Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo @Mirelka1965 witaj,,,nigdy na nic nie jest za pózno,,,lepiej pózno niż wcale,,także zdążyłaś jakby co ,,wpasc tutaj na nas:hahaha:  kogo może ominęłam to też serdecznie witam,,,:love: 

a co ja mam powiedzieć,ani to środek Polski ani południe,,ani północ ,,gdzie ja mieszkam w końcu,,w jakimś zadupiu i nie ma na mapie:hahaha: ale za to konkretne wiochy mam tutaj,,co widac je i nawet słychac o nich w gazetkach:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam bardzo serdecznie Wszystkie Opiekunki oraz Opiekunów Osób Starszych w Niemczech :) Na imię mam Halina, a że ten login był już zajęty, określiłam się skrutem mojego imienia "Hal" ale, proszę mówić Halina :) Mieszkam na Pomorzu, pracuję w Marburgu. Obecnie jestem w domu z rodziną, ale niebawem wracam do Marburga. Jeśli są tu osoby, które tam pracują, będzie mi miło je poznać :) Bardzo serdecznie pozdrawiam Administrację Portalu oraz Was Wszystkich jako Opiekunki i Opiekunów :) Życzę spokojnej dobrej nocy Każdemu z Was! Dobranoc ~ Halina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hal napisał:

Witam bardzo serdecznie Wszystkie Opiekunki oraz Opiekunów Osób Starszych w Niemczech :) Na imię mam Halina, a że ten login był już zajęty, określiłam się skrutem mojego imienia "Hal" ale, proszę mówić Halina :) Mieszkam na Pomorzu, pracuję w Marburgu. Obecnie jestem w domu z rodziną, ale niebawem wracam do Marburga. Jeśli są tu osoby, które tam pracują, będzie mi miło je poznać :) Bardzo serdecznie pozdrawiam Administrację Portalu oraz Was Wszystkich jako Opiekunki i Opiekunów :) Życzę spokojnej dobrej nocy Każdemu z Was! Dobranoc ~ Halina

Taki piękny post napisałaś,ze nie sposób Ci nie odpowiedzieć .Witam Cię bardzo serdecznie .Dobrej nocy wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Taki piękny post napisałaś,ze nie sposób Ci nie odpowiedzieć .Witam Cię bardzo serdecznie .Dobrej nocy wzajemnie.

Witam! Dziękuje bardzo, mi także jest miło się z Wami Wszystkimi przywitać :) Również, dziękuje za miłe słowa powitania oraz, za życzenia które z serca odwzajemniam :) Dobranoc... Halina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, franceska napisał:

Witaj w klubie Halina i śpij dobrze, póki możesz, póki wolne☺️

Dobrej nocy wszystkim. 

Witaj Francesko :) Dziękuje bardzo i Tobie również życzę spokojnej nocy oraz, wszystkim nocnym Markom :) Dobranoc...

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJaga napisał:

@Hal ja również Cię witam serdecznie ;)

Sama jestem tu nowa ;)

A moje powitanie wyszło o dziwo w innym dziale przy okazji pierwszego posta xd

Dziękuje ślicznie z Wzajemnością :serce: Nic nie szkodzi, mi także nie wszystko wychodzi tak jak bym tego chciała, ot złośliwość martwej natury :) Ale, nie ma co się nią przejmować bo najważniejsze jest to, że tu Wszyscy Razem Jesteśmy :) Moc serdeczności dla Ciebie i dla Wszystkich tu Bywających :serce: Cudownego dnia Kochani :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :serce: Źle ustawiłam moją mapkę i nie umiem jej poprawić, czy mógłby mi Ktoś z Was :) podpowiedzieć, jak się ją prawidłowo edytuje? Z góry bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam :) Życząc pięknego dnia... Halina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Hal, witaj!

O 2.09.2017 at 21:14, Hal napisał:

pozdrawiam Administrację Portalu

My także pozdrawiamy i cieszymy się, że do nas dołączyłaś. 

15 godzin temu, Hal napisał:

Źle ustawiłam moją mapkę i nie umiem jej poprawić

Prosimy o sprawdzenie pozycji. Jej edycja odbywa się za pomocą aktualizacji (zielony przycisk). 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redakcja napisał:

@Hal, witaj!

My także pozdrawiamy i cieszymy się, że do nas dołączyłaś. 

Prosimy o sprawdzenie pozycji. Jej edycja odbywa się za pomocą aktualizacji (zielony przycisk). 

Pozdrawiamy!

Bardzo dziękuje, za radę. Serdecznie pozdrawiam i życzę pogodnego oraz miłego dziś dnia, a także całego tygodnia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FrauMiau napisał:

Witam wszystkich nowych i pozdrawiam. 

Również witam i serdecznie pozdrawiam :) Życząc Administracji i Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom miłego, pogodnego i pomyślnego dnia, oraz całego nadchodzącego tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dorota61 napisał:

Witajcie :):) 

W opiece pracuję 12 lat,w tym roku zaczęłam wyjeżdżać do Niemiec.Mieszkam w okolicach Koszalina,obecnie pracuję w Emsdetten.Za 3 dni wracam do domu:):):)Miłego dnia wszystkim dziewczynom życzę:):):) i przesyłam moc uśmiechów i słońca

Witam :) Również i ja mam trochę lat z opieką do czynienia, opiekując się Ciocią i moim Tatusiem. Także w tym roku zaczęłam jeździć do Niemiec, gdzie w Marburgu odnalazłam swoją drugą Rodzinę z Babcią włącznie i mój drugi dom :) Też pochodzę z Pomorza ale Gdańskiego i byłoby mi miło poznać Opiekunki z tego rejonu. Bardzo serdecznie Wszystkich i to bez wyjątku pozdrawiam, życząc mimo niepogody pięknego i radosnego dnia... :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hal napisał:

Witam :) Również i ja mam trochę lat z opieką do czynienia, opiekując się Ciocią i moim Tatusiem. Także w tym roku zaczęłam jeździć do Niemiec, gdzie w Marburgu odnalazłam swoją drugą Rodzinę z Babcią włącznie i mój drugi dom :) Też pochodzę z Pomorza ale Gdańskiego i byłoby mi miło poznać Opiekunki z tego rejonu. Bardzo serdecznie Wszystkich i to bez wyjątku pozdrawiam, życząc mimo niepogody pięknego i radosnego dnia... :serce:

Witaj. Ja też jestem nowa i też jestem z Pomorza, a konkretnie z Gdyni :) Jestem obecnie w okolicach Prenzlau na zastępstwie i szukam swojego miejsca... do zarabiania :d Pozdrawiam i "nowych" i "starych" Portalowiczów. Dziewczyny rules :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dorota61 napisał:

Witajcie :):) 

W opiece pracuję 12 lat,w tym roku zaczęłam wyjeżdżać do Niemiec.Mieszkam w okolicach Koszalina,obecnie pracuję w Emsdetten.Za 3 dni wracam do domu:):):)Miłego dnia wszystkim dziewczynom życzę:):):) i przesyłam moc uśmiechów i słońca

Witaj. A ja za 33 dni. Pomorze, Pomorze, cudowne Pomorze :serce: To nic że pada, to nic że wieje, ale Pomorze i tak najcudniejsze jest :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Witaj. A ja za 33 dni. Pomorze, Pomorze, cudowne Pomorze :serce: To nic że pada, to nic że wieje, ale Pomorze i tak najcudniejsze jest :tak:

ha ha nie będziemy sie tu licytować,który rejon Polski najładniejszy ha ha dla mnie moja miejscowość na Ślasku ha ha Witaj w naszym gronie fajnie,że do nas dołączyłas pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Witaj. Ja też jestem nowa i też jestem z Pomorza, a konkretnie z Gdyni :) Jestem obecnie w okolicach Prenzlau na zastępstwie i szukam swojego miejsca... do zarabiania :d Pozdrawiam i "nowych" i "starych" Portalowiczów. Dziewczyny rules :tak:

Witaj Mirelko :) Bardzo mi miło, że Jesteś z Pomorza a więc może się nadarzy okazja by się w realu spotkać, bo kiedy jestem w domu niekiedy jadę do Gdyni bo tam mieszka i uczy się moja Wnusia, a zatem daj znać kiedy Jesteś w domu to się umówimy na spotkanie i wtedy będziemy mogły sobie na spokojnie porozmawiać o naszej pracy :) Moc serdeczności dla Ciebie :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hal napisał:

Witaj Mirelko :) Bardzo mi miło, że Jesteś z Pomorza a więc może się nadarzy okazja by się w realu spotkać, bo kiedy jestem w domu niekiedy jadę do Gdyni bo tam mieszka i uczy się moja Wnusia, a zatem daj znać kiedy Jesteś w domu to się umówimy na spotkanie i wtedy będziemy mogły sobie na spokojnie porozmawiać o naszej pracy :) Moc serdeczności dla Ciebie :serce:

Hal, wracam 7-go października, zostaję tydzień, a potem wrócę dopiero w połowie grudnia. Tym niemniej cieszę się z naszego przyszłego spotkania :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

ha ha nie będziemy sie tu licytować,który rejon Polski najładniejszy ha ha dla mnie moja miejscowość na Ślasku ha ha Witaj w naszym gronie fajnie,że do nas dołączyłas pozdrawiam

Cała Polska jest PIĘKNA ale dla każdego z nas własny region jest NAJPIĘKNIEJSZY, czyż nie? :święty: Miłego wieczoru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

ha ha nie będziemy sie tu licytować,który rejon Polski najładniejszy ha ha dla mnie moja miejscowość na Ślasku ha ha Witaj w naszym gronie fajnie,że do nas dołączyłas pozdrawiam

A ja sobie cenię i kocham zarówno Śląsk/moje miejsce urodzenia i życia do 5-go roku, oraz Pomorze bo tu dorastałam i mam obecnie już swoją Rodzinę tj. Dzieci i Wnuków, a więc jedno jak i drugie miejsce mojego życia jest dla mnie bardzo ważne i bezcenne życiowo :) A zatem, pozdrawiam Wszystkich Ślązaków i Pomorzan jak i pozostałych Opiekunów z całej Polski :serce: Miło jest z Wami Wszystkimi tu być... Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...