Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, salazar napisał:

Dobry wieczór :).

 

Heidi, czemu pytasz o pracę w Praxis? Myślę, że z kierunkowym, uznanym w De wykształceniem i bardzo dobrym językiem w mowie i piśmie, nie będziesz miała problemów, żeby tę pracę dostać.

Na pewno prościej będzie w Pflege lub domu opieki, tu wymagania są o wiele łatwiejsze do spełnienia.

 

:szok: przecież ja managerem Praxis nie chcę zostać :d, realnie patrzę na świat. Mam szerokie "plecy", więc coś się tam wykręci np. żarówkę :szydera:, a palec boży dopomoży :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A mnie skąd wiedzieć , czy i co to jest ...czy w ogóle jest taki wyraz ?....Tak se palnęłam ...dla jaj :szydera:

:szydera:Tak czulam:szydera:

Oscypki z zurawina jadlam ale podobno smazeny syr po czeskiej stronie jest lepszy:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Joy napisał:

@Heidi jesteś teraz w ,D-fie to wykorzystaj to i podjedź na Unikliniki z pewnością potrzebują a jeśli nie to przynajmniej się czegoś dowiesz

 

:love: jesteś, właśnie mi podsunęłaś następny pomysł. Córka PoP tam pracuje :oklaski:. Same żarówki dzisiaj się zapalają ( te jeszcze niewykręcone:haha:) . Co za dzień :oklaski:, aż szkoda, że się kończy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A mnie skąd wiedzieć , czy i co to jest ...czy w ogóle jest taki wyraz ?....Tak se palnęłam ...dla jaj :szydera:

@Baśka powtarzająca się miałaś przeciez na myśli oscypki, a ich nie robi się z jaj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Heidi napisał:

A mnie kręci legalne zatrudnienie na niemieckim etacie, z niemieckim ubezpieczeniem, z niemiecką rentą. Tego szukam. Z polskiej emerytury opłacę rachunki i zęby w ścianę ( patrzę daleko w perspektywę)  Mam lat ile mam, choroby i niedomagania jak przeciętny "każdy" , do polskiego lekarza prawdopodobieństwo dostania sie do gabinetu, to czas, kiedy już jest zbyt późno. Po niemieckiej stronie wygląda to trochę inaczej, wiem z bezpośredniego przekazu Polki. Chcę dać sobie szansę. Jestem uparta w dążeniu. Wcze śniej czy później osiągnę swój cel. Wiem czego chcę , a to jest wiele. 

:cmok:Święta prawda :cmok:

Sama o tym myślałam ale matematyka jest nieubłagana. Maksymalnie 10 lat mogę popracować i przy dobrych wiatrach i pensji wypracować niecałe trzysta Euro emerytury. Na dodatki nie ma co liczyć jeśli nie zamieszkam na starość w Niemczech. Reasumując. Za stara jestem by mi się to opłacało. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Żegnam się ładnie ,  muszę jutro obudzić sie przed 7.00 ponieważ przyjdzie ktoś pobrać krew mojej Anielicy . Kurcze , obym tylko nie zaspała :haha:Dobranoc :cmok:

Przecież to Anielicy mają krew pobrać, a nie Tobie :haha:. Śpij z czekolada pod pachą :szydera::cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

:szok: przecież ja managerem Praxis nie chcę zostać :d, realnie patrzę na świat. Mam szerokie "plecy", więc coś się tam wykręci np. żarówkę :szydera:, a palec boży dopomoży :szydera:

Ja również nie myślałam o Tobie w roli menadżera, z całym szacunkiem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LACH napisał:

Dzwonił, że jest zauroczony!:szydera:

Dobrego, miłego urlopu.:cmok:

:szok: on chyba Josef był??? no ten Niemiec z tanksteli co to mi papierosy sprzedał bez brakujących 8 grosików :oops::haha:.Nawet uroczym uśmiechem mnie obdarzył :$ ja za to w podzięce za jego wyrozumiałość dla kobiety w potrzebie dygnęłam z fasonem po czym oddaliłam się pośpiesznie ,żeby się nie rozmyślił .Zapalić sobie poszłam ;).Przysięgam numeru telefonu mu nie dałam :tak2: nie ściemniam :haha:.No to się znów popisałam :oops::smutek:

Dziękuję( :cmok:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Witam

Od bladego świtu na nogach, wkurwa mam już od czwartej rano

Pół miasta obudzone przez mojego PDP łącznie ze słuzbami

Teraz muszę odsapnąć przy kawie, dobrze że Inez zrobiła

Miłego Piątunia:cześć2::kawa:

 

Już myślałam ,że ty zdjęcia cykasz tak od rana albo w ciemni siedzisz i je wywołujesz :haha:.Wzajemnie Gero po męczącej nocy musi być udany dzień ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...