Skocz do zawartości

Co ludzie mają do Dagmary Kaźmierskiej?


Gość Lunka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałam przede wszystkim dla niej taniec z gwiazdami i nagle ludziom odwaliło jakby nikt nie wiedział czym się zajmowała o czym sama mówiła nawet u Wojewódzkiego. Co z ludźmi?

Mam nadzieję, że to minie i kobita wróci do mediów. Nie zasługujemy na pozytywnych ludzi. A ona swoje już odsiedziała i odkupiła winy. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Gość

Ja się dziwiłam i dziwię, że produkowane są tego typu reality show i mają odbiorców. Pamiętam początki Big Brother, był szał dla telewidzów. I pamiętam gdy moje dzieci, bodaj wówczas gimnazjum, chciały oglądać systematycznie a ja, przeciwniczka takiej telewizji, obrzydzalam im jak mogłam by nie zapalały się do tego. Krytykowałam i cele, i sposób podawania takiej telewizji żeby im się gusta nie wypaczyły. Nie wiem czy to ja osiągnęłam cel czy dzieci dojrzały same do tego, że piętnują dziś te programy. To nie edukuje, to wypacza i kieruje widza w ciemne zakamarki życia. Rozrywka jest dla ludzi, można czasem się odmóżdżyć, zresetować ale "królowe życia " w tym nie pomagają, jakieś "love island", "hotele paradise" " Google box". Wiem, że to leci ale ani na moment mnie nie przyciąga. Są gusta i gusciki i te gusciki mają ludziki, nie ludzie. Kaźmierska jest odrażająca i pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Brother miał bardzo wysoką oglądalność. Oglądali wszyscy , wszędzie było słychać dyskusje o tym co się tam działo. Nic dziwnego , to był pierwszy reality-show w Polsce. Oglądałam dwie edycje a potem chyba tak mnie jak i innym widzom  program się znudził i stracił na popularności. O ile tamten program był że względu na jego formułę ciekawy a uczestnicy co wtedy w Polsce było nierealne, wcześniej nikomu nieznani przeciętni ludzie stali się popularni i zrobili "karierę"  na sposób amerykański:)) Juz juz nie trzeba było być znanym aktorem nawet marnym czy śpiewająca chalture piosenkarką a szybko zostało się " gwiazdą" to teraz jest jakiś trend na typy że środowiska skrajnej patologii w stylu " kryminał - tango" hehe. Może to dla nich te programy? Tak nakręcają ta widownię? W końcu też chcą coś oglądać:)) No potem można jeszcze dyskutować o " Chwili prawdy" tam   prymitywni naturszczycy próbują grać rolę" bizmesmenów" ,w tarapatach. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy na prawo się zmienić, wyjść na prostą i odmienić swoje życie ale ta droga jest tak samo ważna jak to,  co robiło się kiedyś. 

Pani Dagmara została skazana prawomocnym wyrokiem sądu. Odsiedziała swoje to prawda. Nie rozumiem jednak dlaczego TV promuje osobę, która zajmowała się handlem kobiet. Robi wielką karierę ale z czego ona jest znana. Co takiego zrobiła? 

Takie osoby mają być wzorem do naśladowania dla dzieci i młodzieży?

Promowanie Kaźmierskiej to plucie w twarz ofiarom tej kobiety. 

Takie mamy czasy, że z sutenerki i stręczycielki robi się celebrytkę. Jaki kraj tacy celebryci... 

Ale to świadczy też o naszym społeczeństwie. Niestety. 

 

Cudownego dnia wszystkim życzę! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Gość napisał(a):

Ja się dziwiłam i dziwię, że produkowane są tego typu reality show i mają odbiorców. Pamiętam początki Big Brother, był szał dla telewidzów. I pamiętam gdy moje dzieci, bodaj wówczas gimnazjum, chciały oglądać systematycznie a ja, przeciwniczka takiej telewizji, obrzydzalam im jak mogłam by nie zapalały się do tego. Krytykowałam i cele, i sposób podawania takiej telewizji żeby im się gusta nie wypaczyły. Nie wiem czy to ja osiągnęłam cel czy dzieci dojrzały same do tego, że piętnują dziś te programy. To nie edukuje, to wypacza i kieruje widza w ciemne zakamarki życia. Rozrywka jest dla ludzi, można czasem się odmóżdżyć, zresetować ale "królowe życia " w tym nie pomagają, jakieś "love island", "hotele paradise" " Google box". Wiem, że to leci ale ani na moment mnie nie przyciąga. Są gusta i gusciki i te gusciki mają ludziki, nie ludzie. Kaźmierska jest odrażająca i pusta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
W dniu 30.04.2024 o 15:53, Renata K. napisał(a):

Dokladnie ,popieram osoby ,ktore potepiaja promowanie takich osob.To promowanie patologii  i sutenerstwa  i plucie ich ofiarom.

Oraz niektórym osobom, co to twierdzą, że dla niej oglądały różne "programy". No przecież cytat:"swoje odsiedziała" . No i? Wzór do naśladowania..... No to już wiemy, z kim "pracujemy" 🤮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii ta kobieta nic sobą nie reprezentuje. Żadna z niej gwiazda ani tym bardziej królowa życia. 

Jest naprawdę bardzo dużo skromnych, inteligentnych i wartościowych ludzi, którzy mogą być dla nas inspiracją a także motywacją, Jednak żyją oni gdzieś w cieniu wielkiego show biznesu i chronią swoje życie prywatne. Uważam zresztą, że bardzo słusznie. 

U Pani Dagmary niestety wszystko jest na sprzedaż, przede wszystkim kosztem normalnego i spokojnego życia. Jak wybrała, tak też ma!

Czy było warto? Nie mnie oceniać. 

Cudownego dnia wszystkim życzę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ilo
34 minuty temu, Katleja napisał(a):

 

 

Nic sobą nie reprezentuje?  To mało powiedziane. Oprócz sutenerstwa udowodniono jej zlecenia pobicia i gwałtu.

Są ludzie wartościowi , nie zawsze chronią życie prywatne bo  zresztą teraz nie jest z tym najlatwiej. I dobrze że o nich wiemy więcej. Nie można tego porównać z " sensacjami" na portalach plotkarskich czy w tv śniadaniowej. 

Show- business rządzi się innymi prawami. Nikt tam nie szuka inspiracji i wartości ani przykładu. Dla jednych super rozrywka dla innych zwykle "odmóżdżenie".

Pani Dagmara na sprzedaż to miała  ubrania w swoim butiku a  bulwersujące szczegóły jej życia wyszły na jaw dzięki dziennikarzom i internautom. Dla widzów Polsatu było tylko wiadomo że była karana. Ale rzeczywiście gdyby nie te programy w których brała udział nikt by nie grzebał w jej przeszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ilo
2 godziny temu, Gość Agnes napisał(a):

Przecież ta królowa życia prowadzi na fb sprzedaż ciuchów ze swojego "butiku". Pełno tam przekleństw. Super idolka!

https://www.facebook.com/100068004901241/videos/1060548191884404

 

Słyszałam że jej butik został oblany farbą. Tego akurat nie popieram - zwykły wandalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, Gość Ilo napisał(a):

Show- business rządzi się innymi prawami. Nikt tam nie szuka inspiracji i wartości ani przykładu. Dla jednych super rozrywka dla innych zwykle "odmóżdżenie

Show biznes jest pojęciem bardzo szerokim. To także aktorzy, muzycy, sportowcy, podróżnicy, himalaiści itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ilo
18 minut temu, Katleja napisał(a):

 

Show biznes jest pojęciem bardzo szerokim. To także aktorzy, muzycy, sportowcy, podróżnicy, himalaiści itd

Tak ,szerokie pojęcie. Ale uważam, ze aktorzy , muzycy, piosenkarze, modelki,  prowadzący różne programy rozrywkowe i ich uczestnicy  i inni znani z tego że są znani  to jak najbardziej  ludzie show biznesu. Natomiast sportowcy, podróżnicy czy himalaiści nie pasują do tego całego show. Owszem zaproszeni do mediów opowiedzą coś ciekawego w temacie tego czym się zajmują ale nie ma o nich nic w kolorowych pisemkach, nie robią tzw. ustawki aby niby przypadkiem spotkać paparazzi, nie prężą się " ściankach" ani nie biorą udziału w pokazowkach  z celebrytami z różnych okazji bo wypada. No może z wyjątkiem niektórych  znanych piłkarzy  i ich żon ale  dla nich to nie jest show tylko prawdziwy biznes. Za lans ubrań od znanych projektantów Lewandowscy biorą dużą kasę a ona dodatkowo promuje swoją firmę.  W tańcu z gwiazdami brała udział Monika Pyrek chyba nawet wygrała i ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Ilo napisał(a):

Tak ,szerokie pojęcie. Ale uważam, ze aktorzy , muzycy, piosenkarze, modelki,  prowadzący różne programy rozrywkowe i ich uczestnicy  i inni znani z tego że są znani  to jak najbardziej  ludzie show biznesu. Natomiast sportowcy, podróżnicy czy himalaiści nie pasują do tego całego show. Owszem zaproszeni do mediów opowiedzą coś ciekawego w temacie tego czym się zajmują ale nie ma o nich nic w kolorowych pisemkach, nie robią tzw. ustawki aby niby przypadkiem spotkać paparazzi, nie prężą się " ściankach" ani nie biorą udziału w pokazowkach  z celebrytami z różnych okazji bo wypada. No może z wyjątkiem niektórych  znanych piłkarzy  i ich żon ale  dla nich to nie jest show tylko prawdziwy biznes. Za lans ubrań od znanych projektantów Lewandowscy biorą dużą kasę a ona dodatkowo promuje swoją firmę.  W tańcu z gwiazdami brała udział Monika Pyrek chyba nawet wygrała i ucichło.

Chodzi mi o to, że nie wszyscy mają tzw. parcie na szkło i nie żyją w blasku fleszy, a ich praca nie polega jedynie na wywoływaniu kolejnych skandali i afer. 

Facebooka nie mam, telewizora także nie posiadam ( z własnego wyboru), więc ciężko jest mi się odnieść do konkretnych programów rozrywkowych, bo choć niektóre kojarzę z nazwy, to nigdy ich nie oglądałam. I myślę, że wiele nie straciłam. 

Pozdrawiam serdecznie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ilo

Nie chodzi o te skandale i afery. Są aktorzy czy muzycy znani tylko ze swojej twórczości , nie mają parcia na szkło ale należą do show biznesu . 

Show  to inaczej Pokaz a więc w tym wszystkim o to właśnie chodzi. 

Jakoś himalaista czy podróżnik piszący książki do tego mi nie pasuje. Nie każdy się tym interesuje. Sport to już co innego , są imprezy sportowe , igrzyska. Nawet dla tych którzy się sportem nie interesuja dociera trochę informacji. Wkrótce dwa  duże wydarzenia sportowe.

A rozrywkowe popularne , programy mają szeroka widownię . Jest ich teraz tyle że dużo czasu zajęłoby ich oglądanie .A ich poziom i przede wszystkim  temat taki że musiałabym się zmuszać żeby to oglądać tak jak i

do różnych filmowych komedyjek:)).

Miłego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Ogólnie teraz się obserwuje obrazkowość i płytkość.

Odkąd istnieją media społecznościowe tj fb, instagram, wszelkie komunikatory to ludzie pogłupieli. Starsze pokolenie, dla których liczyła się namacalna wartość schodzą ze sceny życia,  dla młodych (choć jest nie mało wyjątków) wartość człowieka zmalała do wyglądu, zdjęcia z wakacji, ilości lajków i followersów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

@Gość Fanka pewien polityk, bodajże poseł lewicy powiedział do broniących ją m.in.: "czy gdyby któregoś obrońcy Kaźmierskiej córka była w jej biznesie to czy nadal miałaby tych obrońców, bo odsiedziała ", coś na podób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fish
48 minut temu, Gość Fanka napisał(a):

A co was interesuje co robiła. odsiedziała? odsiedziała! Chcecie ją karać ponownie???? Śmieszne. 

Karać? Przecież nie idzie do więzienia. Zniknie ze stacji które pokazywały programy z jej udziałem.Jest skarga w KRRiT za promowanie jej osoby. Polsat i Player już się od niej odcinają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Godzinę temu, Gość Fanka napisał(a):

A co was interesuje co robiła. odsiedziała? odsiedziała! Chcecie ją karać ponownie???? Śmieszne. 

To tak łopatologicznie wyłożę:są pewne - delikatnie mówiąc-postępki, które na zawsze wykluczają ze społeczeństwa. Co powiesz o pedofilu, który odsiedział wyrok.... Do tańca z gwiazdami go czy innego badziewia😳?!  No ale - jaka "królową życia" - taka jej fanka🤮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2024 o 18:35, Gość Gość napisał(a):

Co powiesz o pedofilu, który odsiedział wyrok.... Do tańca z gwiazdami go czy innego badziewia😳?!

Ja z kolei chciałam podać przykład gwałciciela ale pomysł porzuciłam, bo ciężko tutaj o konstruktywną rozmowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...