Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzień dobry właśnie dołączyłam do grupy.Od dwóch lat jeżdżę do Niemiec jako opiekunka.teraz zmieniłam firmę i wyjechałam z *usunięto. Nazwy agencji podajemy wyłącznie w tematach opinii*.Może ktoś się odezwie i coś mi powie na temat tej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Jadwiga Polak ,,fajnie ,że dołączyłas do nas,,,bardzo dobrze ,że wyjechałas z nową firmą ,bo może akurat będzie Ci dużo lepiej niż w starej,,ale najlepsze zdanie to Ty właśnie o tej firmie będziesz wiedziała,,,lepiej nie raz nie słuchac i nie czytać opini bo w rzeczywistosci może być całkiem inaczej ,,sama się przekonasz czy dobrze wybrałas czy nie,,na szczęscie nikt z nas nie musi siedzieć w jednej agencji wiecznośc,,,powodzenia i myśl pozytywnie i będzie dobrze ,,abyś trafiła na fajną ofertę a reszta Ci się też powinna spodobać,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie opiekunki! Szukam zmienniczki na fajną stellę z mocnym komunikatywnym niemieckim, do samotnego dziadka. Dziadek mieszka w Stuttgarcie. Jest jeszcze w miarę sprawny. Zmiana na około 15.12., może kilka dni wcześniej. Polubiłam tę rodzinę i bardzo zależy mi na znalezieniu stałej, zaufanej, zmienniczki. Więcej informacji pod numerem telefonu: 883 357 372

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie ;) Jestem opiekunką od kilkunastu lat ,czasami wydaje mi się że jestem nią od zawsze ..Wrosłam już w ten opiekunkowy świat ,zapuszczając korzenie na dobre .Nie wyobrażam sobie ,że mogłabym robić coś innego ;) Służę zawsze pomocą i dobrą radą ,więc jak by co to jestem z Wami ;) pozdrawiam gorąco .Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luttka napisał:

@Opiekunka Ania Dzień dobry ,witaj:)

Luttka co ta małpa robi przed moim nickiem ? ha ha ha padłam ;) no teraz to się wybudziłam na dobre ha ha ha

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Opiekunka Ania witaj ,,spojrzalam na Twoją fotkę i wcale się nie dziwię,ze wrosłas w tą pracę ,,bo Ci się dobrze pracuje ,,hahha wiem cos na ten temat,,,wygląd robi swoje ,,oj wiem,i ja też wrosnę chyba w tą pracę,,,pozdrawiam cieplutko,,,

Witaj Blondi ;) Nie powiem ,że są tylko blaski w tej pracy bo bym skłamała ;( Cienie  jak wiesz też są ,ale grunt to się nie poddawać ...Z reguły jak jest mi źle to rezygnuję ;)Praca ma sprawiać przyjemność a nie być gehenną ! Blondi zapuszczaj korzenie ;) Tutaj bezrobocie nam nie grozi ;) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Opiekunka Ania napisał:

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie ;) Jestem opiekunką od kilkunastu lat ,czasami wydaje mi się że jestem nią od zawsze ..Wrosłam już w ten opiekunkowy świat ,zapuszczając korzenie na dobre .Nie wyobrażam sobie ,że mogłabym robić coś innego ;) Służę zawsze pomocą i dobrą radą ,więc jak by co to jestem z Wami ;) pozdrawiam gorąco .Ania

Dzień dobry wszystkim empatycznym ludziom tej profesji.
Opiekunka Ania - witaj ( tu powinien być buziak, uścisk albo coś tam ale nie wiem jak wstawiać te emotki...:( )

Tak jak przewidywałam ; moja "sztela" dobiegła końca i szukam nowej.
Dostałam 2 maile z propozycjami ale to są "firmy" a ja ( z różnych względów) wolałabym priv.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie - miłego dnia życzę

 

Edytowane przez szcziga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Blondi napisał:

Ania jak chcesz specjalnie do kogoś napisac to wybierz @ a potem początek nicka i wyskoczą ci wszyscy i wybierasz daną osobę i dlatego ta małpa jest często,,oj bardzo często,,kochamy ją:serce:

ha ha ha a ja myślałam że to dosłownie się czyta i aż się wystraszyłam ,że dopiero weszłam na forum a już od małp mnie wyzywają ;;)   Obiecałam Redakcji że będę grzeczna i jestem hahaha To moje pierwsze godziny tutaj ,więc błądzę ,szukam i uczę się ;) Dziękuję za pomoc i miłe powitanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Opiekunka Ania napisał:

ha ha ha a ja myślałam że to dosłownie się czyta i aż się wystraszyłam ,że dopiero weszłam na forum a już od małp mnie wyzywają ;;)   Obiecałam Redakcji że będę grzeczna i jestem hahaha To moje pierwsze godziny tutaj ,więc błądzę ,szukam i uczę się ;) Dziękuję za pomoc i miłe powitanie ;)

:hahaha::hahaha::hahaha::love: trochę jak labirynt -ale prosty labirynt-miłego czytania:) To się teraz obiecuje ,że się będzie grzecznym?:płacz: koniecznie muszę się poprawić,bo do kąta mnie wyslą-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

:hahaha::hahaha::hahaha::love: trochę jak labirynt -ale prosty labirynt-miłego czytania:) To się teraz obiecuje ,że się będzie grzecznym?:płacz: koniecznie muszę się poprawić,bo do kąta mnie wyslą-:hahaha:

Za co do kata Blondi?? W żadnym wypadku! Jesteś przecież niczym Engel ( mit "B"):święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @magdalenk@  ,,wiesz jak miło słyszec cyt,,Cieszę się, że mogę przyłączyć się do tak pozytywnej społeczności jaką tworzycie." - i my bardzo się cieszymy ,że jesteś i będziesz z nami,,,:jabłko: baw się z nami dobrze ,,zawsze razniej czas płynie w naszej pracy-pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, 

jak założyłam profil, obiecano mi skontaktować się ze mną, ale do tej pory nikt do mnie nie napisał, ani nie zadzwonił. Nie wiem w jaki sposób mam znaleźć pracę.

Byłabym wdzięczna Wam za dobrą radę i wsparcie.

Pozdrawiam cieplutko 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anna Irena Slowinski Krol napisał:

Witam wszystkich serdecznie, 

jak założyłam profil, obiecano mi skontaktować się ze mną, ale do tej pory nikt do mnie nie napisał, ani nie zadzwonił. Nie wiem w jaki sposób mam znaleźć pracę.

Byłabym wdzięczna Wam za dobrą radę i wsparcie.

Pozdrawiam cieplutko 

Ania

Aniu kto Ci obiecał,,pracy jest dużo jak nie jedna agencja to druga ,,nie pamiętam tylko  jakiej pracy szukasz,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...