Skocz do zawartości

Upadłość agencji Home&Care z Poznania


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o spółkę Home&Care z Poznania

logo.png.731e7b2716f9894da4eb4101814f57a

OSWIADCZENIE

Niniejszym Zarzad Virgo Global Sp.z.o.o. oraz Virgo Global Sp.z.o.o. Sp.k. z przykroscia informuje, ze podjal w ostatnich dniach decyzje o ogloszeniu upadlosci, w zwiazku z jej niewyplacalnoscia. 

Jednoczesnie informujemy, ze z kazdym Zleceniobiorca spolki bedziemy kontaktowac sie indywidualnie, w celu zamkniecia biezacych spraw.

 

Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny dostaną pieniądze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serenity może było za dużo głów  do podziału,więcej siedziało za biurkiem a mniej roboli do roboty???

Jaka teraz następna agencyjka pójdzie do odstrzału,napewno jest trochę ludzi którzy teraz płaczą bo na 100% nie otrzymają wynagrodzenia i to jest smutne,zapierd... i nie widzieć kasy.

Jedni mówią dobrze iśc do małych agencji a inni ,że do dużych i trudno w tym wszystkim się połapać ,aby w takie g...o nie wdepnąc jak to ...

Trzeba miec oczy z każdej strony -prawie jak przy PDP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba wprowadzic w polskiech agenturach takie zasady jak sa u mnie w austraickiej, mnie kase do reki, jako Bargeld wyplaca rodzina, jest tez mozliwosc przelewu na konto, natomiast agentura wysyla swoj haracz co miesiac w formie rachunku dla rodziny poczta, albo mailem i tyle... Tu nie a takiej opcji, ze ja mam wyjechac od pdp i nie dostalam kasy... tu przy dluzszym pobycie jest opcja wypalt co 2 tygodnie... to my harujemy czesto przy pdp i my decydujemy o naszym wynagrodzeniu, a nie jakas, bez urazy, siedzaca na 4 literach pańcia w agenturze, ktora nie ma czasem pojecia jaki zapierdziel tu mamy.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.02.2016 at 17:21, Serenity napisał:

Ciekawe jakie moga byc przyczyny takiego bankructwa ?

Ja też tego nie obejmuję bo przecież niemcy płacą im co miesiąc. To nagle wszyscy musieli by przestać płacić. Dziwne. Chyba że nie wypłacali opiekunkom od 2 miesięcy i ogłosili bankructwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, nie wiem jak to dziala w Niemczech, ale tu w Austrii jest jedno magiczne slowo na dziwiek ktorego Austriakom ze strachu skora cierpnie na d.pie: ANZEIGE!!!!!! i obojetne, czy powiecie, ze Anzeige an die Polizei, czy tez an Finanzamt, od razu wiedza, ze wiecie jak zareagowac.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Betty napisał:

Adam, nie wiem jak to dziala w Niemczech, ale tu w Austrii jest jedno magiczne slowo na dziwiek ktorego Austriakom ze strachu skora cierpnie na d.pie: ANZEIGE!!!!!! i obojetne, czy powiecie, ze Anzeige an die Polizei, czy tez an Finanzamt, od razu wiedza, ze wiecie jak zareagowac.... 

 

  dokładnie , no podejrzewam i tyle co poznałem Austrie  bo jak pisałem znam dobrze Graz itd. respekt przed Policją jest chyba większy  ale jest i tutaj.Po oświadczeniu ,że zgłoszę to odpowiednim instytucjom pieniadze miałem 3 dni póżniej.Dlatego ,najlepiej by było jak rodzina wypłacała by opiekunowi a reszte  wg.umowy rodzina przekazywała by Agencji.W końcu rodzina by wiedziała ile faktycznie zarabia opiekun,bo nieraz im sie wydaje ,że opiekun jest milionerem.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.02.2016 at 15:14, Farbowana Niemka napisał:

Chodzi o spółkę Home&Care z Poznania

logo.png.731e7b2716f9894da4eb4101814f57a

OSWIADCZENIE

Niniejszym Zarzad Virgo Global Sp.z.o.o. oraz Virgo Global Sp.z.o.o. Sp.k. z przykroscia informuje, ze podjal w ostatnich dniach decyzje o ogloszeniu upadlosci, w zwiazku z jej niewyplacalnoscia. 

Jednoczesnie informujemy, ze z kazdym Zleceniobiorca spolki bedziemy kontaktowac sie indywidualnie, w celu zamkniecia biezacych spraw.

 

Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny dostaną pieniądze.  

Tylu ludzi oszukanych !!! To wszystko bylo zamierzone ,bandyci i zlodzieje!!!! Gdzie sa pieniadze za uslugi od rodzin niemieckich ???!!!!!!!!! Jaka nie wyplacalnosc ???? ODDAJCIE NAM NASZE PIENIADZE !!!zalosne gnoje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam lekture strony

http://mojafirma.infor.pl/spolki/328246,Dostaniesz-pensje-mimo-upadlosci-firmy.html

Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych

 

Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczychfundusz utworzony w 1994[1] w celu ochrony pracowników przed utratą wynagrodzenia spowodowaną niewypłacalnością pracodawcy[2]. Jest państwowym funduszem celowym. Podstawę prawną stanowi Ustawa o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy z dnia 13 lipca 2006 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2014r. poz. 272, z późn. zm.).

        Tam tez nalezy sie czym predzej zglosic. Pensje mozna otrzymac chyba za trzy ostatnie miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.02.2016 at 01:59, Gość Klucha napisał:

Ja też tego nie obejmuję bo przecież niemcy płacą im co miesiąc. To nagle wszyscy musieli by przestać płacić. Dziwne. Chyba że nie wypłacali opiekunkom od 2 miesięcy i ogłosili bankructwo.

Wlasnie takie pismo od nich otrzymalam,ze rodzina nie zaplacila za 2 mc ,skontaktowalam sie  z rodzina wyjasnic i pokazano mi oplacone rachunki , niestety prawda jest taka ,ze zostalismy okradzeni to bylo zamierzone ,okradli nas na Swieta Bozego Narodzenia bydlaki , koordynatorki zaklamane suki ,miejsce tych swin jest za kratami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Gość napisał:

Wlasnie takie pismo od nich otrzymalam,ze rodzina nie zaplacila za 2 mc ,skontaktowalam sie  z rodzina wyjasnic i pokazano mi oplacone rachunki , niestety prawda jest taka ,ze zostalismy okradzeni to bylo zamierzone ,okradli nas na Swieta Bozego Narodzenia bydlaki , koordynatorki zaklamane suki ,miejsce tych swin jest za kratami!!!

  ostro to ujełaś,ale się nie dziwię ,Niemcy na ogół są znani z solidności w płaceniu rachunków,to fakt a jeżeli ma miejsce to co opisałaś to tylko z winy Agencji polskich.Miałem podobną sytuacje ,musiałem postraszyć  Agencje ,że podam ich do odpowiednich władz i za 3 dni były pieniądze na koncie ,samo życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo rozzalona to fakt ,nie dostac za 2 mc wyplaty, nie bede tu sie zalic ile mi przez to narobili klopotow ,zmartwien i nie przespanych nocy ale faktem jest ,ze oni maja wszystko gdzies, nagle zrobily sie chamskie ,ordynarne i smieja sie w twarz , iprzedstawilam im oplacone rachunki od rodziny i nie maja nic do powiedzenia ,jawne zlodziejstwo i ile takich osob oszukali ,dziadostwo poprostu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 msc,siedzenia i to jeszcze w De na swięta i być tak wyrolowanym ,to wcale, a wcale nie dziwię się wszystkim co tutaj piszą o tej agencji,powinno się śmiało pisać o agencjach ,prawdę całą o nich aby ostrzeć inne osoby aby w bagno nie wdepły.Ale jest taki rozpizdziaj wszędzie i jest taki burdel w tym naszym kraju ,że jeszcze długo będzie nie jedna agencja bogacic się na opiekunkach i nie ma komu zrobić z tym porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

           Dlatego też takimi sprawami warto zainteresować media. Niech ci co tak postępują nie czują się bezkarni.

Sprawą już jest zainteresowany program Interwencje w TV Polsat i mam nadzieję, że zrobią z tą firmą "krzak" porządek. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że winą za brak wynagrodzenia próbują obciążać wszystkich na około, a nie siebie. A z tego co wiem firma ogłosiła upadłość, ale nie złożyła wniosku do Sądu. CIEKAWE CZY ZNÓW POD INNĄ NAZWĄ NIE BĘDĄ PRÓBOWALI OSZUKIWAĆ LUDZI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elma i tak może być,zmieniają nazwę i lecą dalej i wszysko gdzieś mają , ile to firm zmieniło nazwy i jak zmienili nazwę to się tłumaczyli ,że oni są teraz inną firmą i już nie odpowiadają za machloje tamtej starej firmy-paranoja co się dzieje ,i nie ma komu z tym burdlem całym zrobić porządek ,nie ma komu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.02.2016 at 15:14, Farbowana Niemka napisał:

Chodzi o spółkę Home&Care z Poznania

logo.png.731e7b2716f9894da4eb4101814f57a

OSWIADCZENIE

Niniejszym Zarzad Virgo Global Sp.z.o.o. oraz Virgo Global Sp.z.o.o. Sp.k. z przykroscia informuje, ze podjal w ostatnich dniach decyzje o ogloszeniu upadlosci, w zwiazku z jej niewyplacalnoscia. 

Jednoczesnie informujemy, ze z kazdym Zleceniobiorca spolki bedziemy kontaktowac sie indywidualnie, w celu zamkniecia biezacych spraw.

 

Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny dostaną pieniądze.  

 

O 13.02.2016 at 01:59, Gość Klucha napisał:

Ja też tego nie obejmuję bo przecież niemcy płacą im co miesiąc. To nagle wszyscy musieli by przestać płacić. Dziwne. Chyba że nie wypłacali opiekunkom od 2 miesięcy i ogłosili bankructwo.

 

O 19.02.2016 at 18:51, adamos1 napisał:

  ostro to ujełaś,ale się nie dziwię ,Niemcy na ogół są znani z solidności w płaceniu rachunków,to fakt a jeżeli ma miejsce to co opisałaś to tylko z winy Agencji polskich.Miałem podobną sytuacje ,musiałem postraszyć  Agencje ,że podam ich do odpowiednich władz i za 3 dni były pieniądze na koncie ,samo życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 23.02.2016 at 09:43, Gość ELMA napisał:

           Dlatego też takimi sprawami warto zainteresować media. Niech ci co tak postępują nie czują się bezkarni.

Sprawą już jest zainteresowany program Interwencje w TV Polsat i mam nadzieję, że zrobią z tą firmą "krzak" porządek. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że winą za brak wynagrodzenia próbują obciążać wszystkich na około, a nie siebie. A z tego co wiem firma ogłosiła upadłość, ale nie złożyła wniosku do Sądu. CIEKAWE CZY ZNÓW POD INNĄ NAZWĄ NIE BĘDĄ PRÓBOWALI OSZUKIWAĆ LUDZI.

OKRADZIONE OPIEKUNKI!!!! prosze o kontakt pilny !!! wnosimy pozew do prokuratury!!! o popelnienie oszustwa!!! tylko  w ten sposob jest nadzieja na odzyskanie pieniedzy !!! wygrana  w sadzie nie daje gwarancji odzyskania pieniedzy , napiszemy tez do mediow ale potrzebuje waszego wsparcia i dowodow na oszustwo!!! piszcie [email protected] CZEKAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...