Skocz do zawartości

Czy warto kupić rower elektryczny ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bez zastanowienia już dawno bym kupiła rower za 900zł od goscia i bym jezdzila nim do usru,,,aby wszystko tylko było w komplecie ,,nie trzeba wydawac fortuny na głupi rower ,,a z autami jak jest -też się psują i sypią,co się nie kupi używanego to tak jest,,, mój rower jest też z Holandi -dobre rowery i wiecie za ile ? 150 zl tylko bez ładowarki ,,,teraz jeszcze ładowarkę dokupić ,,ale bateria naładowana jest do tej pory a trochę stał ten rower,,,także bateria dobrze trzyma,,, 

 

Ja bez zastanowienia już dawno bym kupiła rower za 900zł od goscia i bym jezdzila nim do usru,,,aby wszystko tylko było w komplecie ,,nie trzeba wydawac fortuny na głupi rower ,,a z autami jak jest -też się psują i sypią,co się nie kupi używanego to tak jest,,, mój rower jest też z Holandi -dobre rowery i wiecie za ile ? 150 zl tylko bez ładowarki ,,,teraz jeszcze ładowarkę dokupić ,,ale bateria naładowana jest do tej pory a trochę stał ten rower,,,także bateria dobrze trzyma,,, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Ten gość ma różne rowery i za wyższą cenę też. w tej chwili najdroższy ma za 1500zł.

@LENA_57 wiem jak sprawdzić czy rower nie jest kradziony. Takie rowery mają też swoje papiery jak czytam na ebay, a więc rower kupiony gdzieś w Holandii też mógłby jakieś papiery mieć. Choć oczywiste, że brak papierów nie oznacza, że zaraz jest kradziony. Ale kto handluje tymi rowerami powinien mieć jakieś papiery.

na olx widzę aktualnie około tysiąca takich rowerów elektrycznych między ceną 500 a 2000zł.

https://www.olx.pl/sport-hobby/q-rower-elektryczny/?search[description]=1&search[filter_float_price%3Afrom]=500&search[filter_float_price%3Ato]=2000m

Jest w czym wybierać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

@Serenity chyba Ty nie chcesz teraz na zimę kupić sobie rowerka ,,,no chyba ,że lubisz zamiast sanek

Tak, zimą też jeżdżę rowerkiem !

i liczę, że było nie było taniej taki sportowy sprzęcior teraz kupię....

Targuję się też zawsze do upadłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Serenity napisał:

Tak, zimą też jeżdżę rowerkiem !

i liczę, że było nie było taniej taki sportowy sprzęcior teraz kupię....

Targuję się też zawsze do upadłego.

Ja nie jednego wyprowadziłam z równowagi targowaniem się -hahahahha masz rację ,że zimą taniej można kupić bo  nie ma komunii-tak!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i się zastanowiłam - nie kupię roweru elektrycznego !

Tak, są bardzo ładne i niedrogie i jest serwis i sprowadzanie części, ale ... ostatnio mój syn pożyczył sobie moją piłę i od 2 tygodni jej nie ma... Nie, skoro wyjeżdżam i nie mogę upilnować swojego dobytku to lepiej nikogo nie kusić.

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka fajna jesteś:) ale oczywiście masz rację! bo pedałować to super:) a jeszcze lepiej kijkami się poruszać:) ale kijkami  hmm , ja z moja koleżanką 1,5 godziny często rundę po lesie robiłyśmy , wiesz nawet ostatnio miałam zamiar wziąć na sztellę:) .. teraz bym się nie martwiła ,że mi skrzypi tu i tam:hahaha:już nie mówię o sadełku ,które urosło:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika no ja lubię rower,bieganie ,spacery. Z kijkami nigdy nie chodziłąm ale czytałam że najwięcej mięśni jest zaangażowanych.A sadełkiem się nie ma co martwic,bo człowiek jest w śrrodku,no wewnatrz tego opakowania.Pięknie opakowany towar nie zawsze idzie w parze z super jakością Ci co kuszą się cudowną otoczka znajdują w srodku często albo mało albo  nie do końca coś super.Potem szukaja solidnego i dobrego towaru.Najważniejsze że dobry towar powinien znaleźć dobrego nabywcę.NIe jest po prostu dla każdego.:)

A jeszcze coś,jak już znajdziemy akceptujemy , bez warunków,co do wygladu.Bo patrzymy w duszę

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity myśle ,że podjęłas słuszną decyzję,,też bym tak zrobiła,,bardzo nie lubię cos pożyczyć komuś i już tego nie zobaczyć,,ja jak cos pożyczam to staram się to w terminie oddać ,,jak najszybciej,,,ale często  tak jest ,,że pożyczymy coś i już możemy się z tym towarem pożegnac,,,,wyjeżdzasz i nie ma co pakowac kasy w coś ! co będzie tak jak piszesz -kusiło? i dostanie nogi i sobie samo odjedzie,,,  piszesz piła elektryczna -hahahha wiesz co chyba w każdej rodzinie jest walka o piłę elektryczną,,jeden wziął i spalił ,,drugi coś nie tak złożył i od początku kaput,,,piła elektryczna jest na wagę złota ,,,jeden chce piłą przeciąc tonę drzewa i zatnie ją moment a drugi musi potem siekierką dłubac,,,skąd ja to znam,,,ciąglę słyszę piła i piła,,,,ale nic się nie martw trafisz na stelę ,gdzie będzie czekał taki wypasiony rower na Ciebie i sobie pojezdzisz,,,,

@luttka z  @erika już zsiadły z rowerów i kijkami już machają ,,na prawo i lewo ,,no to dziewczynki zaczynamy ten sport ale bardzo intensywnie ,,po tygodniu ,żadna nie będzie miała cennego tłuszczu tu i tam:hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka znajdzie ,znajdzie Ciebie!!! :hahaha: a może już znalazł? a ty do końca nie wiesz?:love:

Jasne ,że myślę o wyspie -calutki czas i sobie już wyobrażam,,to wszystko,,już się doczekac nie mogę,,,och   ach,,,,ten luz ,,zero problematyki w głowie,,tylko takie hulanki i swawole,,,kurcze forum tam nie będzie:płacz: na tym bezludziu,,,

36 minut temu, erika napisał:

@@ut

images.jpg

@luttka:) myśle,ze kijki miała na myśli:) a może kija:hahaha:albo :love:

@erika jakiego kija :płacz:tak się nie mówi:płacz::hahaha: może pałkę?hahahha

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Łukasz napisał:

albo pałeczkę, albo kutaska, fiutka, ogonka, konika itp itd :$:love::hahaha:

hahhahahha :hahaha: o to chodziło??? albo armatka -dobra exlpozja,,działko jak się patrzy,,,serenity nam tu da ,,,proszę się z tym temacikiem przenieśc w inne miejsce,,,,plis:love::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka wracam do tematu : rowerem elektrycznym też trzeba pedałować, ale z dużo mniejszym wysiłkiem - można bez zmęczenia zrobić i 50km, więc służy do dłuższych wycieczek - po prostu lżej się nim jeździ.

@Blondi Dziękuję za wsparcie w mojej niełatwej decyzji. Moja piła to taka maszynka wielofunkcyjna, ale oczywiście tnę też nią drzewo  i rzecz się zużywa. Syn co prawda wszystko umie naprawić, ale .. uważa, że wszystko co ja mam należy do niego i mnie jest raczej niepotrzebne...albo rzadko potrzebne to sobie bierze, żeby tak nie stało.  No i on zna się na wszystkim lepiej ode mnie ! Ostatnio stwierdził, że mam zbyt skomplikowany telefon i on podrzuciłby mi jakiś łatwiejszy...

Z rowerem byłoby to samo: jeździłby moim a nowych baterii by nie kupił - ze zwykłej oszczędności. Chyba...chyba że kupiłabym taki rowerek na malutkich kółkach ?

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity zauważ ,,wszystkie dzieci są mądrzejsze od rodziców,,wszystko lepiej wiedzą i na wszystkim się lepiej znają ,ale co do czego to potem wychodzi ,że matka czy ojciec mieli rację,,

Syn może chce Ci dac telefon dla seniora,,widziałas napewno takie ,,wielkie przyciski i ogromne cyferki i literki,,,dzieci sa cwane ,po co mamusi coś skomplikowanego .jak może miec starą Nokię,,,prosta w obsłudze i wystarczy,,,:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu widzę nawet, że istnieją niedrogie rowery ..spalinowe !

Ech, żal...

ale to już chyba rejestracji potrzeba ? Piękny....

https://www.olx.pl/oferta/holenderski-rower-spalinowy-spartamet-sachs-301a-stan-idealny-zobacz-CID767-IDiQ4FL.html#5e44823548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...