Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heidi napisał:

Chwilę temu obudziłam się we śnie. Nie mogłam otworzyć oczu i gdy chciałam to zrobić, jakaś siła mi na to nie pozwalała. Gdy oddychałam, mój oddech przypominał dźwięki jakby z głębi budzika - nie umiem tego opisać. Gdy zrozumiałam, że coś mi nie pozwala otworzyć oczu, chciałam się poruszyć. Miałam wrażenie, jakbym wisiała nad łóżkiem, ruszałam nogami i rękami w powolnym tempie. Wpadłam w panikę, chciałam krzyczeć i najszybciej otworzyć oczy. Nie mogłam z siebie wydusić ani jednego słowa. Czułam, że jakaś olbrzymia siła  trybów wnętrza zegara ściska mi gardło. Po chwili znalazłam się na łóżku, otworzyłam oczy i byłam strasznie przerażona. Zamknęłam oczy na chwilę. Przez ten ułamek sekundy, słyszałam krzyki i jęki opiekunów... to było straszne. Potem otworzyłam oczy i bałam się poruszyć. Wpadłam w histerię, potem do lodówki. Po tym wydarzeniu nie jestem sobą, odetnę się od wszystkich może na godzinę. Przez miesiąc nie będę już taka aktywna jak dawniej. Nie wiem jak to wyjaśnić. Chciałabym, aby znalazł się ktoś, kto powie mi, co się ze mną dzieje. Z góry dziękuję.

Spoglądam w lustro, a tam w jego odbiciu :szok:  moja głowa wygląda jak ołówek i tak mi w uszach szumi, że wowwww..... Wyglądam jakby jakiś budzik walił  mnie po głowie swoją stopą. Jaki koszmar. Chyba to nie był jednak tylko sen  :szok:

Heidi kochana,spokojnie :) Już namierzyłam kto tak nas wystraszył.Miałam podobnie :( śpię sobie spokojnie a tu nagle coś mnie przydusiło i napiernicza po głowie.W ataku paniki złapałam telefon i 112 chcę wybrać.Na szczęście otworzyła mi się forumowa strona.Patrzę....a tam ta zołza Mirabelka budziki olbrzymy na nas napuściła:szydera:.Oj,nie wie jeszcze bidulka co ją jutro z rańca czeka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Joy napisał:

Heidi kochana,spokojnie :) Już namierzyłam kto tak nas wystraszył.Miałam podobnie :( śpię sobie spokojnie a tu nagle coś mnie przydusiło i napiernicza po głowie.W ataku paniki złapałam telefon i 112 chcę wybrać.Na szczęście otworzyła mi się forumowa strona.Patrzę....a tam ta zołza Mirabelka budziki olbrzymy na nas napuściła:szydera:.Oj,nie wie jeszcze bidulka co ją jutro z rańca czeka:haha:

To jeszcze nic. Najgorszy horror to jak we własnej osobie się przyśni. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miałam koszmarny sen .Śniło mi się,że do pracy jechałam i jak wysiadłam z pociągu to zorientowałam się,że moja walizka odjechała w siną dal .Sięgnęłam po telefon a ten wypadł mi z rąk i roztrzaskał się w drobny mak na torach kolejowych :smutek:.W tym momencie się obudziłam i od razu pomyślałam przecież ja do pracy pociągami nie jeżdżę :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Serdecznie dziękuje Wszystkim "Sikawkowym":zwyciezca::cmok::oklaski::hura:

Szczególnie temu z Kwaśniewic z trzydniowym zarostem, co biegle operuje dzwonkiem i jednocześnie wpiergala(uzupełnia ubytki energetyczne). Doskonała podzielność uwagi!!!:szydera::hura::szydera: żółtko w jajku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Heidi napisał:

bingo. :zwyciezca: dla Ciebie. Obudzilam Was? :szydera: taki byl mój zamysł:oklaski:. No!!! To teraz miłego dnia:dyskusja:

Nocki są coraz dłuższe a ja od wczoraj jeszcze się nie położyłem. I nie obudziłaś, a Ty!:trele:

Dobrej niedzieli!:hura:

Badziuch się najadł i zaraz zlegnę. Amen:zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

@adamos60 przecież , ze wyobraźnia:tak2:. Zawsze sraram sie Wam wtrącić zupełnie z innej beczki.

Piosenka " Jesteś szalona" to o mnie jest:oklaski:

Nie ,nie ,ta piosenka była o mnie jeszcze zanim ją Konopla napisał:):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, foczka63 napisał:

Nie ,nie ,ta piosenka była o mnie jeszcze zanim ją Konopla napisał:):)

Czy aby za dużo sobie nie dodajecie ? ....Jednak bym polemizowała z Wami , bo mnie się wydaje , że ta piosenka to o naszej @Binor....normalnie cała ona ....Włazi na forum ...nikogo do głosu nie dopuszcza ...piszeeee...jak szalona !.....:szydera:

P. S ...Binor ...wyleziesz Ty zza tych krzaczorów w końcu ?!:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy aby za dużo sobie nie dodajecie ? ....Jednak bym polemizowała z Wami , bo mnie się wydaje , że ta piosenka to o naszej @Binor....normalnie cała ona ....Włazi na forum ...nikogo do głosu nie dopuszcza ...piszeeee...jak szalona !.....:szydera:

P. S ...Binor ...wyleziesz Ty zza tych krzaczorów w końcu ?!:cmok:

A gdzie to widać, że ktoś na forum włazi??? :trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...