Skocz do zawartości

Szczyt szczytów bezczelności agencji


Gość wkurzona
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie zgadzam się z gość Renia ,sposób w jaki wypowiada się owa Pani to  zwykłe odbijanie piłeczki ,brak szacunku dla człowieka ,jego pracy, generalizowanie ,że oto co druga z opiekunek ''chleje'',a w autobusach to już sodoma i gomora.Razi brak profesjonalizmu ,arogancja.No i straszenie ! ,że oto wyjadą z UK i zabiorą nam pracę ?? .Widać jak kipi ze złości ,że oto ktoś zwrócił uwagę na taki szczegół jak taskanie babki  w dół i w górę i do tego pewnie usługa musi być wykonana dynamicznie ! bo rodzinka takową się jawi :) a stawka taka dobra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti, to już nie chodzi o miejsce pracy, tylko o to jak traktuje opiekunów dzięki którym zarabia! Może mieć o nas jak najgorsze zdanie - ale wyrażanie tego na forum to czysty debilizm. A debil nie może być profesjonalistą czy kulturalnym człowiekiem. Lata pracy na bazarze zrobiły swoje...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak takie głupie, prymitywne  i zajadłe  kobity jak ta,  dająca ogłoszenie i powyższy komentarz,   zakładają agencje to już zaczynam się bać agencji.

A z drugiej strony widzimy, że nie trzeba wiele ( właściwie nic nie trzeba sobą reprezentować, nawet wiedzy o transferze chorych nie potrzeba, ani o ubezpieczeniach), żeby agencyję  prowadzić.

          Sami zakładajmy więc  spólki opiekunek - tak po parę zaufanych osób z pobliska  -

i wysyłajmy się za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Renia napisał:

Oferta jak oferta można się jej podjąć lub wybrać z setek ogłoszeń inną, ale mnie bardziej przeraza zachowanie tej pani. Bezczelność i chamstwo w jednym. Ta agencja będzie musiała zmienić nazwę, bo tego nie da się naprawić. 

ta agencja miała chyba w nazwie 24 ?

Ja dla zasady takie agencje skreślam.

24 to najgorszy bat na opiekunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat jest jedno.Sytuacja ekonomiczna w naszym kraju i możliwości zarobkowe dla wielu osób są ograniczone. Możliwość zarobienia większych pieniędzy skłania często osoby, które dramatycznie tej pracy potrzebują, a posiadają małe lub żadne doświadczenie w opiece już nie mówiąc o znajomości języka obcego.Więc często "biorą "coś w ciemno aby tylko się "załapać ".Godzą się na trudne i często niegodne warunki pracy jako opiekun/ka.Jak również trzeba nabrać umiejętności,żeby nie dać się nabrać agencji, która szuka Jelenia. Jak również trzeba uczyć same agencje, że dobra praca wymaga dobrych warunków.Jak? ..Pewna agencja do której się zgłosiłam zaproponowała mi pracę. Wzięłam ją bo zależało mi aby wyjechać jak najszybciej. Po przyjeździe na miejsce okazało się że opieka nad babcią ma polegać min.na jej dźwiganiu o czym łaskawie mnie nie poinformowano. Już nie mówiąc o innych aspektach. Po godzinie od przyjazdu poinformowalam rodzinę babci, że nie zostaję gdyż nie są spełnione warunki jakie miały być. Oczywiście wybuchła afera itp.....Ale ja wróciłam do Polski. Już ostrożniejsza zaczęłam szukać pracy w innych agencjach. I wierzcie mi warto było. ..Mam inną pracę, trafiłam do wspaniałej niemieckiej rodziny gdzie opiekuję się dziadkiem. ..Więc bądźmy rozsądni i uczmy się na błędach. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ainer----  fajnie to opisałaś ,ale czy to jest błąd ,że żle trafiłaś ?   praca  w opiece to jak rosyjska ruletka raz trafisz ,10 x nie, trudno jest przewidzieć stan faktyczny ,bo wszyscy cyganią ,teraz trafiłaś i dobrze,życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam całą tą dyskusję i powiem wam, że się nie dziwie, że tej pani puściły nerwy. Nie widziałam jeszcze ogłoszenia, które nie byłoby skomentowane negatywnie wiecznie coś a to za mało a to podejrzanie za dużo a to dwie osoby a to za dużo schorzeń i wszędzie tylko słyszę że agencje to zło że oszuści naciągacze i złodzieje. Ale gdzie oni kradną? Przecież nie musimy korzystać z ich usług. Widzę ogłoszenie z dzwiganiem babci z 2 piętra to zamykam i szukam dalej. Mam wrażenie że liczba sfrustrowanych opiekunek jest większa niż nas mocno stąpających po ziemi. Ciekawa jestem czy jak widzą bułki droższe niż w biedronce to czy też wyzywają sprzedawcę od złodziei. Przykre jest to nasze polskie piekiełko. Pozdrawiam dziewczyny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Barakuda napisał:

Jakby te bulki zagrazaly zdrowiu , to tez byloby o tym glosno a piekarzowi pewnie puscilyby nerwy.

Barakuda w busie usłyszałam ostatnio, że koleżanka szuka takiej steli żeby się nie na robić co zresztą słyszę często. To chyba tu jest pies pogrzebany. Pracuję jako opiekunka 6 lat i wiem, że dla niektórych zmiana pieluch i mycie jest wyzwaniem, bo nie są do tego zawodu przygotowane psychicznie. Jeżeli ktoś myśli, że praca opiekunki jest zawsze przyjemna i lekka to znaczy, że mało w życiu widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gość Wanda napisał:

Widziałam całą tą dyskusję i powiem wam, że się nie dziwie, że tej pani puściły nerwy. Nie widziałam jeszcze ogłoszenia, które nie byłoby skomentowane negatywnie wiecznie coś a to za mało a to podejrzanie za dużo a to dwie osoby a to za dużo schorzeń i wszędzie tylko słyszę że agencje to zło że oszuści naciągacze i złodzieje. Ale gdzie oni kradną? Przecież nie musimy korzystać z ich usług. Widzę ogłoszenie z dzwiganiem babci z 2 piętra to zamykam i szukam dalej. Mam wrażenie że liczba sfrustrowanych opiekunek jest większa niż nas mocno stąpających po ziemi. Ciekawa jestem czy jak widzą bułki droższe niż w biedronce to czy też wyzywają sprzedawcę od złodziei. Przykre jest to nasze polskie piekiełko. Pozdrawiam dziewczyny!

przeczytałem  uważnie ,jest w tym trochę racji co piszesz,to leży w naturze ludzkiej być wiecznie nie zadowolonym,może dlatego i dzięki tej przypadłości mamy postęp ,bo chcemy zawsze coś nowego.Okradanie ,hm?  jeżeli coś Ci się należy a nie dostajesz tego ,bo ten ktoś cichaczem ograbia Cię- to jak to można nazwać,czy nie okradaniem.Miałem Agencje,która prowadziła rachunkowość bardzo przejrzyście  ja otrzymywałem kopie rachunku ,rodzina oryginał i wszystko było wyszczególnione,kto ,co,ile?,ale tych Agencji jest mało.Po prostu Agencje nie traktują Opiekuna poważnie ,najważniejsza rodzina i kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Gościu Wando,

Agencje z zasady są naciągaczami, oszustami z złodziejami, waląc równo nas i Niemców:p Uważają opiekunów za idiotów, że nie dowiedzą się jakie umowy zawierają z Niemcami i ile dostają kasy! Ja bym wątek o tej pani zatytułował - "jak można być debilem i prowadzić agencję zatrudnienia" Podejrzewam, że wszystkie agencje myślą o nas jak ta pani, ale tylko ta debilka upublicznia swoje przekonania...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda
8 minut temu, Gość Wanda napisał:

Barakuda w busie usłyszałam ostatnio, że koleżanka szuka takiej steli żeby się nie na robić co zresztą słyszę często. To chyba tu jest pies pogrzebany. Pracuję jako opiekunka 6 lat  i wiem, że dla niektórych zmiana pieluch i mycie jest wyzwaniem, bo nie są do tego zawodu przygotowane psychicznie. Jeżeli ktoś myśli, że praca opiekunki jest zawsze przyjemna i lekka to znaczy, że mało w życiu widział.

Pojecia o pracy nie ma moze poczatkujaca opiekunka i zmiana pieluch czy mycie to dla niej wyzwanie. Nie ma sie tez co oszukiwac , ze jesli mozna wybrac oferte bez tych czynnosci to wiadomo, ze sie wybierze ta lzejsza , chociaz znam sporo opiekunek ktore wola osoby np lezace. Ja raczej slysze, od opiekunek, ze szukaja dobrze platnych stelli nawet  nie za lekkich , no ale to ogloszenie to troche przesadne wymagania zwlaszcza ze strony , rodziny ,bo ta pani z agencji  moze i powinna je zweryfikowac , ale jest przede wszystkim posrednikiem , po prostu  szuka dla klienta pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda

Dodam jeszcze , ze wlascicielka agencji nie powinnasie dziwic,  ze jest taka reakcja na to ogloszenie, ma chyba jakies doswiadczenie w tej branzy.  W opiece pracuja zwyczajni ludzie a nie strongmeni z bardzo dobrym niemieckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris napisał:

Szanowny Gościu Wando,

Agencje z zasady są naciągaczami, oszustami z złodziejami, waląc równo nas i Niemców:p Uważają opiekunów za idiotów, że nie dowiedzą się jakie umowy zawierają z Niemcami i ile dostają kasy! Ja bym wątek o tej pani zatytułował - "jak można być debilem i prowadzić agencję zatrudnienia" Podejrzewam, że wszystkie agencje myślą o nas jak ta pani, ale tylko ta debilka upublicznia swoje przekonania...:p

A co Ci ukradli, że nazywasz ich złodziejami? Podałeś sprawę do sądu lub zgłosiłeś na policję? Oszukali Cię? Jak? Zaniżyli ustaloną pensję? Masz dowód w postaci wygranej sprawy lub zgłoszenia na policję? Naciągaczami? Jesteś pozbawiony decydowania?

Wiesz co masz rację oni muszą tak o nas myśleć skoro takie padają argumenty. Jadę na tym samym wózku co Ty, ale inaczej z niego patrzę, bo wybieram ofertę, która mnie interesuje, wiem na co się piszę i co mnie czeka na miejscu, a do tego zarabiam wielokrotnie więcej niż w polsce i nie sprawdzam ile zarabia agencja tylko ile ja zarabiam i jest mi z tym dobrze. Ja naprawdę tego narzekactwa nie rozumiem. Czy Wy naprawdę jesteście w tej pracy nieszczęśliwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda

No wlasnie, przede wszystkim ile ja zarabiam , ale zarabiam wiecej wtedy , kiedy agencja nie liczy sobie wygorowanych kosztow. Juz utarlo sie powiedzenie, ze agencje nie dzialaja charytatywnie i to prawda, ale musi byc we wszystkim umiar. Nie mozna mowic , ze wszystkie agencje sa zle, jest ich tyle, ze mozna znalezc solidna. Tak... wybieram sobie oferte, ktora mnie interesuje, nawet nie patrze na inne a potem na miejscu okazuje sie, ze  nie wszystko sie zgadza, a wrecz jest prawie jak w ofertach, ktorych zdecydowanie nie wybralam. Czesto agencje  nie daja telefonu do poprzedniej opiekunki a i ta, , gdy nie wszystko jest w porzadku , nie powie za duzo , bo chce zjechac jak najszybciej a czesto jest i tak , ze agencja kombinuje ,aby zmienniczki sie nie spotkaly. Stelle sa i dobre i zle,  agencje tez i oczywiscie opiekunki tez sa rozne ,   Nie zawsze jest  wspaniale, jesli jest inaczej mozna ponarzekac, temat rzeka.  Opieka to nie produkcja gwozdzi czy jakies inne  jednostajne napieprzanie na tasmie  i  po 8-mu godzinach zabieram manele , W pracy w opiece jest duzo problemow, poczynajac od niesprawdzonych miejsc, zlych miejsc z okropna rodzina, , czy tez opiekunka ma inne problemy i dlaczego ma o tym nie mowic, czesto narzeka na forum, bo dla agencji liczy sie tylko niemiecki klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda
38 minut temu, Gość Wanda napisał:

A co Ci ukradli, że nazywasz ich złodziejami? Podałeś sprawę do sądu lub zgłosiłeś na policję? Oszukali Cię? Jak? Zaniżyli ustaloną pensję? Masz dowód w postaci wygranej sprawy lub zgłoszenia na policję? Naciągaczami? Jesteś pozbawiony decydowania?

Wiesz co masz rację oni muszą tak o nas myśleć skoro takie padają argumenty. Jadę na tym samym wózku co Ty, ale inaczej z niego patrzę, bo wybieram ofertę, która mnie interesuje, wiem na co się piszę i co mnie czeka na miejscu, a do tego zarabiam wielokrotnie więcej niż w polsce i nie sprawdzam ile zarabia agencja tylko ile ja zarabiam i jest mi z tym dobrze. Ja naprawdę tego narzekactwa nie rozumiem. Czy Wy naprawdę jesteście w tej pracy nieszczęśliwi?

Kazda opiekunka to "narzekactwo" rozumie , nie rozumie tego pani z agencji , ktora nigdy nie pracowala jako opiekunka , chociaz zdarzaja sie w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Gość Wanda napisał:

A co Ci ukradli, że nazywasz ich złodziejami? Podałeś sprawę do sądu lub zgłosiłeś na policję? Oszukali Cię? Jak? Zaniżyli ustaloną pensję? Masz dowód w postaci wygranej sprawy lub zgłoszenia na policję? Naciągaczami? Jesteś pozbawiony decydowania?

Wiesz co masz rację oni muszą tak o nas myśleć skoro takie padają argumenty. Jadę na tym samym wózku co Ty, ale inaczej z niego patrzę, bo wybieram ofertę, która mnie interesuje, wiem na co się piszę i co mnie czeka na miejscu, a do tego zarabiam wielokrotnie więcej niż w polsce i nie sprawdzam ile zarabia agencja tylko ile ja zarabiam i jest mi z tym dobrze. Ja naprawdę tego narzekactwa nie rozumiem. Czy Wy naprawdę jesteście w tej pracy nieszczęśliwi?

pytania bez sensu,dobrze wiesz o co chodzi ,po prostu  pracujesz w Agencji i bronisz ich interesów. Przecież to da się odczuć ,brak całkowitego obiektywizmu.Ja i  inni piszą są dobre i złe ,podałem przykład dobrej Agencji ,ale tych jest mniej.Podobna sytuacja była i jest w Polsce ,nikt z rządzących nie wynosił geldy ze skarbcu państwa,prawda ? a jednak roztrwonili majątek państwowy ,nasz ludzki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Gościu Wando,

Bardzo Ci zazdroszczę tego, że zawsze wiesz co Cię czeka na miejscu...

Konkretny przykład: Pracuję obecnie w miejscu, które agencja określiła jako trudne, choć dla mnie nie jest - trochę doświadczenia i gruboskurności. Zjeżdżam za 10 dni. Agencja wypytała jak to jest dokładnie i dla mojego zmiennika (nieznanego jeszcze) proponują o 100€ mniej, mimo że za to miejsce kokosów nie ma! Wykorzystują każdą sytuację żeby mniej zapłacić! A Ty z wyrokami sądu nie wyjeżdżaj, poczytaj opinie o agencjach na tym i innych forach. Pochlebne opinie piszą w zasadzie tylko Ci którzy zarejestrowali się tylko po to by dać opinię "wyjechałam z tą agencją, było cudownie" Eh...:p

I oferty trzeba czytać w inny sposób! Często ważne jest czego nie napisali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, kris napisał:

Szanowny Gościu Wando,

Bardzo Ci zazdroszczę tego, że zawsze wiesz co Cię czeka na miejscu...

Konkretny przykład: Pracuję obecnie w miejscu, które agencja określiła jako trudne, choć dla mnie nie jest - trochę doświadczenia i gruboskurności. Zjeżdżam za 10 dni. Agencja wypytała jak to jest dokładnie i dla mojego zmiennika (nieznanego jeszcze) proponują o 100€ mniej, mimo że za to miejsce kokosów nie ma! Wykorzystują każdą sytuację żeby mniej zapłacić! A Ty z wyrokami sądu nie wyjeżdżaj, poczytaj opinie o agencjach na tym i innych forach. Pochlebne opinie piszą w zasadzie tylko Ci którzy zarejestrowali się tylko po to by dać opinię "wyjechałam z tą agencją, było cudownie" Eh...:p

I oferty trzeba czytać w inny sposób! Często ważne jest czego nie napisali!

pochlebne nie pochlebne ,ale najczęsciej jest brak obiektywizmu ,gdzieś ktoś na coś napotkał i z grubej rury ,to nie o to chodzi ,czy wszyscy w Rządzie przetrwonili majątek narodowy nie!  Edward Gierek  o którym mało się mówi ,był za uczciwy,odbiegając od ideologii,tak jest wszędzie ,ale cóż to jest w naturze ludzkiej u kogoś widzimy zdżbło a u siebie nie widzimy belki,tak jest i tu w naszych zachowaniach.Nie osadzajmy wszystkich w jednym kącie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani czy Wam już całkowicie odbiło? Czy każdy kto ma inne zdanie i nie wyzywa agencji musi w niej pracować? Dobrze wiecie że komfort pracy nie zależy od agencji, ale od rodziny i to podstawa. Agencje nie są idealne, ale ja się cieszę, że mam gdzie pracować i nie muszę tego sama dźwigać, bo wszystko mam przygotowane i nie muszę się martwić. Na miejscu okazało się, że jest coś nie tak? Wyjeżdżam a w najgorszym razie zmieniam agencję jeżeli musiała o tym wiedzieć. Tyle.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne intrygujące ogłoszenie ,do dwóch osób  od 900-1300€    siąść i płakać.----".... już od 4 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej. W naszej firmie liczysz się Ty i Twoje potrzeby! Opieka Seniora w Alfter/ Niemcy. Wakacyjna oferta od zaraz!!! MIEJSCE PRACY: Niemcy, Alfter TERMIN ROZPOCZĘCIA: od zaraz Poszukujemy opiekuna/opiekunki z dobrą znajomxością jęz. niemieckiego (warunek konieczny) do starszego małżeństwa mieszkającego w małej, ale bardzo malowniczej miejscowości koło Bonn. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z łazienką oraz internetem. Do opieki jest Senior (93 lata/ Wzrost 180/ Waga ok 60 kg.), który korzysta z mechanicznego balkonika, będzie wymagał asekuracji/ wsparcia podczas chodzenia oraz pomocy w toalecie. Do dyspozycji Seniora jest również wózek inwalidzki. Podopieczny jest po operacji stawu biodrowego. Obecnie przechodzi rehabilitację (2 x w tygodniu), aby dojść do lepszej sprawności ruchowej. Cierpi na raka prostaty, nie trzyma moczu, zakładane są mu wkładki/ pampersy. Zazwyczaj przesypia noce. Trzy razy w tyg. przychodzi Pani pielęgniarka. Senior mieszka z żoną. Kobieta porusza się za pomocą balkonika i chce być odciążona w codziennych czynnościach. Bardzo fajne, sprawdzone zlecenie. Osoba opiekująca się seniorami musi posiadać czynne prawo jazdy, za które przyznajemy dodatkowy bonus w wysokości 50 Euro. Co jest dla nas ważne? 
Znasz język niemiecki w stopniu dobrym i nie boisz się rozmawiać.
Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. 
Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. 
Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące i możesz zostać również na okres świąteczny.
Byłoby też świetnie, gdybyś miał/miała prawo jazdy.   Co proponujemy?

 * Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.  
* Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz. 
* Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy. 
* Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 900 do 1300 Euro oraz premię świąteczną (50 Euro za dzień świąteczny), ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :) *Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach. Dajemy Ci możliwość zarobienia od 50€ nawet do 410 € na zleceniu, nie wliczając wynagrodzenia podstawowego, które stanowi Twój stały miesięczny dochód. Skontaktuj się z nami Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej:
 https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d41641614de54e3b9efd98ef43d35d31 

Zadzwoń do Nas - Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 

Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70 
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72

 Napisz E-mailxxxxxxxxxx: 

xxxxxxxxxProsimy równieżxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowejxxxxxxxxxxxxxxxxx........."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...