Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Joy napisał:

A to insza inszość :) Czyli teraz niedługo będziesz po tej stronie i częściej na forum:oklaski:

Dzien dobry wszystkim.

@Joy , taki wlasnie mam plan:)

Swiateczny ranek w Polsce jest pochmurny. Nie sprawdzalam jaka pogoda bedzie, ale przeciez nie ma tego zlego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Dzien dobry wszystkim.

@Joy , taki wlasnie mam plan:)

Swiateczny ranek w Polsce jest pochmurny. Nie sprawdzalam jaka pogoda bedzie, ale przeciez nie ma tego zlego...

Zastanawiasz się którą piżamę dzisiaj ubrać. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zastanawiasz się którą piżamę dzisiaj ubrać. :haha:

Na razie mam ta, w ktorej spalam, ale masz racje, jak goscie przyda, to bede musiala sie przebrac:haha:

Zdaze jednak, bo dzisiaj kulturalni ludzie dwonia i uprzedzaja o wizycie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry późną porą - obiad już mam, prawie przygotowany. Dzień jak co dzień, chociaż lubię środę . Dzisiaj w kraju wolny dzień, świąteczny, cóż mi jednak po takim dniu świątecznym na obczyźnie . Mariom wszystkim składam serdeczne życzenia . 

Maria

Imię pochodzenia tego imienia jest grecko-hebrajskiego, ma ono wiele znaczeń: „napawa radością”, „jest piękna”, „ukochana przez Jahwe czyli Boga”, „miłująca boga”, bądź też jest „przyczyną naszej radości”. Maria w swych przekonaniach jest konserwatystką. Jej charakter jest spokojny, rozsądny, prostolinijny, sprawiedliwy. Maria jest kobietą subtelną, postępującą intuicyjnie, zgodnie ze wszystkimi regułami prawdy. Zna doskonale naturę ludzką oraz różne charaktery. Szybko podejmuje decyzje, które w zasadzie są trafne. Nigdy nie zmienia raz danego słowa. Ponosi pełną odpowiedzialność za rodzinę i dom. Lubi rodzić i wychowywać dzieci. Męża traktuje jako głowę domu, która musi zabezpieczyć rodzinie warunki materialne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj ...tam się będziesz zastanawiała ...Marzenia ...wyobraźnia ...są piękne ..Rzeczywistość jest szara...bura i do doopy .

 

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Życie jest jak papier toaletowy. Długie, szare i do d....y. :haha:

Ależ Wy macie pozytywne spojrzenie na życie :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rzeczywistość jest szara...bura i do doopy .

 

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Życie jest jak papier toaletowy. Długie, szare i do d....y. :haha:

Nie zgadzam się....:przekleństwa: Długie tak....a resztę to macie taką, jaką sobie zapracujecie, tfu...zażyczycie, wymarzycie, zrealizujecie...wy pesymistki wstrętne...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niechcący oszczędzam. Chciałam poszukać Primarku ale jest 60 km stąd więc nie pojadę. 

Gdzieś bym poszła ale mi się nie chce. I dobrze. Za dwa tygodnie na zabieg a cena OD 450 zł plus wizyta więc deczko kasiorki poleci. A muszę jeszcze zapełnić pół walizki fajkami żeby starczyło do grudnia. :haha:

 Jak by mi się chciało tak chcieć jak mi się nie chce. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...