Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Teresadd napisał:

Ty mnie nie strasz,bo dwa miesiące walczyłam z durśfalem swoim,a Pdp dała mi 0,70 centów za fatygę.To myślisz ,że na ile mi to wystarczy.

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie wiadro kupić:haha:. Toi toi zawsze pod ręką będzie :szept:, no może jeszcze pod d.... :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

:d

Gdzie tam, ciągle czekam na jakiś ogródek, aby trochę popracować :d

Mam nadzieję , że narzędzia w pogotowiu stoją ( murem) :szydera:. Żeś Ty wcześniej swojego akcesu  tu nie ogłosił. Miałam ja coś ekstra dla Ciebie zamiast pobytu w siłowni. Nawet miałbys blisko. Tylko jakieś 30 km

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Mam nadzieję , że narzędzia w pogotowiu stoją ( murem) :szydera:. Żeś Ty wcześniej swojego akcesu  tu nie ogłosił. Miałam ja coś ekstra dla Ciebie zamiast pobytu w siłowni. Nawet miałbys blisko. Tylko jakieś 30 km

Fajnie, jak jesteś potrzebna to cię nie ma :(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Barbara48 napisał:

A co ja siě najeździłam, aż mnie doopa boli. 

Zachciało mi się obcych landów zwiedzać:haha:

Zabłądziłam w polach w kukurydzy, bo to wysokie i nic nie widać:szydera:

W koncu spotkałam dobrego człowieka, tez na rowerze, wytłumaczył drogę do domu. 

Uff, życie rowerzysty jest ciężkie. 

Podobnie jak domowego wyrobnika. Ufff....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...