Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja wiele mogę zrozumieć.

Ale gdzie do diabła wszyscy się podziali ?

Hop hop !

Jedzą kolację , nawijają przez telefon , narzekają na ciężki los w niedzielę :haha: Lisa Ona usunęła się , Radek został zablokowany za multikonto  :o a jeszcze inni ciężko pracują , albo ściemniają . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Jedzą kolację , nawijają przez telefon , narzekają na ciężki los w niedzielę :haha: Lisa Ona usunęła się , Radek został zablokowany za multikonto  :o a jeszcze inni ciężko pracują , albo ściemniają . 

Nie rozumiem po co komu multikonta.Tłum chce tu zrobić ? sam sobie odpowiada na pytania?? Masakra jakaś .Tak naprawdę nie wiesz z kim rozmawiasz

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Radek50 napisał:

@lucyna.beata a pasowałoby Ci tak na Stogach bez majtków i biustonosza/ ten ... pierwszy raz?:$

a jest tam  taka sekretna plaza...ja juz bylam w tym roku...zaluje ze tylko raz ...uwielbiam ta plaze...dabki za daleko chalupy tez....

a ty jak sie zapatrujesz na unitekstylne opalanie....wytapianie sie na piasku?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

Jedzą kolację , nawijają przez telefon , narzekają na ciężki los w niedzielę :haha: Lisa Ona usunęła się , Radek został zablokowany za multikonto  :o a jeszcze inni ciężko pracują , albo ściemniają . 

no patrz violus..nie ma mnie raptem wiecej troszke niz tydzien a tyle sie dzieje....tego blokuja tamtej nie ma...co sie dzieje co sie dzieje....swiat wariuje czy to ja tylko nie jestem na biezaco????

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

a jest tam  taka sekretna plaza...ja juz bylam w tym roku...zaluje ze tylko raz ...uwielbiam ta plaze...dabki za daleko chalupy tez....

a ty jak sie zapatrujesz na unitekstylne opalanie....wytapianie sie na piasku?

To sa plaze dla ubogich, ktorych nie stac na stroj. My pracujemy za ojro i na wszystko nas stac:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1bozka napisał:

Nie rozumiem po co komu multikonta.Tłum chce tu zrobić ? sam sobie odpowiada na pytania?? Masakra jakaś .Tak naprawdę nie wiesz z kim rozmawiasz

temat multikont byl dla mnie zawsze zagadkowy i niezrozumialy...nie bede generalizowac ale...pytasz trafnie...po i na co? nie wiem czy chodzi o robienie sztucznego tloku cz o jakies inne dziwne dwuznaczne zachowana motywy nie do konca uczciwe w stosunku do pozostalych forumkowiczow...

mozna snuc domysly ale...i tak na szczera odpowiedz nie ma chyna co liczyc..tak mi sie wydaje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, violka napisał:

Jedzą kolację , nawijają przez telefon , narzekają na ciężki los w niedzielę :haha: Lisa Ona usunęła się , Radek został zablokowany za multikonto  :o a jeszcze inni ciężko pracują , albo ściemniają . 

Zmiany widzę, zmiany.....

Ja jestem podwójna tylko bo Maria i Jolanta. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

To sa plaze dla ubogich, ktorych nie stac na stroj. My pracujemy za ojro i na wszystko nas stac:haha:

havana...w de takie plaze sa dla wybrancow....wiesz ze niemcy kochaja sie w takim relaksie i nagosc nie jest dla nich niczym niezwyklym...to u nas na takich plazach mozna zauwazyc panow ktorzy preza sie dumnie jak...pawie i cykaja na lewo i prawo czy ktos ich zauwaza...patrz kobiety...moze to budowanie swego ego? nie wiem...ale to nadal stanowi egzotyke ....szkoda....bo niby chcemy do tej europy  ale nasza zasciankowosc wychodzi wszelkimi otworami ...oknami drzwiami itd....:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

temat multikont byl dla mnie zawsze zagadkowy i niezrozumialy...nie bede generalizowac ale...pytasz trafnie...po i na co? nie wiem czy chodzi o robienie sztucznego tloku cz o jakies inne dziwne dwuznaczne zachowana motywy nie do konca uczciwe w stosunku do pozostalych forumkowiczow...

mozna snuc domysly ale...i tak na szczera odpowiedz nie ma chyna co liczyc..tak mi sie wydaje

A mnie nasuwa się jedna odpowiedź...chore jest takie zachowanie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zmiany widzę, zmiany.....

Ja jestem podwójna tylko bo Maria i Jolanta. :haha:

mariolanto jest nas wiecej:szydera:....dwuimienne istoty to nie to samo co....dwie osoby w jednym miejscu...ot chociazby na forum co nie??? takie dwa grzyby w jednym talerzu z barszczem....przesyt????? hmmmm?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

temat multikont byl dla mnie zawsze zagadkowy i niezrozumialy...nie bede generalizowac ale...pytasz trafnie...po i na co? nie wiem czy chodzi o robienie sztucznego tloku cz o jakies inne dziwne dwuznaczne zachowana motywy nie do konca uczciwe w stosunku do pozostalych forumkowiczow...

mozna snuc domysly ale...i tak na szczera odpowiedz nie ma chyna co liczyc..tak mi sie wydaje

Kto zaklada, ze ludki w necie to zgrywusy, przezywa mniej rozczarowan:d

Zabrzmialo to troche jak sentencja na dzis:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...