Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No tak...resztkę mogły by wyszarpać....i co wtedy? :haha: Żaden szampon nie pomoże...:szydera:

Se kupie perukę :d Zawsze lepiej brzmi opowieść o straconej bujnej czuprynie przez grozne nietoperze aniżeli przyznanie się , że marna resztka sama se poszła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w kuchni przy lapku ....Synowa odciążyła mnie w opiece nad wnuczętami ...Grają w państwa- miasta ...rejwach jak cholera , ale dowiedziałam się przed chwilą , że jest takie państwo jedno na literę " k " ....państwo Knapik ! I jak nie ma jak jest ...udowodniono właśnie i matkę dzieciątek uświadomiono , że gdyby znała przyjaciół własnego syna to by nie tylko imiona przyjaciół znała , ale nazwiska też ! ...Chyba w akcję wkroczę , bo jedni rechoczą ze śmiechu a wnusio prawie płacze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę w kuchni przy lapku ....Synowa odciążyła mnie w opiece nad wnuczętami ...Grają w państwa- miasta ...rejwach jak cholera , ale dowiedziałam się przed chwilą , że jest takie państwo jedno na literę " k " ....państwo Knapik ! I jak nie ma jak jest ...udowodniono właśnie i matkę dzieciątek uświadomiono , że gdyby znała przyjaciół własnego syna to by nie tylko imiona przyjaciół znała , ale nazwiska też ! ...Chyba w akcję wkroczę , bo jedni rechoczą ze śmiechu a wnusio prawie płacze :haha:

Ale to wnusio mam rację....państwo ma dwojakie znaczenie...powinni uznać...kreatywny skubaniutki...po babci...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ale to wnusio mam rację....państwo ma dwojakie znaczenie...powinni uznać...kreatywny skubaniutki...po babci...:oklaski:

Ciiii...bo ja też rechoczę jak żaba jakaś :szydera:...Przed 22 mają się zgarnąć do chaty ...u mnie zostaje tylko jeden - syn mojej córki , bo powiedziałam , że po 22 Hubi musi iść spać ....Sąsiadka z drugiej klatki na skargę już o 18-tej była , że w korytarzu w piwnicy w chowanego się bawili ...bo " pani !!!...Przecież mogą coś ukraść! " ...Noo...taki gang - 10 latka ...9,5 latek i 9 latek  i 9 latek -sąsiad ...to kryminaliści...prawie ....Panią sąsiadkę grzecznie , ale stanowczo wyprosiłam z mieszkania ...Smarkacze zebrali opitol , że po piwnicach się nie cieka , bo jest to niebezpieczne dla nich , bo drzwi wejściowe ze względu na ciepło są niezamykane i każda łajza z ulicy może w dzień tam wejść i ich skrzywdzić ...Oj ...podniosła mi baba moje książkowe ciśnienie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Czasem warto być trywialnym, żeby przetrwać zły dla siebie czas , w  zastępstwie medykamentów. ;)

Niezrozumiały ten wywód...O.o Ale ufam tobie....a właściwie temu co suponujesz...:tak2: Jak się wyśpisz, to napiszesz jaśniej...albo zadzwonisz na telefon zaufania...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale to wnusio mam rację....państwo ma dwojakie znaczenie...powinni uznać...kreatywny skubaniutki...po babci...:oklaski:

Głosuję za @Baśka powtarzająca się powinni uznać.Czasami dostaję listy i jest napisane "Państwo Kowalscy".Więc liczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...