Skocz do zawartości

Czy PDP może mieć wpływ !!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Czy ktoś tutaj ze starszych opiekunek/opiekunów spotkał się z taką sytuacją ,że rodzina PDP czy sam PDP wpłynął na podwyższenie stawki wynagrodzenia dla opiekuna? np. dzwoniąc do agencji czy w inny sposób,wiem ,że wypełniają ankietę o opiekunie -ale ta ankieta jest po to aby dołączyć do następnej oferty i przekazać rodzinie PDP.Czy ktoś po interwencji PDP dostał podwyżkę? Ja też jestem ciekawska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Tak. Moja rodzina powiedziała agencji, że jeżeli nie dostanę 100 euro podwyżki to poszukają sobie innej agencji, bo jest ww czym wybierać i podwyżkę otrzymałam. Była oczywiście awantura, bo w umowie jest zapis że opiekunka i rodzina nie mogą rozmawiać o szczegółach finansowych w swoich umowach, ale agencja ustąpiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Tak. Moja rodzina powiedziała agencji, że jeżeli nie dostanę 100 euro podwyżki to poszukają sobie innej agencji, bo jest ww czym wybierać i podwyżkę otrzymałam. Była oczywiście awantura, bo w umowie jest zapis że opiekunka i rodzina nie mogą rozmawiać o szczegółach finansowych w swoich umowach, ale agencja ustąpiła.

Wanda bardzo dziękuję Ci za fajną wiadomośc,,,,tak całe te umowy i cała reszta to wielkie tabu-a wszyscy o wszystkim wiedzą,przecież my żyjemy w normalnym swiecie a nie w epoce kamienia łupanego,,,to nie są czasy Stalina czy Lenina,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Tak. Moja rodzina powiedziała agencji, że jeżeli nie dostanę 100 euro podwyżki to poszukają sobie innej agencji, bo jest ww czym wybierać i podwyżkę otrzymałam. Była oczywiście awantura, bo w umowie jest zapis że opiekunka i rodzina nie mogą rozmawiać o szczegółach finansowych w swoich umowach, ale agencja ustąpiła.
------

normalne ...ha ha ha bogowie!(Agencje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...