Skocz do zawartości

Nie chcę jechać przez koronawirusa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Krista  tak, dyr. sanepidu w Słubicach. Za karę przeniesiona do Warszawy (w tym wystąpieniu opowiedziała obszernie o tym pierwszym chorym: nazwę wsi, rozkład domu; że rozwiedziony, ale mieszka z byłą, młodą żoną, a dziecko to już się pogubiłam - jej, czy jego; nie podała tylko nr tel., a żal, bo facet stanu wolnego :d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam lada dzień, nieee chceeee miii sięęę. Kiedyś, w ferworze remontu chałupy kupiłam kilkanaście maseczek przeciwpyłowych w Obi, leżą i miejsce zajmują, więc zabieram ze sobą. Nie wiem, czy takie antypyłowe są dobre, ale są na pewno grubsze i lepiej przylegają do twarzy niż te chirurgiczne. I w nosie mam, co kto sobie może pomyśleć. Moje życie, moje zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ewamarchewa napisał:

@Krista  tak, dyr. sanepidu w Słubicach. Za karę przeniesiona do Warszawy (w tym wystąpieniu opowiedziała obszernie o tym pierwszym chorym: nazwę wsi, rozkład domu; że rozwiedziony, ale mieszka z byłą, młodą żoną, a dziecko to już się pogubiłam - jej, czy jego; nie podała tylko nr tel., a żal, bo facet stanu wolnego :d)

@ewamarchewa Dlatego moje przypuszczenie, że klimaty magla;)

Ja tylko nie wiem, wg jakich kryteriów ludzie na stanowiska wchodzą i nieistotne miejsce, Słubice, Pcim, Wąchock...

Do Warszawy mówisz? Może do szkół, na szkolenia, do specjalistów?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fizjopflege napisał:

Ale gdzie tą kwarantannę mam odbyć ? W namiocie które rozstawiaja?  Czy są gotowi na przyjęcie tylu ludzi? to każdy powinien w takim razie dostać izolatke chyba?

Kwarantannę możesz spędzić w domu , tylko jeszcze nie wspomnieli , czy reszta członków rodziny też  . Za opuszczenie miejsca pobytu podczas kwarantanny , grozi kara 5000 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fizjopflege napisał:

To jeżeli mnie wiezie bus to normalnie mnie wiezie do domu ? czy każdego karetka z granicy zawiezie pod dom ?:)

Pewnie na granicy będą spisywać dane , które pójdą do sanepidu . Sanepid ma udostępniać dane  policji , która będzie robić niezapowiedziane kontrole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fizjopflege napisał:

Ale gdzie tą kwarantannę mam odbyć ?

Ja spędzę ją w ścisłej bliskości z tym urządzeniem. Dzwonił Mateusz i powiedział, że nawet przymykają oko na produkcję tego cudownego płynu dezynfekującegoScreenshot_20200313-195842_Gallery.thumb.jpg.ba543d8c334538bb0ed594f63a3ef1a0.jpg

Beka z mieszanką zbożową już chodzi w ciepele:hura::szydera::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...