Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj magdalenk@   :)   Życzę miłych chwil na forum.

Anna Irena Słowinski Krol  :) nic prostszego, już dziś poszukać w necie agencji, a jest ich duuuużo w PL, zwrócić uwagę, jaki ZUS itp. Dużo agencji ma ZUS od średniej krajowej, czyli od 4055 zł, dlatego najlepiej takich szukać. W necie na forach znajdziesz także opinie nt agencji, jednak nie zawsze warto na 100 procent w takie opinie wierzyć. Spisać sobie namiary kilku agencji i jutro obdzwaniać agencje...Ja tak kiedyś zrobiłem i pracuję i jestem zadowolony.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Łukasz napisał:

Witaj magdalenk@   :)   Życzę miłych chwil na forum.

Anna Irena Słowinski Krol  :) nic prostszego, już dziś poszukać w necie agencji, a jest ich duuuużo w PL, zwrócić uwagę, jaki ZUS itp. Dużo agencji ma ZUS od średniej krajowej, czyli od 4055 zł, dlatego najlepiej takich szukać. W necie na forach znajdziesz także opinie nt agencji, jednak nie zawsze warto na 100 procent w takie opinie wierzyć. Spisać sobie namiary kilku agencji i jutro obdzwaniać agencje...Ja tak kiedyś zrobiłem i pracuję i jestem zadowolony.Powodzenia

Dziękuję Łukaszu za odpowiedź i dobrą radę. Bardzo się cieszę, że masz fajną pracę.

Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego większość z Was nie postawiło zdjęcia profilowe na Opiekun/Opiekunka? Czy to nie było obowiązkowe?

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

Aniu kto Ci obiecał,,pracy jest dużo jak nie jedna agencja to druga ,,nie pamiętam tylko  jakiej pracy szukasz,,,:o

Witaj Blondi,

zadzwoniłam do jakiejś agencji, jak się nie mylę z Sosnowca, przez telefon Pani mi powiedziała, że jak szefowa we środę wróci z terenu, to do mnie zadzwonią, ale nikt nie zadzwonił, ja bardzo dobrze mówię po niemiecku, bo mieszkałam kiedyś w Hamburgu kupę lat :) tak że język nie jest dla mnie problemem, też prowadzę samochód i mogłabym własnym przyjechać, to wszystko opowiedziałam tej pani przez telefon, ale nic, nie ma żadnej odpowiedzi :( 

Pozdrawiam cieplutko :d 

napisali do mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna Irena Slowinski KrolNie czekaj na Sosnowiec -straciłas tylko czas na tym czekaniu,,aplikuj do innych agencji -masz tutaj na forum ich trochę,, język znasz to super ,prawo jazdy potrzebne może być ,,dojedziesz busem -szkoda auta targać -auto możesz miec u PDP,,,startuj i nie czekaj ,,szkoda czasu,,praca czeka na Ciebie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Nie -żadnego zdjęcia -pierwsze słyszę,,od Ciebie @Anna Irena Slowinski Krol,kto Ciebie wkręcił w to wszystko-napisz ,,,

nie pamiętam dokładnie, to już dość dawno temu, kiedyś do mnie ktoś napisał no i w koncu wypełniłam formularz, zarejestrowałam się a potem miałam potwierdzić maila, no i wypwłniając tutaj profil ze wszystkimi danymi, była opcja WSTAW ZDJECIE, no i tu jestem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anna Irena Slowinski Krol napisał:

nie pamiętam dokładnie, to już dość dawno temu, kiedyś do mnie ktoś napisał no i w koncu wypełniłam formularz, zarejestrowałam się a potem miałam potwierdzić maila, no i wypwłniając tutaj profil ze wszystkimi danymi, była opcja WSTAW ZDJECIE, no i tu jestem ;) 

No i takim sposobem widzimy Ciebie -ładną dziewczynę,:love:,,  no właśnie,,wstaw zdjęcie" i można cokolwiek wstawic ,,jakis wybrany obrazek itd,  a formularz wypełniałas tutaj z tego forum,, i mogłas się zakręcić ,,formularz to i od razu zdjęcie,,,no tak,,i tak wyszło,,

1 minutę temu, erika napisał:

@Anna Irena Slowinski Krol ja nie udostępniam swoich zdjęć publicznie,zawsze staram się się być w tym temacie ostrożna ;)

@erikaPrzecież jesteś sliczna na obrazku -grzeczniutka dziewczyneczka z bajki,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Nie -żadnego zdjęcia -pierwsze słyszę,,od Ciebie @Anna Irena Slowinski Krol,kto Ciebie wkręcił w to wszystko-napisz ,,,

nie pamiętam dokładnie, to już dość dawno temu, kiedyś do mnie ktoś napisał no i w końcu wypełniłam formularz, zarejestrowałam się a potem miałam potwierdzić maila, no i wypełniając tutaj swój profil ze wszystkimi danymi, była opcja WSTAW ZDJECIE, no i tu jestem ;) 

48 minut temu, erika napisał:

@Anna Irena Slowinski Krol ja nie udostępniam swoich zdjęć publicznie,zawsze staram się się być w tym temacie ostrożna ;)

no i mądrze, ale ja już wstawiłam, więc trudno :) 

Edytowane przez Anna Irena Slowinski Krol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Anna Irena Slowinski Krol napisał:

nie pamiętam dokładnie, to już dość dawno temu, kiedyś do mnie ktoś napisał no i w końcu wypełniłam formularz, zarejestrowałam się a potem miałam potwierdzić maila, no i wypełniając tutaj swój profil ze wszystkimi danymi, była opcja WSTAW ZDJECIE, no i tu jestem ;) 

no i mądrze, ale ja już wstawiłam, więc trudno :) 

W kazdej chwili możesz zmienic ,edytowac profil i zmienic zdjęcie ,,,o ile chcesz oczywiście,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, DaMa napisał:

Witajcie dziewczynki i chłopcy. Jeżdżę do de od 10 lat. Pozdrawiam szczególnie DaGa bo widzę, że miałyśmy podobny pomysł na nicka, ale już nie da się zmienić. Pozdrawiam

Witaj @DaMa -fajnie dama jakich mało -a co!! 10 lat? megdama -czuje się u nas dobrze i relaksuj się z nami jak możesz,,,jesteśmy tu i w dzień i w nocy ,,jedni pracują a inni spać nie mogą i tak się tylko wymieniamy ,,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ilona Zuba napisał:

Witam,mam na imię Ilona i bardzo chcę jechać do pracy jako opiekunka

Witaj @Ilona Zuba i super ,że chcesz bo jak się chce bardzo, to się i pojedzie,,,czy masz juz na oku agencję ,a może już  czekasz wyjazdu,,pisz ,,jak potrzebujesz pomocy to zaraz cała ekipa coś Ci podpowie,,,ja też bardzo chciałam jechac i pracowac j jestem i pracuję ,także głowa do góry -praca też czeka na Ciebie,,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ilona Zuba napisał:

Hej jeszcze nigdy nie byłam,ale znam podstawy niemievkiego,douczam się. Mam praktykę nad opieką / 3 osoby w Rodzinie. Mogę jechać od 20 grudnia.

Nic innego jak aplikowac do agencji -wybieraj agencję i heja ,,czasu nie masz za dużo,bo to zaraz koniec roku ,,boże jak ja lecę do przodu już z tym rokiem nawet,,,hahaha  ale taka prawda ,,podstawy znasz to i pracę znajdziesz w którejś z agencji,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Blondi napisał:

I ja  Was serdecznie witam @Filozofka i @joannagda65 ,a  że rano jest to stawiam Wam dziewczynki :kawa::kawa:-czujcie się tutaj jak w drugim domu,,jest nas trochę zadziorów ale kochanych zadziorów,,pozdrawiam

Dziękuję za miłe przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...