Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Dariusz66 napisał:

U mnie tylko 9 po półrocznym pobycie

Siedziałeś tam pół roku i dopiero na 9 dni przed zjazdem się tutaj odezwałeś? ;) Po takim czasie to 9 dni to nic. 

Dziś dzień roweru. Zaczynałem niedawno od 5 km codziennie i teraz robię już 20 :). Nie śmiać się z przyszłego niepalącego. Miłego dzionka! 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Słoneczka!


Piątkowy grafik napięty i dopięty jak plandeka żuka z towarem.
Nieskazitelny błękit nieba dobrze wróży.
Zwiedzanie zacznę od muzeów poprzez czytelnię a skończę w filharmonii.
Naturalnie w licznej grupie mnie podobnych ramoli i  lancpudrów.
Jako opiekodziadek jednak nie zamierzam się przemęczać, gdyż moje parametry pozwalają jedynie na oddychanie jednym płucem i to jego zaledwie 1/3 pojemności. O pracy fizycznej, zapomnij. Świąd od zaraz! Pyli wszystko co może i nawet to, co nie musi. Arelgia?

Żarł nie będę, jako papu dopiero  jakaś skromna obiado-kolacja, bo przy takim spowolnieniu funkcji częste posiłki są zbędną fanaberią oraz niepotrzebnym przymuszaniem do kłopotliwego, nie do końca kontrolowanego wydalania.
Ogłaszam ośmiodniowy tydzień wolnego!!!

No ale miałem sen!?!

Prysznic, kawa, zabawa...
Dobrego dzionka na pełnej, z humorem!!!
Załączam niezbędne grafiki wszelkie.
W zdrowiu i szczęściu!

Proszę o pozdrowienia.
 

Edytowane przez LACH.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH. napisał:

Serwus Słoneczka!

Mamu dzisiaj stękać?!?

Nie!

Dobrego dzionka na pełnej, bez presji nieuniknionego poniedziałku.

I z humorem! Bo tak łatwiej.

Ami, daleko jeszcze???

 

Ami być w domu ;)Ale ludzie spać nie dają i nawołują.Nawet to simpaticzne:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie półrocznej nieobecności w domu,. Pańcia zjeżdża na łono męża..

 

Mąż pan zaś cały w skowronkach, nie przestaje merdać ogonkiem ??

Pieseły też szczęśliwe całe, już się nie mogę doczekać tych kłaków w zupie i zimnego jęzora na mych piegach ?????

 

Najgorsze jest czekanie na busa ?

Miłego dnia dziewczynki i chłopczyki… dla tych co w pracy i podróży do domku!

 

Odezwę się... kiedyś ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beatrix+ napisał:

Po prawie półrocznej nieobecności w domu,. Pańcia zjeżdża na łono męża..

 

Mąż pan zaś cały w skowronkach, nie przestaje merdać ogonkiem ??

Pieseły też szczęśliwe całe, już się nie mogę doczekać tych kłaków w zupie i zimnego jęzora na mych piegach ?????

 

Najgorsze jest czekanie na busa ?

Miłego dnia dziewczynki i chłopczyki… dla tych co w pracy i podróży do domku!

 

Odezwę się... kiedyś ?

Wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej. Milego tulenia. 

Sylwiak to juz jak w domu. Najlepsze przed Toba. Kiedy ty sie bedziesz cieszyc to beatrix juz zacznie narzekac.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2022 o 11:53, SYLWIAK napisał:

Dzień dobry:cześć2:nie nawidzę gdy ludzie się spóźniają? Syn podopiecznego miał być dzisiaj u nas w odwiedzinach, zapowiedział się na obiad. My już zjedliśmy a jego nadal nie ma. Czekać nie będę. Idę na przerwę

Oj skąd ja to znam. Ta przysłowiowa "Niemiecka punktualność" to jest TOTALNY pic na wodę. Nie mam pojęcia skąd to określenie się wzięło. To powinno być przysłowie... " Być niepunktualnym jak Niemiec". Polacy są DUŻo punktualniejsi.  Robię w Niemczech od 10 lat.  Jakieś majstry coś naprawić, rodzina, itd.... wszyscy przychodzą o całkowicie innych godzinach niż się zapowiadają. Po wielu nieprzyjemnych przypadkach już się nauczyłem, że np. jak się rodzina zapowiada na zawitanie na godz. 13:00 to ja już o godz. 10:00 gotowy i przychodzą wtedy zazwyczaj w okolicach 11:00 i jest OK :d  U nich zegarek ma jakieś tam małe marginalne znaczenie. A w ogóle... kto to wymyślił? :p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Słoneczka!

Trzech panów "niewidzialnych" już jest, to kolejno parujemy jeszcze trzy panie i jak "wody wiatrem oddychanie", tańczymy na moście w Avignon.
A przecież to nie wszyscy, ponieważ mamy jeszcze kilku płowozłotych, wysokich lotów, którzy wirują w "...zielonych okien ramie", których da się sparować z kolejnymi paniami w " liściastych sukniach" czerwca.
To ja w rytm "kantyczek deszczu" pozdrawiam i jedne i drugich.
Miłego, świątecznego poniedziałku.
Autorzy tego dzieła, razem z odtwórczynią, stworzyli coś poza skalą. Słuchając, lepiej mi się oddycha
 


 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marcys napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo. Czy wiecie że za DAJ BOŻE za 10 lat będziemy się witać dzień dobry zmarszczkowo. I tym miłym akcentem stawiam mopsa.

funny-expression-2494538.thumb.jpg.5bbbff0781776611e3b146f490791cd0.jpg

Iiii tam, ja już dziś cały zmarszczony jak śliwka suska po spa w duchówce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...