Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 godzin temu, Afryka napisał:

żebyśmy wiedzieli kto nam daje te lajki czy tam serduszka

@Afryka, po aktualizacji przygotujemy ankiety dotyczące kolejnych zmian. Ukrycie oceniających było podyktowane personalnymi atakami na przyznających negatywy. W tamtym czasie oceny negatywne odejmowały punkty reputacji, pozytywne je dodawały. Po aktualizacji zagłosujecie na zgłaszane przez Was elementy.

Pozdrawiam!

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Moderator napisał:

@Afryka, po aktualizacji przygotujemy ankiety dotyczące kolejnych zmian. Ukrycie oceniających było podyktowane personalnymi atakami na przyznających negatywy. W tamtym czasie oceny negatywne odejmowały punkty reputacji, pozytywne je dodawały. Po aktualizacji zagłosujecie na zgłaszane przez Was elementy.

Pozdrawiam!

I to właśnie jest zdrowe podejście

A nie tylko To jest forum branżowe ( usunięte) O.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Moderator napisał:

@Afryka, po aktualizacji przygotujemy ankiety dotyczące kolejnych zmian. Ukrycie oceniających było podyktowane personalnymi atakami na przyznających negatywy. W tamtym czasie oceny negatywne odejmowały punkty reputacji, pozytywne je dodawały. Po aktualizacji zagłosujecie na zgłaszane przez Was elementy.

Pozdrawiam!

Dziękuję za odpowiedź i za to, że nie musiałam dołączyć trzech zdjęć i świadectwa o niekaralności .:haha:

Tak tylko sugeruję,że mogą być tylko nickowe lajki ,bez negatywów ,ktoś da lub nie i finito.Pozdrawiam.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, salazar napisał:

Wiem, że już było, ale jakoś nie mogę znaleźć.

Jakaś życzliwa dusza może mi powiedzieć, jak wstawić zdjęcie profilowe? Dziwnie się czuję taka.. naga:cool:

Sprobuj, ale male musi byc. Kliknij na profil i znajdziesz na swojej "esce" ikonke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Afryka napisał:

Dziękuję za odpowiedź i za to, że nie musiałam dołączyć trzech zdjęć i świadectwa o niekaralności .:haha:

Tak tylko sugeruję,że mogą być tylko nickowe lajki ,bez negatywów ,ktoś da lub nie i finito.Pozdrawiam.:cześć2:

Też o tym pomyślałem. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

I jak Ci tam? 

 

Jeszcze jakiś desant i w Azję się zamienisz :d. Skośnookie, niewysokie i blond..

Oprócz skośnych oczek i cery nie źółtej ( wątroba jeszcze daje radę) wszystko się zgadza ...ale Azja nie ,na pal się nie dam naciągnąć.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Binor napisał:

Dobry wieczór!

Podejrzewałam, że gdzieś się przenieśliście. Nawet planowałam Was po Wielkanocy zlokalizować, ale tego forum nie znałam i pewnie bez wiadomości od Teresydd to by mi się nie udało.Przejrzałam sobie nicki i jestem w szoku. Pozytywnym:).

Opiekunką jestem już kilkanaście lat i na razie nie myślę o zmianie profesji. Jeżdżę przeważnie na zastępstwa, ale "przyspawałam" się do jednej agencji. To info dla tych, którzy mnie nie jeszcze nie znają.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Odezwę się po Świętach. Pa.

Witaj Binorku :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Binor napisał:

Dobry wieczór!

Podejrzewałam, że gdzieś się przenieśliście. Nawet planowałam Was po Wielkanocy zlokalizować, ale tego forum nie znałam i pewnie bez wiadomości od Teresydd to by mi się nie udało.Przejrzałam sobie nicki i jestem w szoku. Pozytywnym:).

Opiekunką jestem już kilkanaście lat i na razie nie myślę o zmianie profesji. Jeżdżę przeważnie na zastępstwa, ale "przyspawałam" się do jednej agencji. To info dla tych, którzy mnie nie jeszcze nie znają.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Odezwę się po Świętach. Pa.

W sama pore przybywasz Binorku, witamy:love:

Salazar i marasa1 tez:love:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Binor napisał:

Dobry wieczór!

Podejrzewałam, że gdzieś się przenieśliście. Nawet planowałam Was po Wielkanocy zlokalizować, ale tego forum nie znałam i pewnie bez wiadomości od Teresydd to by mi się nie udało.Przejrzałam sobie nicki i jestem w szoku. Pozytywnym:).

Opiekunką jestem już kilkanaście lat i na razie nie myślę o zmianie profesji. Jeżdżę przeważnie na zastępstwa, ale "przyspawałam" się do jednej agencji. To info dla tych, którzy mnie  jeszcze nie znają.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Odezwę się po Świętach. Pa.

Binorku najsłodszy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Binor napisał:

Dobry wieczór!

Podejrzewałam, że gdzieś się przenieśliście. Nawet planowałam Was po Wielkanocy zlokalizować, ale tego forum nie znałam i pewnie bez wiadomości od Teresydd to by mi się nie udało.Przejrzałam sobie nicki i jestem w szoku. Pozytywnym:).

Opiekunką jestem już kilkanaście lat i na razie nie myślę o zmianie profesji. Jeżdżę przeważnie na zastępstwa, ale "przyspawałam" się do jednej agencji. To info dla tych, którzy mnie  jeszcze nie znają.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Odezwę się po Świętach. Pa.

Witaj Binorku słodki. Spokojnych Świąt!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Binor napisał:

Dobry wieczór!

Podejrzewałam, że gdzieś się przenieśliście. Nawet planowałam Was po Wielkanocy zlokalizować, ale tego forum nie znałam i pewnie bez wiadomości od Teresydd to by mi się nie udało.Przejrzałam sobie nicki i jestem w szoku. Pozytywnym:).

Opiekunką jestem już kilkanaście lat i na razie nie myślę o zmianie profesji. Jeżdżę przeważnie na zastępstwa, ale "przyspawałam" się do jednej agencji. To info dla tych, którzy mnie  jeszcze nie znają.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Odezwę się po Świętach. Pa.

Zostałaś zapowiedziana przez desantowców, niczym Mesjasz :haha: Ale mimo wsio.... serdecznie ciebie :witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Helena2311 napisał:

Witam.:cześć2:Ponoć ostatni będą pierwszymi...he,he...Pozdrawiam.Dobrego dnia życzę.

tenor (1).gif

Heleno droga ,ten topik służy li i wyłącznie do tzw".pierwszego przywitania" , później witamy się w rozmowach przy kawie ... przynajmniej tyle ogarnęłam ... normalnie sukces ,goni sukces ...w mojej antytechnicznej łepetynie.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :).

 

Długo trwało, ale też się tu przyczołgałam :D. Cieszę się, że Was widzę, spadochroniarzy i tuziemców, fajnie, że potrafimy po prostu być ze sobą, nieść pomoc, dzielić uśmiech i troski.

Ze mnie w tzw. międzyczasie zrobiła się taka opiekunka "jedną nogą", ale bardzo lubię tę nogę i jestem do niej bardzo przywiązana :). Lata całe w De, aż wstyd się przyznać, jak długo już.. 

Pewnie się trochę poudzielam na forum, ale, że czasu mam mało, to obiecuję, że nikogo nie będę dręczyć za błędy ortograficzne, językowe i inne takie ;) :D.

 

Na razie pozdrawiam tych, którzy mnie znają i tych, którzy nie również :).

 

W koncu poczulam sie naprawde dobrze! Mozesz mi wytykac wsie babole, ktore popelnie, i tak szczesliwa jestem, ze dotarlas!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Afryka napisał:

Dziękuję za odpowiedź i za to, że nie musiałam dołączyć trzech zdjęć i świadectwa o niekaralności .:haha:

Tak tylko sugeruję,że mogą być tylko nickowe lajki ,bez negatywów ,ktoś da lub nie i finito.Pozdrawiam.:cześć2:

Masz Alasko rację .Pozytywne lajki.Po co kto ma przeżywać wirtualne życie i mordkami niebieskimi zamartwiać się.:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Binor napisał:

Dobry wieczór!

Podejrzewałam, że gdzieś się przenieśliście. Nawet planowałam Was po Wielkanocy zlokalizować, ale tego forum nie znałam i pewnie bez wiadomości od Teresydd to by mi się nie udało.Przejrzałam sobie nicki i jestem w szoku. Pozytywnym:).

Opiekunką jestem już kilkanaście lat i na razie nie myślę o zmianie profesji. Jeżdżę przeważnie na zastępstwa, ale "przyspawałam" się do jednej agencji. To info dla tych, którzy mnie  jeszcze nie znają.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Odezwę się po Świętach. Pa.

Jak miło  Cię widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...