Skocz do zawartości

Co pisza w Polsce o pracy opiekunek ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Serenity napisał:

@Barrakuda no jeśli faktycznie nie biorą odpowiedzialności za wypłatę to już w ogóle ...

Tak, nie biora, bo to nie oni sa pracodawca , jako franczyzobiorca opiekunka  dziala samodzielnie ., potracaja sobie za posrednictwo i ubezpieczenie zdrowotne , ale nie wiem ile to dokladnie wynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Albo z Blondi założymy firmę, haha.  Zrobimy rekonesans, Ona pochodzi po mądralowych sąsiadach, znajomych sąsiadów, krewnych znajomych sąsiadów, wyszukamy babcie i dziadków. Ja zrobię tak samo plus papierologia, haha . Później  przedstawimy Wam oferty :płacz: a jak rodziny zaakceptują Was ... macie pracę. Beatrycze AUCH:cool: z tej racji, że mamy z Blondi dobre :serce::serce:, to i kaska będzie gut :hahaha:

Hallo ? co ja tu czytam???? firma za moimi plecami:hahaha: ze mna na czele? :hahaha: nie kuście ,proszę nie kuscie ,,bo jak zaczną mi chodzić takie myśli to jeszcze coś zacznę działać i @Łukaszku się nie wykręcisz w żaden sposób,,,ja zakręcę dziadkami a Ty babkami naszymi :serce::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu życzę wszystkim powodzenia, bo jak się zebrałoby kilka opiekunów ( ek ) to rzecz może ruszyć.

         ufająca sobie para to absolutne minimum, bo żadna rodzina nie lubi problemów z wymianą. .Jeżeli się zagwarantuje im wymianę i jaką siaką umowę legalną  to będą rozmawiać. W pojedynkę każdy jest przegrany.

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu życzę wszystkim powodzenia, bo jak się zebrałoby kilka opiekunów ( ek ) to rzecz może ruszyć.

         ufająca sobie para to absolutne minimum, bo żadna rodzina nie lubi problemów z wymianą. .Jeżeli się zagwarantuje im wymianę i jaką siaką umowę legalną  to będą rozmawiać. W pojedynkę każdy jest przegrany.

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Łukasz napisał:

Później  przedstawimy Wam oferty :płacz: a jak rodziny zaakceptują Was ... macie pracę.

Rekrutacja:hahaha::):hahaha:...

19 godzin temu, erika napisał:

A ja Wam pomogę papierologię i transport  do celu poprowadzić :hahaha: mój kogucik będzie koordynatorem na terenie de. a więc nie zginiemy :love: 

Organizacja pracy:hahaha::cool::hahaha:...

teraz to już koniecznie musimy się spotkać, żeby omówić wszystko w szczegółach:serce::święty::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...