Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, INEZ napisał:

Wiesz chyba taką pasję to trzeba w kimś zaszczepić tak od razu ,żeby laik  w tym temacie wypłynął  na szerokie wody w pełnym tego słowa znaczeniu to chyba by nie było możliwe :)

cztery, czy pięć  lat temu Marta wykupiła jakiś tani spływ kajakowy na Gruponie.

Pojechaliśmy nad Nidę - jak zobaczyłem tą wąską - cieńką łódkę - to powiedziałem jej, że ja do tego nie wsiądę , idę do samochodu i wracam do kielc.

No Marta ma sposoby żeby mnie przekonać, po długich negocjacjach - uległem- zgodziłem się.. I teraz wiem, że to wspaniała przygoda

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Zerknęłam i już wiem ,że @Lisa_Ona się kąpie ,@lucyna.beata o jakiejś autonomi  męskiej myśli :haha:@maras1 zimnym piwem ze swojej osobistej lodówki częstuje to tyle się dowiedziałam :haha:czytam dalej teraz od tyłu ;)

inez nie autonomiia tylko anatomia meska stosowana...no wiesz co mam na mysli o wiesz:szept:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Co @Mirelka1965 Ci obiecała ,że tak jej dzisiaj  słodzisz ?:haha:

ja prawde mowie inezko..ona czysta woda zrodlana ja jak ta zmija jadem pluje i kasam znienacka

w planie...byc moze w grudniu przerzedze jej troszke ten barek z nalewkami...wiesz nie moge zadrazniac:szydera:

szybciej nie da sie nam widziec...szkoooooda

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

pewnie ze Ci zazdroszczę i mysliwego z jeleniem i tej piwniczki to najbardziej

bozka jeleni ci u nas wkraju pod dostatkiem...na wiejskiej jak chcesz postrzelac tam to kuzwa jeszcze na rynku giwere kupie..tylko celnie prosze...w glowe i po klopocie:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień dzisiaj miałam. Pojechałyśmy z pdp i jej córką na rodzinnego grilla do syna ( niedaleko @ORIM ) i było świetnie. Rodzinka spora i bardzo sympatyczna, normalna, bez zadęcia. Bardzo dobrze się czułam wśród nich. Pojadłam aż mi brzuch wydęło a wieczorem oglądaliśmy zdjęcia z podróży wnuka do USA. Piękna podróż i wspaniałe zdjęcia.

Dzień zaliczam do bardzo udanych i wyjątkowych w tej pracy.

Dom jest położony w lesie. Są w pobliżu inne domy ale też w lasku i oddalone od siebie na tyle by mieć swobodę ale nie na tyle daleko by być wyalienowanym. Mogłabym w takim miejscu zamieszkać na stałe.

Wracaliśmy szybciorkiem, spojrzałam na licznik, jechaliśmy 190 km/h i nie czułam nawet tej prędkości.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ludzieee! Przeżyłam totalny szok dzisiaj! Na wesele przyjechał z Szwajcarii były szef mojego szwagra z żoną Afrykanką Mariją.

Od wczoraj wszyscy mnie męczyli bym z nimi porozmawiała a ja, nie. 

Nie znam niemieckiego, aby konwersować.

A dziś był placek po węgiersku i szwagier nie wiedział jak im to przetłumaczyć po angielsku. 

Więc mu powiedzialam jak to jest po niemiecku, i się zaczęło. ...

Staliśmy w 6 osób, i 3 języki byly w akcji, mój Syn i szwagier angielski, ja trochę niemiecki , Stefan angielski i niemiecki. Marija angielski i trochę niemieckiego. 

 

Kabaret. A ja ze Stefanem gadałam jak najęta, jest informatykiem w Szwajcarii.

Coś mi się chyba w główce przestawiło z tych upałów......

Bo niby skąd ja mam taki zasób słów? ????

 

A żeby było jeszcze śmieszniej to Stefan i Marija stwierdzili że mam niemiecki akcent. 

Kuźwa, dawno się tak nie uśmiałam .

Potem zamowiłam im taxi i powiedziałam kierowcy gdzie ma jechac. 

Dzien pełen wrażeń.

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Probowalam nadrobic zaleglosci ale sie nie da.

Chyle czola przed INEZ, ktora dopadla jelenia i jeszcze go zjadla:p

:cześć2:no to czapki z głów ja przed Tobą też za poczucie humoru no ale wiesz z tym jeleniem to nie jest do końca tak jak myślisz :szept::$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...