Skocz do zawartości

Wywiad


Gość Radio Niemieckie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radio Niemieckie

Witam,

korespondent radia niemieckiego ARD w Polsce poszukuje opiekunek, ktore maja doswiadczenie w pracy w Niemchech.

Chcielibysmy przeprowadzic wywiad do naszego reportazu "Opiekunki z Polski", czy ktos bylby chetny?

Kontakt do mnie [email protected]. Jestem producentka w radiu, prosze pisac, chetnie umowie sie na rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta Bravo ! i zgadzam się całkowicie i w zupełności.

Jeśli ktoś chce udzielić takiego wywiadu niemieckim mediom to niech lepiej przejrzy inne

Już podocinane  materiały z tych mediów i się zastanowi czy chce, żeby tak ją czy jego zaprezentowano : jako ostatnią ofiarę, pozbawioną nieomalże rozumu i jakichkolwiek innych możliwości , samopchającą się w wielkie kłopoty czy też jako zadowoloną niewolnicę w jakiejś pseudoreklamie ? ja tylko takie materiały widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Osoby które zdecydują się na wywiad powinny uwzględnić to że z całości wywiadu zostaną wyrwane fragmenty i przedstawione w taki sposób i z takim komentarzem żeby pasowało to do założeń stacji. To normalna praktyka.

normalna praktyka jest równiez żadanie kopii wywiadu zanim podpisze sie zgode na publikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ORIM napisał:

normalna praktyka jest równiez żadanie kopii wywiadu zanim podpisze sie zgode na publikacje

Jeśli nie będziesz wymieniony z imienia i nazwiska to nie wiem czy są zobligowani do przedstawienia takiej kopii. A poza tym weź pod uwagę, że jest to radio, a nie prasa. Ja mam smutne doświadczenia z mediami. Tak jak napisała Serenity. Pomontują aby pasowało do idei przekazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alina 1 napisał:

Jeśli nie będziesz wymieniony z imienia i nazwiska to nie wiem czy są zobligowani do przedstawienia takiej kopii. A poza tym weź pod uwagę, że jest to radio, a nie prasa. Ja mam smutne doświadczenia z mediami. Tak jak napisała Serenity. Pomontują aby pasowało do idei przekazu. 

Po pierwsze to bardzo sie ciesze że jestes 

A po drugie to jeszcze nie jestem gwiazdą mediów :d ale jak by brzmiało :celebryta ORIM :dWywiady,wizyty w zakładach pracy,kwiaty xd:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ORIM napisał:

Po pierwsze to bardzo sie ciesze że jestes 

A po drugie to jeszcze nie jestem gwiazdą mediów :d ale jak by brzmiało :celebryta ORIM :dWywiady,wizyty w zakładach pracy,kwiaty xd:d

Wszystko przed Tobą. Ostatnio czytam książkę pewnej amerykańskiej terapeutki, która twierdzi, że nigdy nie jest za późno aby zmienić swoje życie. A zatem wszystko przed Tobą, zostanie celebrytą jeśli chcesz także.

Też się cieszę, że jestem wśród Was tylko wkurza mnie ta ilość powiadomień, która zapycha mi skrzynkę i nie wiem jak się z tym uporać. Mam w profilu komunikat, że przeglądarka jest włączona i nie wiem jak ją wyłączyć kurczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

Wszystko przed Tobą. Ostatnio czytam książkę pewnej amerykańskiej terapeutki, która twierdzi, że nigdy nie jest za późno aby zmienić swoje życie. A zatem wszystko przed Tobą, zostanie celebrytą jeśli chcesz także.

Też się cieszę, że jestem wśród Was tylko wkurza mnie ta ilość powiadomień, która zapycha mi skrzynkę i nie wiem jak się z tym uporać. Mam w profilu komunikat, że przeglądarka jest włączona i nie wiem jak ją wyłączyć kurczę.

Wejdź na swój profil i w ustawieniach odhacz powiadomienia na email... Możesz dodatkowo w swojej poczcie elektronicznej w ustawieniach/opcjach zaznaczyć, żeby wiadomości przychodzące  z forum przerzucało do kosza. I spokój zapanuje...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wejdź na swój profil i w ustawieniach odhacz powiadomienia na email... Możesz dodatkowo w swojej poczcie elektronicznej w ustawieniach/opcjach zaznaczyć, żeby wiadomości przychodzące  z forum przerzucało do kosza. I spokój zapanuje...:dobrze:

W ustawieniach forumowych wszystko odhaczyłam.  Dobra, zobaczę czy z gmail,em się uporam. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alina 1 napisał:

Wszystko przed Tobą. Ostatnio czytam książkę pewnej amerykańskiej terapeutki, która twierdzi, że nigdy nie jest za późno aby zmienić swoje życie. A zatem wszystko przed Tobą, zostanie celebrytą jeśli chcesz także.

Też się cieszę, że jestem wśród Was tylko wkurza mnie ta ilość powiadomień, która zapycha mi skrzynkę i nie wiem jak się z tym uporać. Mam w profilu komunikat, że przeglądarka jest włączona i nie wiem jak ją wyłączyć kurczę.

Ja zablokowałem adresata na poczcie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...