Skocz do zawartości

Odliczantus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszego dnia już nie liczę to 25 albo 26 mi zostało :hura:

@Baśka powtarzająca się czym Ty wracasz do domu jeżeli wolno spytać? bo ja z tego samego kierunku to może chociaż w podróży udało by nam się spotkać:d

Wyrazy współczucia dla kierowcy busa :$ chyba bym musiała przekazać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Dzisiejszego dnia już nie liczę to 25 albo 26 mi zostało :hura:

@Baśka powtarzająca się czym Ty wracasz do domu jeżeli wolno spytać? bo ja z tego samego kierunku to może chociaż w podróży udało by nam się spotkać:d

Wyrazy współczucia dla kierowcy busa :$ chyba bym musiała przekazać :haha:

Po co tyle subiekcji ....obejdzie się bez współczuć . Ja innym busem i w innym kierunku ....zupełnie :szydera:...Kierowców w czasie jazdy nie wolno denerwować ....naprawdę ...noo :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Po co tyle subiekcji ....obejdzie się bez współczuć . Ja innym busem i w innym kierunku ....zupełnie :szydera:...Kierowców w czasie jazdy nie wolno denerwować ....naprawdę ...noo :tak2:

Ja wyrazy współczucia chciałam dla kierowcy przekazać bo jak takie dwa "okazy " by wiózł to chwili spokoju by nie zaznał w czasie jazdy;)

Szkoda ,oj bardzo szkoda ,że i bus nie ten i kierunek w którym będziesz podążać też nie ten :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z agencji mnie się dzisiaj pytali czy nie chciałabym przedłużyć sobie zlecenia ,które i tak za sprawą zmienniczki już o 5 dni mam przedłużone .Zobaczymy kiedy "gwiazda " zechciałaby mnie zmienić to może sobie przedłużę o te kolejne parę dni bo dobrze mi się tu pracuje .Na tą chwilę zostaje -----22------:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Z agencji mnie się dzisiaj pytali czy nie chciałabym przedłużyć sobie zlecenia ,które i tak za sprawą zmienniczki już o 5 dni mam przedłużone .Zobaczymy kiedy "gwiazda " zechciałaby mnie zmienić to może sobie przedłużę o te kolejne parę dni bo dobrze mi się tu pracuje .Na tą chwilę zostaje -----22------:)

Na tę chwilę i mam tyle ale chyba przedłużę też.INEZ w jakim kierunku Polski - ja Mazury:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Busem  - Gladenbach okolice Frankfurtu /M

W tą stronę jechałam przez Frankfurt \M pamiętam bo jedna dziewczyna tam wysiadała a potem to już jechał na Bonn .Oczywiście ja ostatnia wysiadałam ale za to mogłam się przespać na całym siedzeniu :)

Sama nie wiem co mam robić bo we W. Ś. busy nie jeżdżą przynajmniej w tamtym roku wracałam dzień wcześniej bo miałam zaplanowany wyjazd właśnie na 1 listopada .To jest świeża sprawa z dzisiaj więc się jeszcze zastanawiam co zrobić :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, INEZ napisał:

W tą stronę jechałam przez Frankfurt \M pamiętam bo jedna dziewczyna tam wysiadała a potem to już jechał na Bonn .Oczywiście ja ostatnia wysiadałam ale za to mogłam się przespać na całym siedzeniu :)

Sama nie wiem co mam robić bo we W. Ś. busy nie jeżdżą przynajmniej w tamtym roku wracałam dzień wcześniej bo miałam zaplanowany wyjazd właśnie na 1 listopada .To jest świeża sprawa z dzisiaj więc się jeszcze zastanawiam co zrobić :)

Ja mam umowę do 31.10 ale chyba przedłużę;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Ja mam umowę do 31.10 ale chyba przedłużę;)

Ja niby też znaczy zgodziłam się być max do 31 bo moja zmienniczka na weekend podobno do Anglii leci wyobrażasz to sobie :haha:to się  opiekunką co niektórym powodzi na weekendy za granicę sobie latają i to jeszcze jak powinny już do pracy wrócić ;)

Ja dalej się zastanawiam :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...