Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To po cholerę go straszyła , że go odwiedzi , czy coś na podób ? ....Mogła mu zrobić niespodziankę ...zaczaić się i...... a kuku ...mam cię !

A co do " b " w wyrazie rozbuchała ...Myslałam , że literówka , że chciałaś pojechać staropolszczyzną i miało być " r " ...

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Katii napisał:

Witaj.A ja tez przebudzona żyje emocjami ,dzisiaj przyjeżdża zmienniczka  wiec trzeba ogarnąć chatkę murzyńską, ugotować jej obiadzik a jutro do domku:oklaski:

Ja dopiero przyjechałam, w niedzielę zaliczę pierwszy tydzień i jak będę miała z górki to dopiero zacznę liczyć dni do powrotu :)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta....nie jesteś sama ...też już nie śpię . Kubek z kawą ...niech będzie , że do połowy pełny . Sama sobie wciskam taki kit , bo coś mnie nosić zaczyna , więc nie napiszę , że do połowy pusty ....Takie tam ćwiczenia porypanej głowy ...se robię ....Wstałam dobrą godzinę przed dzwonkiem budzika , ale nie z własnej , nieprzymuszonej woli , bo PDP-ny mnie zawezwał przed swe oblicze . Miałam położyć sie jeszcze , ale .....szkoda dnia i lubię jak wieczorem kładę się do łóżka zasypiać nie wiadomo kiedy . Takie poranne niedospanie to dla mnie duży plus wieczorem ......noo...a przede wszystkim :

Dzień dobry ...miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska.....:d

Obudziłam się bo śniły mi sie jakieś koszmary.....w pokoju dalej mam bajzel ale pokoj dla zmienniczki lsni czystoscią....ma byc ok 10.00 :d

Zaraz schodze na dół kawę parzyć bo bez tego napoju bogów ani rusz....

Miłego dnia wszystkim życzę....

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wszystkich witam milusio :cześć2:Życzę miłego i spokojnego dnia:):kawa2: Dziś u mnie 24-25 stopni

Czas szybko mija, dzień wypełniony po brzegi. Częste wyjazdy z podopiecznym, głównie rekreacyjnie. Oglądanie mundialowej TV, spacery po promenadzie. Żyć, nie umierać. Zastanawiam się, czy nie przedłużyć sobie pobytu nad niemieckim Bałtykiem, by potem nie zaśpiewać sobie ...a mi jest szkoda lata...:954_notes:

Jakoś mam szczęście do miejsc od pana R.z N. Jednakże zdaję sobie sprawę, że ilu z nas współpracowało z R., to każde z nas ma inne doświadczenie ze współpracy.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Miałam położyć sie jeszcze , ale .....szkoda dnia i lubię jak wieczorem kładę się do łóżka zasypiać nie wiadomo kiedy . Takie poranne niedospanie to dla mnie duży plus wieczorem ......noo...a przede wszystkim :

Dzień dobry ...miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Też tak wolę, zwłaszcza, że tu (na upartego) mogę iść spac zaraz po kolacji :) Pdp sama kładzie się do wyrka punkt 24 - ta. Ale lubie te poranne godziny, takie tylko dla mnie ... Wczoraj robiłam paznokcie u stóp, a teraz schnie mi głowa ... Wszystko powoli i kawka i papierosek na tarasie, a ja jeszcze w szlafroku... Tylko taras taki nie mój ; pełno tam róż (same róże), których szczerze nie lubię bo mają taką biegunową urodę, takie kaleczące piękno... i jak z fajeczką mi dobrze to widoczki cieszą ... wcale. Ale ja chyba za dużo już wymagam :haha:, wolałabym jednak hortensje na tarasie ... :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Witajcie ludziska.....:d

Obudziłam się bo śniły mi sie jakieś koszmary.....w pokoju dalej mam bajzel ale pokoj dla zmienniczki lsni czystoscią....ma byc ok 10.00 :d

Zaraz schodze na dół kawę parzyć bo bez tego napoju bogów ani rusz....

Miłego dnia wszystkim życzę....

Ewuniu szerokości i spokojnego urlopu.Ja w czwartek w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Po co juź od godziny na nogach.? Urlop,luzik ,a tu zero spania.Już ciepełko wróciło,takie optymalne jak lubię.Parę dni na ogarnięcie się i wio do roboty.Miłego dnia źyczę wam kochani.

Obiecałam przywieźć ciepełko i dotrzymałam słowa...:oklaski:  A brakiem snu się nie przejmuj...wstałaś bo szkoda dnia...:oklaski:

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta....ja mam tutaj hortensje ..róże i innego kalibru kwiecie ...Na środku ogrodu jest ponad stuletnia magnolia , która teraz kwitnie ...ale od góry ...widzę kwiaty , tylko wtedy , kiedy jestem w salonie u doktora ....zieleniny od cholery i ciut ciut ...nawet stary figowiec , który owocuje ....No to se stoję z cugaskiem w dłoni i nieraz liczę te owoce i ....sama siebie w myślach  pytam / tutaj nazwisko biskupa z Japonii / ?....Chyba zmęczona już jestem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, awe59 napisał:

Witajcie ludziska.....:d

Obudziłam się bo śniły mi sie jakieś koszmary.....w pokoju dalej mam bajzel ale pokoj dla zmienniczki lsni czystoscią....ma byc ok 10.00 :d

Zaraz schodze na dół kawę parzyć bo bez tego napoju bogów ani rusz....

Miłego dnia wszystkim życzę....

To nie koszmary...to klasyczne Reisefieber...:haha: Pomyśl tylko...już za chwileczkę, już za momencik....i WYPAD...:oklaski: Życzę ci 1296633900_podrbuty.jpg.e96050f6b1a6f8fff1df9309925713eb.jpg...i oby jak najkrócej trwała...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@NNNdanuta....ja mam tutaj hortensje ..róże i innego kalibru kwiecie ...Na środku ogrodu jest ponad stuletnia magnolia , która teraz kwitnie ...ale od góry ...widzę kwiaty , tylko wtedy , kiedy jestem w salonie u doktora ....zieleniny od cholery i ciut ciut ...nawet stary figowiec , który owocuje ....No to se stoję z cugaskiem w dłoni i nieraz liczę te owoce i ....sama siebie w myślach  pytam / tutaj nazwisko biskupa z Japonii / ?....Chyba zmęczona już jestem ...

Każdy materiał ma jakąś wytrzymałość...a ty krótko w domku byłaś...:cmok:Jeszcze ciut...Basiu...jeszcze ciut...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...