Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, hawana napisał:

Z internetu kochana, tam wszystko jest:szydera:

Babcia mnie zaskoczyła :szok: podciągałam jej spodnie to z internetu korzystać nie mogła w danej chwili :haha:ale zobaczę do tego interneta może przyda się na przyszłość od razu sprawdzę jak jest po angielsku bo babcia mnie uprzedziłam,że po angielsku też potrafi się dogadać :haha:Trzeba być przygotowanym na różna języki to znaczy ewentualność ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Dzis kolejny mandat dostałam normalnie wirus jakiś czyco???Podobno policja miała strajkowac i co z suszarkami na ulice wyszli??

Obejrzyj go dobrze, moze to wstep do naszego sejmu:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Afryka napisał:

Dobrze ,że to krótkie zastępstwo ...a na tak na marginesie ,mówiły Ci dziewczyny,że to dobrze od początku nie wyglądało...te trzy dzionki wytrzymasz .

Mój staż opiekuńczy nie jest długi, może dlatego mam inne spojrzenie na takie sprawy . Wiem, że trzeba z rodziną rozmawiać jeśli coś jest nie tak . Jeśli raz nie zareagujemy na takie zachowanie to już przepadło, będą następne . Wnuczek ma jeszcze trochę wakacji , umili pobyt następnej opiekunce . Schowałabym ręczniki i mydło a nawet papier toaletowy w łazience, która jest do mojej dyspozycji . No chyba, że sama korzystałabym z ich łazienki to wtedy nie ma wyjścia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dorobota napisał:

Mój staż opiekuńczy nie jest długi, może dlatego mam inne spojrzenie na takie sprawy . Wiem, że trzeba z rodziną rozmawiać jeśli coś jest nie tak . Jeśli raz nie zareagujemy na takie zachowanie to już przepadło, będą następne . Wnuczek ma jeszcze trochę wakacji , umili pobyt następnej opiekunce . Schowałabym ręczniki i mydło a nawet papier toaletowy w łazience, która jest do mojej dyspozycji . No chyba, że sama korzystałabym z ich łazienki to wtedy nie ma wyjścia . 

Pewnie, że rozmawiać warto , tylko często gęsto ,to jak grochem o ścianę ,a zakazać rodzinie odwiedzin ,to sobie możemy ,ale u siebie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Pewnie, że rozmawiać warto , tylko często gęsto ,to jak grochem o ścianę ,a zakazać rodzinie odwiedzin ,to sobie możemy ,ale u siebie w domu.

:tak: w swoim domu to dopiero nie mamy nic do gadania :haha:nawet jak zakażesz to  i tak przyjdą ;)

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwalam wczoraj szparafowa fasolke...juz smak od wczoraj czuje...pytam szoguna...jadles? znasz to warzwo? on patrzy na mnie i na straczki....widze ze mu plyta odpala i mysli mysli mysli....nie nie jadlem....O.ono to ja ze zrobie jarzynke do obiadu z cząbrem zeby bakow nie bylo i niech sprobuje ...jest dobra...znow patrzy podejrzliwie na straczki z tym swoim usmiechem w oczach...nieeee...wole twoj sos serowy z brokulami a to to to zielone to sama zjedz...:kopara:

no reki mi opadli obie na fussboden normalnie....przy stole...u mnie warzywnie i gora kopiasta fasolki ...szogun mielony kotlecik kartfelek i sos z brokulem....patrzy na moj talerz i pyta...dasz jednego stocka? sprobuje...no dobra se mysle..niech skosztuje....

posmakowal i mowi...jak kupisz nastepnch razem to zjem ale zielone ziarenka :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dorobota napisał:

Mój staż opiekuńczy nie jest długi, może dlatego mam inne spojrzenie na takie sprawy . Wiem, że trzeba z rodziną rozmawiać jeśli coś jest nie tak . Jeśli raz nie zareagujemy na takie zachowanie to już przepadło, będą następne . Wnuczek ma jeszcze trochę wakacji , umili pobyt następnej opiekunce . Schowałabym ręczniki i mydło a nawet papier toaletowy w łazience, która jest do mojej dyspozycji . No chyba, że sama korzystałabym z ich łazienki to wtedy nie ma wyjścia . 

ooopo nie ze mną takie numery..haha ręka noga mozg na..

nie bedevjuz mówić,nie ma szans na samowolkę zawszevstawiam sprawe grzecznie ale dobitnie 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dorobota napisał:

Mój staż opiekuńczy nie jest długi, może dlatego mam inne spojrzenie na takie sprawy . Wiem, że trzeba z rodziną rozmawiać jeśli coś jest nie tak . Jeśli raz nie zareagujemy na takie zachowanie to już przepadło, będą następne . Wnuczek ma jeszcze trochę wakacji , umili pobyt następnej opiekunce . Schowałabym ręczniki i mydło a nawet papier toaletowy w łazience, która jest do mojej dyspozycji . No chyba, że sama korzystałabym z ich łazienki to wtedy nie ma wyjścia . 

i moze faktycznie jasno wrecz dobitnie  powiedziec ze noce masz rwane ze potrzebujesz snu ze babka tez jako ze starsza osoba potrzebuje ciszy...i tak dlugo bym mowila nnawet bedac zlosliwa ze w koncu by zajarzyli..a odnosnie lazienki....

krotko....to moje a to wasze...goscie prosze bardzo ale to moje osobiste rzeczy i chcialabym zeby tak zostalo...zwlaszcza ze jezeli dobrze zrozumialam to krotkie  zlecenie na jeden raz wiec tym bardziej nic do stracenia

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...