Skocz do zawartości

PRAWO WYBORCZE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Podane wyniki to wyniki tzw.exit poll.Może się jeszcze sporo zmienić.I oby.

Exit poll – sondaż przeprowadzany przez agencję badawczą w dniu wyborów, w którym wyborcy wychodzący z lokali wyborczych odpowiadają na pytanie, na kogo głosowal

Jeśli byli na "wschodniej ścianie" , to nie mogły być inne. Bo u nas nikogo nie widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Podane wyniki to wyniki tzw.exit poll.Może się jeszcze sporo zmienić.I oby.

Exit poll – sondaż przeprowadzany przez agencję badawczą w dniu wyborów, w którym wyborcy wychodzący z lokali wyborczych odpowiadają na pytanie, na kogo głosowal

No właśnie . W mojej komisji siedziały poza salą dziewczyny , ale jak mijałam wychodzących to nikt do nich nie podchodził . Możliwe , że gorliwe pisdruty podchodzili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mogę inaczej. Nie mogę gdzie indziej. Tak czuję. 

To nie jest powód, by politykę wpychać nawet do Kondolencji. Trzeba się pogodzić ze zdaniem większości i cieszyć się, że tym razem w sejmie będzie więcej partii.  

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie ma się co łudzić. Z rozmów słyszałam że większość głosowała na PIS. 

Ja odwrotnie.Więc kto na nich głosował,kurna?Byle nie mieli większości konstytucyjnej to juz będzie jako tako,nie będą mogli zmienić Konstytucji na swoja modłę.Ale i tak sytuacja jest tragiczna dla Polski jako kraju:(

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Redakcja napisał:

Trzeba się pogodzić ze zdaniem większości i cieszyć się, że tym razem w sejmie będzie więcej partii.  

Niestety, nie widzę tu powodu do radości.

 

5 minut temu, Redakcja napisał:

To nie jest powód, by politykę wpychać nawet do Kondolencji.

Jak sama nazwa mówi: "Kondolencje". I ja je złożyłam. Bo tak czuję.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Ja odwrotnie.Więc kto na nich głosował,kurna?

Opiekunka z Aterimy, która stała za mną w kolejce do konsulatu na 100% :(. Nie wyartykułowała tego wprost, ale te rzewne bzdety, które sączyła w informatyka i moje, niechcące, ucho, nie pozostawiały cienia wątpliwości.. 

W pewnym momencie miałam ochotę odwrócić się i jej powiedzieć, żeby czym prędzej wracała z powrotem do roboty, bo może jakieś nieszczęście się stało (demencja+Parkinson), a jej głos nikomu do szczęścia potrzebny nie jest. 

Trauma mi zostanie na resztę życia normalnie :/.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.10.2019 at 19:44, sayonara 52 napisał:

@adamos6 masz na mysli, tych, ktorzyna stale sa granica?

Np:Polonie amerykanska?

Tym odebralabym prawo glosu.

 

dlaczego Polonii amerykańskiej? --wszystkim co mieszkają na stałe za granicą,bo oni psują wyniki ,jezeli w ogóle są te wyniki brane pod uwagę.....na ogół są to fanatycy religijni a polityka ,religia ..poprzez swój fanatyzm burzy Polskę!!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Ci ci od lat mieszkają w hameryce i gdzie indziej na stałe, nie powinni decydować o tym, kto rządzi w starym kraju. Oni nie muszą się zmagać z nietolerancją i pogardą władzy. My pracujący jedynie za granicą, wracamy do kraju i żyjemy tam, wydając ciężko zarobione ojraski:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamos6 napisał:

dlaczego Polonii amerykańskiej? --wszystkim co mieszkają na stałe za granicą,bo oni psują wyniki ,jezeli w ogóle są te wyniki brane pod uwagę.....na ogół są to fanatycy religijni a polityka ,religia ..poprzez swój fanatyzm burzy Polskę!!!

Za granica sa fanatycy religijni wsrod Polakow? 

A jakiej religii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pax, pax.

Niepotrzebne wytykanie błędów czy też łapanie za słówka. Frustracja z powodu wyborów nie powinna się rozładowywać kosztem i mych. 

Nie uwazam, ze lapie za slowka, tylko cytuje. Pytam piszacego co konkretnie mial na mysli, w ten sposob rozwijam watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...