Skocz do zawartości

Odliczantus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, sayonara 52 napisał:

@INEZ Jesoooo @INEZ

ales mnie zmylila ta trzynastka:az spojrzalam na kalendarz, ktory dzisiaj jest:haha:

Nie wiesz, że 13 - tego w piątek  nawer kot Ci szczęście przynieść może jeśli tylko chcesz :haha:

Najważniejsze, że już tak mało dni mi zostało do zjazdu. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@INEZ nie jestem przesadna, ale daty mi sie pokickaly.

 

Jak to na urlopie bywa :)

Szczęśliwi czasu nie liczą tak mówił moj narzeczony kiedyś :love:

No i byleby nocy zdaniem nie pomylić tak jak to się małym dzieciom zdarza (niektórym podopiecznym podobno też) :)

Male dziecko mi się dzisiaj śniło mam nadzieję, że to zapowiedź powiększenia rodziny bo ja w sny to bardzo wierzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...