Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 25.07.2017 at 23:31, Uśka napisał:

bo czasem trzeba coś z siebie wywalić, żeby lżej było. Oczywiście chciałoby się także zaopiekować i doradzić osobom zaczynającym ten "fach", bo nie zapomnę nigdy swoich początków i lęku przed nieznanym. 

Pozdrawiam serdecznie i tak właśnie jest : trzeba się wygadać ! O troskach i podzielić się zdobytą wiedzą ! Czekam na twoje posty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całą społeczność i proszę o przyjęcie do szanownego grona.

Też jestem opiekunką, od ładnych paru lat, nazbierałam doświadczeń dobrych i złych - tak jak wszyscy tutaj, a oprócz tego bywałam po drugiej stronie lustra;   PIP, DGB, ZOLLamt, Prokuratura,  gazeta, Tv.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO DZIEKUJE ZA PRZYJECIE MNIE DO GRONA---MOJA PIERWSZA PRACA ??? PRZYGOTOWANIE SIE DO WYJAZDU W 3 DNI !!!! TAK W TRZY DNI DO WLOCH! ZALATWIŁAM WSZYSTKO CO MOZLIWE ,TROCHE POMOGL MI MĄŻ I W PODROZ .PRAWIE 30 GODZIN NA STOJACO---Z NERWOW---I CYTRYNA W DLONI DO LIZANIA JEJ ZAWARTOSCI  .ZERO JEZYKA BILET WYKUPIONY W DWIE STRONY .TRAFILAM DO BABCI PO PSYCHIATRYKU --BYLA TAM 12 LAT--PRZEPRACOWALAM 2 MIESIACE A WYPLATA ZA JEDEN.SPLAKANA WRACAM DO DOMU ALE POSTANOWILAM TO ODPRACOWAC Z NAWIAZKA I TAK SIE ZACZELA PRZYGODA JAKO OPIEKUNKA. ZEBY WLOSZKA WYPLACILA MI WSZYSTKO TO BYM BYLA WYLECZONA Z TEGO ZAWODU, A ZE ZOSTALAM WYROLOWANA I TO WE WLOSZECH TO PRACUJE NADAL. PO PIECIU LATACH PRZENIOSLAM SIE DO NIEMIEC I Z PRZERWAMI W NIEMCZECH NATEPNE 12LAT.BYWLO ROZNIE RAZ NA WOZIE RAZ POD WOZEM ALE JAKOS LECI ---DLATEGO DROGIE OPIEKUNKI ZYCZE WAM UPORU MIMIO TRUDNYCH LUB BARDZO TRUDNYCH SZTEL I NIE PODAWANIA SIE--TO KIERUJE RACZEJ DO POCZATKUJACYCH W TYM ZAWODZIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pracuje prywatnie od osmiu lat jako opiekunka osob starszych w Niemczech.

Mam rozne doswiadczenia wyniesione z tego okresu.

Niestety musze uprzedzic wszystkich tych.ktorzy marza o takim zatrudnieniu,jest sie niewolnikiem z wlasnego wyboru.

Zatrudniajcie sie wylacznie w systemie zmianowym.

 

 

015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @zofia kokoszka,,jednak zatrudnienie przez agnecje ma też swoje plusy,nie jestem uwięziona non stop w pracy,,mogę zjechac do domu i sama decyduję kiedy wyjade i gdzie następnym razem ,,,,,Bardzo dużo lat przepracowałaś na czarno,,ale jak masz fajnie to czemu nie,,nic na siłę bym nie robiła,nigdy,,pozdrawiam i miłego dnia zyczę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim zapracowanym...jestem tutaj od kilku dni,zapoznaje sie z tematami ale juz na wstepie chcialabym poznac kolezanke z Braunschweigu na tzw pogaduchy, kawusie w wolnym czasie tzn wtorki i czwartki od 9-16 chce sobie jakos zorganizowac-umilic ten czas "opiekunka24H"

jesli ktoras pracuje-jest  w okolicy i zechce takiej znajomosci prosze odezwicie sie chetnie sie spotkam...podjade 

milego dnia wszystkim kolezankom :)   :kawa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, olivia napisał:

dzieki  icze na to

Witam nowych poszukiwaczy znajomosci,,, @olivia zawsze mozesz znalesc fajnego niemca na spacery,nie ma nudy,a jak radosnie spędzisz te parę godzin w fajnym towarzystwie połączonym z nauką jezyka,,,są dwa sposoby,,jeden mówiący a drugi całujący,,,:love: :hahaha: co zrobię ,jak mi się miło wspomina mój spacerek,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Forumowiczki i Forumowiczów.

Po prawie czterech latach pracy na obczyźnie gdzie tylko czytałam rady i podpowiedzi na tym forum, odważyłam się zarejestrować! I tym sposobem mogę Was wszystkich powitać, pozdrowić i podziękować. 

Mam na imię Mirella, mieszkam w Gdyni. Od prawie czterech lat jestem opiekunką pracującą na własnej działalności jeżdżącej przez agencję. I przyszedł czas coś zmienić, oczywiście na lepsze :d I tego lepszego aktualnie poszukuję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko - oczywiście trzeba szukać i szukać tego co dla nas najlepsze. Czego i Tobie życzę. :d

Mnie tutaj w sumie chyba najbardziej odpowiada takie sobie beblanie, fajnie jest na zleceniu popisać z innymi osobami w podobnej sytuacji, jakoś to zbliża i nie czuję się taka samotna. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jolantapl. napisał:

@Witaj @Beatac ja też ze śląska jak chcesz to napisz mi coś na priv moze mieszkasz gdzieś blisko pozdrawiam

czesc a skad konkretnie jestes bo ja z gliwic

18 godzin temu, erika napisał:

Witaj @beatac Beatko:)

witaj  miło mnie Ciebie poznac 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...