Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Nie otrzymałaś wynagrodzenia ? Gdzie zgłosić :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kare napisał(a):

od 4 lat patrz jaka heksa 😂😂😂serio podklej gdzie ja tak narzekam od 

od 4 lat chętnie poczytam:) uwierz że choć bardzo się starasz podnieść mi ciśnienie to serio na tak głupie teksty nie będę odpowiadać

 

Foczka już 4 lata temu zastanawiała się czy masz jakieś pozytywne doświadczenia. 

  

W dniu 20.01.2020 o 23:15, foczka63 napisał(a):

@Kare,poczytałam i tak się zastanawiam czy Ty miałaś w ogóle jakieś pozytywne doświadczenia w tej pracy...

Trochę już jeżdżę i przyznam ,że nie trafiłam na nieprzyjemne rozstania z rodziną.Może nikt mi się na pożegnanie na szyję nie rzucał,może nie zawsze dostałam kopertkę z szeleszczącą zawartością,ale zawsze były to sympatyczne pożegnania.Co ciekawe te kopertkowe w większości były w miejscach ,gdzie byłam tylko raz ,na zastępstwie i rodzina wiedziała ,że nie wrócę.

Przecież twoich wpisów opisujących złe agencje, sztele, rodziny, podopiecznych jest tu masa. Może i masz zablokowany profil ale w wyszukiwarce można znaleźć wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Serio a co konkretnie znalazłaś w wyszukiwarce :) podasz  ? A może jakiś scrin chętnie zobaczę i to jeszcze ten z wyszukiwarki i o i te dane szczególnie może te dane o rodzinach 😂😂😂dobry bajer nadajesz się na polityka :) 

Zachęcam do zerknięcia do wpisu kolegi który poruszył problem z veritasem ( tam dowiecie się co firmy robią) z opiekunkami które im podpadną . Zwróćcie uwagę że jest to nie tylko moje zdanie ponownie miłego dzionka życzę 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo po prawomocnym wydaniu wyroku przez sąd 👩‍⚖️ można dodać firmę / bądź osobę fizyczna na stronie długi.pl w celu sprzedania wierzytelności o pozbycia się szybko długu a tym samym też opatrzenia firmy odpowiednią pieczątką braku zaufania na który prawnik nie ma już wpływu 😂

IMG_0583.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kare gdybyś jeszcze pisała poprawnie po polsku, z właściwą składnią i interpunkcją to korzyść może by była bo w takim wydaniu jest naprawdę mało zrozumiałe. 

Pierwszy z brzegu lekki przykład niepoprawności: cyt."Dodatkowo po prawmocnym wydaniu wyroku przez sąd..." 🤦‍♀️

Prawomocny jest sam wyrok sądu a nie jego ^wydanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Gość napisał(a):

@Kare gdybyś jeszcze pisała poprawnie po polsku, z właściwą składnią i interpunkcją to korzyść może by była bo w takim wydaniu jest naprawdę mało zrozumiałe. 

Pierwszy z brzegu lekki przykład niepoprawności: cyt."Dodatkowo po prawmocnym wydaniu wyroku przez sąd..." 🤦‍♀️

Prawomocny jest sam wyrok sądu a nie jego ^wydanie.

Najlepsze są wzory pism do prokuratury. Widać sznyt prawniczy :)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😂😂😂 gdyby mnie interesowała twoja krytyka 😂😂😂to tak wiesz rano wstajesz idziesz się wystac spuścić w kiblu i tyle po twoim gadaniu no to nara 😂😂😂tak się przejęłam 😂

5 godzin temu, Gość Gość napisał(a):

@Kare gdybyś jeszcze pisała poprawnie po polsku, z właściwą składnią i interpunkcją to korzyść może by była bo w takim wydaniu jest naprawdę mało zrozumiałe. 

Pierwszy z brzegu lekki przykład niepoprawności: cyt."Dodatkowo po prawmocnym wydaniu wyroku przez sąd..." 🤦‍♀️

Prawomocny jest sam wyrok sądu a nie jego ^wydanie.

Kiedy wyrok jest praeomocny bo to że jest wydany nie oznacza że prawomocny

https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/wyrok-prawomocny-a-nieprawomocny,513576.html

dla tej co za lep się trzyma bo ją boli z braku mózgu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kare napisał(a):

to tak wiesz rano wstajesz idziesz się wystac spuścić w kiblu i tyle po twoim gadaniu no to nara

Oto poziom polskiej opiekunki. Jak tak rozmawiasz z agencjami to się nie dziw, że tak Cię traktują. 

Naucz się kobito najpierw pisać, a potem tu przychodź i mów ludziom co mają robić! 

Gdyby ktoś chciał skorzystać ze wzoru domorosłego prawnika to boldem zaznaczam wyrazy bez polskich liter i wyrazy z literówkami. Prokurator płakał, gdy czytał. 

Prokuratura Rejonwa 

Wrocław – Fabryczna 

Chciałabym/ ym zgłosić prawdopodobieństwo popełnienia  przestepstwo z art. 286 K.K oraz 284.K.K. czyli wyłudznia pieniedzy oraz oszytwa przez firmę oraz przywłaszczenia mienia w postaci srodków pienięznych :

NIP 

Dane adresowe 

W okeredi od … do pracowałam w firmie …. W charakterze opiekuna medycznego.

Zgodnie z umowa zawarta dnia …. W punkcie … moje wynagrodzenie powinno wynosic …..  

Miesieczcnie netto. 

Wynagrodzenie powinno być płatne do dnia … kolejnego miesiaca

Przepracowałam od … do … . Przesyłam zdjecia umowy oraz ( scriny przejazdów)

Za przepracowany okres ( ilosc dni) powinnam otrzymac ….

Otrzymałam …. 

Firma nie przesłała mi uzasadnienia potracenia .

Lub firma przesłała mi uzasadnie , które nie jest dla mnie wiarygodne bo … 

( opisac sytuacje ) sa mi znane tez inne przypadki itd. Itd. 

Załaczniki :

Umowa 

Wyciag z konta 

Zdjecie przejazdu 

 

   Podpis ( najlepiej własnoreczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość nika napisał(a):

Oto poziom polskiej opiekunki. Jak tak rozmawiasz z agencjami to się nie dziw, że tak Cię traktują. 

Naucz się kobito najpierw pisać, a potem tu przychodź i mów ludziom co mają robić! 

Gdyby ktoś chciał skorzystać ze wzoru domorosłego prawnika to boldem zaznaczam wyrazy bez polskich liter i wyrazy z literówkami. Prokurator płakał, gdy czytał. 

Prokuratura Rejonwa 

Wrocław – Fabryczna 

Chciałabym/ ym zgłosić prawdopodobieństwo popełnienia  przestepstwo z art. 286 K.K oraz 284.K.K. czyli wyłudznia pieniedzy oraz oszytwa przez firmę oraz przywłaszczenia mienia w postaci srodków pienięznych :

NIP 

Dane adresowe 

W okeredi od … do pracowałam w firmie …. W charakterze opiekuna medycznego.

Zgodnie z umowa zawarta dnia …. W punkcie … moje wynagrodzenie powinno wynosic …..  

Miesieczcnie netto. 

Wynagrodzenie powinno być płatne do dnia … kolejnego miesiaca

Przepracowałam od … do … . Przesyłam zdjecia umowy oraz ( scriny przejazdów)

Za przepracowany okres ( ilosc dni) powinnam otrzymac ….

Otrzymałam …. 

Firma nie przesłała mi uzasadnienia potracenia .

Lub firma przesłała mi uzasadnie , które nie jest dla mnie wiarygodne bo … 

( opisac sytuacje ) sa mi znane tez inne przypadki itd. Itd. 

Załaczniki :

Umowa 

Wyciag z konta 

Zdjecie przejazdu 

 

   Podpis ( najlepiej własnoreczny

 

 

3 godziny temu, Gość nika napisał(a):

Oto poziom polskiej opiekunki. Jak tak rozmawiasz z agencjami to się nie dziw, że tak Cię traktują. 

Naucz się kobito najpierw pisać, a potem tu przychodź i mów ludziom co mają robić! 

Gdyby ktoś chciał skorzystać ze wzoru domorosłego prawnika to boldem zaznaczam wyrazy bez polskich liter i wyrazy z literówkami. Prokurator płakał, gdy czytał. 

Prokuratura Rejonwa 

Wrocław – Fabryczna 

Chciałabym/ ym zgłosić prawdopodobieństwo popełnienia  przestepstwo z art. 286 K.K oraz 284.K.K. czyli wyłudznia pieniedzy oraz oszytwa przez firmę oraz przywłaszczenia mienia w postaci srodków pienięznych :

NIP 

Dane adresowe 

W okeredi od … do pracowałam w firmie …. W charakterze opiekuna medycznego.

Zgodnie z umowa zawarta dnia …. W punkcie … moje wynagrodzenie powinno wynosic …..  

Miesieczcnie netto. 

Wynagrodzenie powinno być płatne do dnia … kolejnego miesiaca

Przepracowałam od … do … . Przesyłam zdjecia umowy oraz ( scriny przejazdów)

Za przepracowany okres ( ilosc dni) powinnam otrzymac ….

Otrzymałam …. 

Firma nie przesłała mi uzasadnienia potracenia .

Lub firma przesłała mi uzasadnie , które nie jest dla mnie wiarygodne bo … 

( opisac sytuacje ) sa mi znane tez inne przypadki itd. Itd. 

Załaczniki :

Umowa 

Wyciag z konta 

Zdjecie przejazdu 

 

   Podpis ( najlepiej własnoreczny

 

 

W dniu 9.09.2024 o 12:49, Gość Zeta napisał(a):

Coś ci powiem nie każdy w życiu obiera pozycję ofiary siedzącej u prokuratora.  Jak mnie agencja tylko raz okłamie albo zaproponuje małą stawkę to więcej tego nie zrobi bo mnie tam nie ma, ale jak wolisz nastawiać policzki to twoja sprawa. 

 

Dobrze mamo 😂😂😂nie chcesz to nie czytaj 😂nikt ci nie każe u mnie nie ma w słowniku nic takiego :) jak kazać . Ja rozmawiam z każdym w ten sam sposób jak on ze mną . Ktoś kulturalnie to i ja kulturalnie a ktoś wrednie to i ja wrednie :) 😂😂😂

Uwielbiam tych co po innych sprawdzają błędy jak to się teraz nazywa atencjisze 😂😂😂♥️♥️♥️

Oprócz hejtu który się tu na mnie polał zachęcam do przejrzenia początku korespondencji i wyciągnięcia wniosków które firmy naciągają :) oraz jak można z tym walczyć jak sprawdź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kare Trochę pokory. Nie obrażaj się i nie obrażaj innych tylko za to, że zwracają ci uwagę na brak poprawności. Przecież nie możesz się chyba uważać za jaśnie oświeconą bo masz braki. Każdy chyba ma ale stara się nimi nie epatować. Nawet ci (albo zwłaszcza ci) którzy mają stosowne wykształcenie,  są obyci, oczytani, mają szeroką wiedzę nie są tak butni mając świadomość,  że jeszcze nie wiedzą wszystkiego. Wobec życia trzeba być pokornym, wobec ludzi ostrożnym a z głową podniesioną można szanować i być szanowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Gość napisał(a):

@Kare Trochę pokory. Nie obrażaj się i nie obrażaj innych tylko za to, że zwracają ci uwagę na brak poprawności. Przecież nie możesz się chyba uważać za jaśnie oświeconą bo masz braki. Każdy chyba ma ale stara się nimi nie epatować. Nawet ci (albo zwłaszcza ci) którzy mają stosowne wykształcenie,  są obyci, oczytani, mają szeroką wiedzę nie są tak butni mając świadomość,  że jeszcze nie wiedzą wszystkiego. Wobec życia trzeba być pokornym, wobec ludzi ostrożnym a z głową podniesioną można szanować i być szanowanym.

Ja się nie obrażam raczej smieje z ciągłych docinek 😂a to chyba wszystkich wkurza że się nie przejmuje :) wiem że chcielibyście abym przepraszała implikacja e cóż mam zrobić skoro napisałam posta w celu pomocy i opisałam sytuację a wszyscy próbują po mnie jeździć 😂😂😂nie wie

 jakie są intencje osób hejtujaavych daleko mi od obrażania ci co chcą skorzystać to skorzystali a ci co chcą mi dokopać raczej jak widać obijają się o ścianę 😂😂😂i bezskutecznie ja się nie obrażam tylko tymi głupimi tekstami robicie mi dzień 😂to narka 👋 idę oglądać film 🎥 na komputerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo a to post skopiowany od koleżanki która opisuje sytuację że jakaś dziewczyna dostała wyrok za pomawianie firmy pouczające ją niestety wciąż uważam że ataki to próby zastraszania przez firmy  .dodam jeszcze że nawet na forum gdzie była zamieszczona opinia o Veritas a ja się do niej podpięłam również „ wszyscy zaatakowali mnie „ a nie autora tekstu 😂rozumiem że zaszłam za skórę wielu firmom :) ale niestety wciąż stoję na stanowisku że powinniśmy się trochę bronić :) pozdrawiam ciepło i życzę udanego dnia w tej ciężkiej pracy 

IMG_0652.png

Zaś jeśli chodzi o przewoźników którzy wg mojej opinii przynajmniej niektórzy nadużywają / oczywiście nie wszyscy ale szczególnie te małe firmy kroją nas na walizkach ! Oczywiście mam tu na myśli 💭 dwie walizki 🧳 i od razu dopłata po 200 - 150 euro bez rachunku 😂do kieszeni a to nasza dniówka . Koszty powinny pokrywać firm . Zdąża się że busy jadą puste ale kasa musi się zgadzać . Proponuję takie rzeczy zgłaszać pod ten adres . Braki rachunków lub weryfikację czy rachunek za skasowany za taki bagaż został rozliczony do skarbówki . I się skończy eldorado 

IMG_0653.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kare napisał(a):

Proszę bardzo a to post skopiowany od koleżanki która opisuje sytuację że jakaś dziewczyna dostała wyrok za pomawianie firmy pouczające ją niestety wciąż uważam że ataki to próby zastraszania przez firmy  .dodam jeszcze że nawet na forum gdzie była zamieszczona opinia o Veritas a ja się do niej podpięłam również „ wszyscy zaatakowali mnie „ a nie autora tekstu 😂rozumiem że zaszłam za skórę wielu firmom :) ale niestety wciąż stoję na stanowisku że powinniśmy się trochę bronić :) pozdrawiam ciepło i życzę udanego dnia w tej ciężkiej pracy 

IMG_0652.png

Zaś jeśli chodzi o przewoźników którzy wg mojej opinii przynajmniej niektórzy nadużywają / oczywiście nie wszyscy ale szczególnie te małe firmy kroją nas na walizkach ! Oczywiście mam tu na myśli 💭 dwie walizki 🧳 i od razu dopłata po 200 - 150 euro bez rachunku 😂do kieszeni a to nasza dniówka . Koszty powinny pokrywać firm . Zdąża się że busy jadą puste ale kasa musi się zgadzać . Proponuję takie rzeczy zgłaszać pod ten adres . Braki rachunków lub weryfikację czy rachunek za skasowany za taki bagaż został rozliczony do skarbówki . I się skończy eldorado 

IMG_0653.jpeg

A nie wystarczy powiedzieć, że żądasz dowodu zapłaty? Będzie szybciej. I nie chodzi żeby to robić w złości bo będzie kłótnia, ale miło w stylu wie Pan, rozliczam się z agencją i muszę mieć na wszystko podkładkę bez tego nie dostanę zrwotu a pan musi mi to przecież potwierdzić bo pan tę opłatę bierze.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Zuza napisał(a):

A nie wystarczy powiedzieć, że żądasz dowodu zapłaty? Będzie szybciej. I nie chodzi żeby to robić w złości bo będzie kłótnia, ale miło w stylu wie Pan, rozliczam się z agencją i muszę mieć na wszystko podkładkę bez tego nie dostanę zrwotu a pan musi mi to przecież potwierdzić bo pan tę opłatę bierze.   

😂plus oczywiście skarbówka :) za wysadzanie i krojenie do kieszenie . Dodam że te wszystkie rzeczy możecie bardzo prosto załatwić poprzez e- doręczenia logując się do mój obywatel 

 

aby wysłać pismo do organu wystarczy założyć na telefonie mObywatel 

i epue 

lub samo e pue  też wystarczy ( jednak logowanie jest wtedy trochę bardziej skomplikowane ) np.przez bank 

https://www.gov.pl/web/profilzaufany 

po zalogowaniu do profilu 

wystarczy wpisać w lupkę pismo ogólne do organu stary wzór 

zatwierdź 

i wybrać dowolny organ do którego chcemy złożyć zawiadomienie ( podpiszemy je bankowym podpisem ) i nie musimy wysyłać papierowych dokumentów prosta sprawa 

 

Oprócz treści można dołączyć w tej aplikacji wszelkie załączniki np. Umowy , korespondencję , bilety w zależności do kogo piszemy 

 

czy do u o k i k 

czy do głównego inspektora transportu drogowego jeśli coś nas niepokoi itd itd . 
 

pisma złożone ta droga muszą być rozpatrzone ważne żeby zawierały potrzebne informacje na kogo składamy skargę czyli dane : nazwę NIP ( adres który można znaleźć w sieci ) wasze dane przez e pułap podstawia się same . 
opis sytuacji i dokumenty . IMG_0657.thumb.png.7ab5f8c94dae4e0c22ba2060900efeab.png
 

IMG_0656.png

IMG_0658.png

Oczywiście zakładam że wiele osób już to wie i korzysta :) ja dodatkowo pisze 💬 jeśli ktoś jeszcze miał opory przed takimi rozwiązaniami . Fajne jest to że dostajecie korespondencję na mejla lub skrzynkę w systemie . Dla tych co często jezdzs  za granicę . Rozwiązanie jak znalazł . Szybkie i proste 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radomianka
17 godzin temu, Kare napisał(a):

😂plus oczywiście skarbówka :) za wysadzanie i krojenie do kieszenie . Dodam że te wszystkie rzeczy możecie bardzo prosto załatwić poprzez e- doręczenia logując się do mój obywatel 

 

aby wysłać pismo do organu wystarczy założyć na telefonie mObywatel 

i epue 

lub samo e pue  też wystarczy ( jednak logowanie jest wtedy trochę bardziej skomplikowane ) np.przez bank 

https://www.gov.pl/web/profilzaufany 

po zalogowaniu do profilu 

wystarczy wpisać w lupkę pismo ogólne do organu stary wzór 

zatwierdź 

i wybrać dowolny organ do którego chcemy złożyć zawiadomienie ( podpiszemy je bankowym podpisem ) i nie musimy wysyłać papierowych dokumentów prosta sprawa 

 

Oprócz treści można dołączyć w tej aplikacji wszelkie załączniki np. Umowy , korespondencję , bilety w zależności do kogo piszemy 

 

czy do u o k i k 

czy do głównego inspektora transportu drogowego jeśli coś nas niepokoi itd itd . 
 

pisma złożone ta droga muszą być rozpatrzone ważne żeby zawierały potrzebne informacje na kogo składamy skargę czyli dane : nazwę NIP ( adres który można znaleźć w sieci ) wasze dane przez e pułap podstawia się same . 
opis sytuacji i dokumenty . IMG_0657.thumb.png.7ab5f8c94dae4e0c22ba2060900efeab.png
 

IMG_0656.png

IMG_0658.png

Oczywiście zakładam że wiele osób już to wie i korzysta :) ja dodatkowo pisze 💬 jeśli ktoś jeszcze miał opory przed takimi rozwiązaniami . Fajne jest to że dostajecie korespondencję na mejla lub skrzynkę w systemie . Dla tych co często jezdzs  za granicę . Rozwiązanie jak znalazł . Szybkie i proste 

Nie potrafisz poprosić o paragon tylko cichaczem donosisz gdzie się da??? Może spróbuj od najprostszych rozwiązań. I co to za argument że dopłata do pustego busa? Usługa to usługa w samolocie tez się kłócisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Radomianka napisał(a):

Nie potrafisz poprosić o paragon tylko cichaczem donosisz gdzie się da??? Może spróbuj od najprostszych rozwiązań. I co to za argument że dopłata do pustego busa? Usługa to usługa w samolocie tez się kłócisz?

W samolocie dostaje fakturę i o nic nie muszę prosić :) w przypadku prawidłowych rozliczeń jak sądzę chyba żaden problem 😉 

a i o wszem donoszę i to uprzejmie miałam sytuację gdzie bus nie chciał mnie zabrać w niedzielę bo nie otrzymał płatności za 1 walizkę która firma miała przelać i w cale się nie certolił :) więc ja też nie będę . Firma zapewniła że przeleje kasę pozdrawiam Adiutor i Complex ale to nie wystarczyło :) więc i owszem wcześniej podobnie próbowali zrobić tylko że zgłosiłam to na SMS :) albo niech wystawiają faktury albo niech płacą podatki za bagaże . I to w ich obowiązku jest wystawiać paragony i rozliczać się ze skarbówką :) a jeśli to robią to chyba żaden problem prawda ? 👍 👍👍🫶skarbówka sprawdzi i nara 

Mam tu na myśli fakturę - bilet lotniczy :) 

Ja pokazuje tylko drogę z której warto skorzystać jeśli coś jest ewidentnie nie tak . Jeśli kierowcy zachowują się nie właściwie . Są pod wpływem etc . Gdzie to opisać lub zgłosić :) nie chodzi o kłótnie tylko przedstawiam możliwości prawne szybkie i skuteczne 😂👍zacznijcie robić trochę porządku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kare napisał(a):

a i o wszem donoszę i to uprzejmie

kiedyś byłam takim ludziomm przeciwna. Był taki chłop na yt którego wszyscy wyzywali za to co robi, że nie ma co robić, że utrudnia ludziom życie. To on

 

a tu w tvn

 

47 minut temu, Kare napisał(a):

zacznijcie robić trochę porządku . 

I wreszcie zrozumiałam, że właśnie tacy ludzie zmieniają świat bo bez nich byłoby tak jak jest a pewnie i jeszcze gorzej gdyby nikt nie porządkował tego co powinno być uporządkowane. 

Chyba tak samo jest z naszą branżą że jakby nikt nie reagował to by nam te agencje weszły na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokazuje tylko drogę z której warto skorzystać jeśli coś jest ewidentnie nie tak . Jeśli kierowcy zachowują się nie właściwie . Są pod wpływem etc . Gdzie to opisać lub zgłosić :) nie chodzi o kłótnie tylko przedstawiam możliwości prawne szybkie i skuteczne 😂👍zacznijcie robić trochę porządku . 
 

o to to :) nie zerkałam na filmik a treść mi sie podoba :)  Tak jak mówię mamy sobie pomagać i warto żeby niektóre rzeczy były dla nas pomocnev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...