale może dziadek chociaż był szczęśliwy bo co prawda pokarmu dla rybek nie znależliśmy ale słonecznik dla ptaszków tak :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...