Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Jurek50 napisał:

W stanie wojennym tez korespondencja była otwierana i cenzurowana,wiec kolo historii coraz bardziej się zamyka.

Nie wybrałam i mam ...NIBY sumienie czyste..z drugiej strony PO też naduzywalo władzy...wszedobylskie układy korupcja...nawet moja była firma stawała się powoli firma rodzinną A przecież ma skrócie SA...wujek ciotka kuzyn żona...I nie na referenta ale od razu specjalista od...czegosniczegos..

ludzie obrazili się na Tuska mają kaczora..i nastała epoka szykan wyzwisk, fanatyzm w imie naszego dobra, chorobliwe parcie na władzę...kiedys ludzie jeczeli KOMUNO WROC..no to teraz będą ja mieli...żal dupe ściska że nadal spora część społeczeństwa widzi i wręcz wierzy ślepo ze to PIS odzyskuje polskie dobra, że to PiS znów oddał stocznię Gdańska w polskie rece, że to PiS dał kasę...ale skąd i komu z kieszeni zajebal...cisza

Cofnelismy się bardzo i nadal cofamy...teraz mamy epokę PISU...potem będzie epoka..kamienia lupanego

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-zamknal-mu-hotel-zamieszkal-na-lace-pan-zdzislaw-przypadkowa-ofiara-obostrzen-6496652279273601a

A co z innymi którzy z racji pracy jeżdża za granicę?? 

Rząd da na chleb gdyby ta luka spowodowała że nie mogłabym wyjechać  w czerwcu po urlopie??? Wątpię...nie będę spala wprawdzie pod mostem ale na przeżycie nie dostane..umyja rece

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-za-wyborami-korespondencyjnymi-przeglosowano-ustawe/rb0fkl1

A jeszcze pare dni temu lalka zwana marszałkinią probowa wszystkich przekonywać,ze bez naruszenia KONSTYTUCJI nie da się zmienić daty wyborów ,a teraz nagle można--da się,??

Przez wiele lat potwierdzało się w zyciu powiedzenie"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia",teraz bardziej aktualne staje się:-pinkt widzenia zależy od potrzeby chwili i kaprysu prezesa !!!!

I to byłoby na tyle w temacie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jurek50 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-za-wyborami-korespondencyjnymi-przeglosowano-ustawe/rb0fkl1

A jeszcze pare dni temu lalka zwana marszałkinią probowa wszystkich przekonywać,ze bez naruszenia KONSTYTUCJI nie da się zmienić daty wyborów ,a teraz nagle można--da się,??

Przez wiele lat potwierdzało się w zyciu powiedzenie"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia",teraz bardziej aktualne staje się:-pinkt widzenia zależy od potrzeby chwili i kaprysu prezesa !!!!

I to byłoby na tyle w temacie.

Tak jakby miało znaczenie czy narusza ja raz wiecej :haha:czy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego ko9mentarza się nie spodziewałam:szydera:

Zebrowski w wywiadzie:

"- Pogięło ich z tymi wyborami. Nic, że nie anonimowe, ani powszechne, że sprzeczne z konstytucją, nic że epidemia. Nie daję rady! Panie Jarosławie! Mój kot wpi..doli pana kotu! - napisał."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: to Krzysztof Zalewski powiedział.

A tu reakcje internautów, odzew:

"Jak Twój kot nie da rady, to Rex i Bombel wezmą go w dwa ognie!" - napisała jedna z fanek.
"Moje bojowe kocice tez czekają na znak",
"Mój kot się przyłączy i zbierze kocury z okolicy",
"Nasz też pomoże. Nie będę mu obcinać pazurów dla wzmocnienia efektu!".

:szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.04.2020 at 20:11, Blondi napisał:

Że może slońce i ultrafiolety wykończą koronkę,,dla mnie to pozytyw,  ciutka nadzieji i tylko się mnie nie czepiaj, ja patrzę swoimi oczami i czytam i oglądam ,nie będę się nakręcać,  

Niestety ponoć ostatnio obalili teorię niszczenia koronawirusa przez wysokie temperatury i ultrafiolet. W sumie wystarczy zobaczyć co się dzieje w gorącej Hiszpanii i Afryce. W Afryce już też coraz gorzej.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...